logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nagroda publiczności konkursu Super Gift 2019

   23.09.2019, przeczytano 459 razy
ilustracja

Zwiedzający targi FestiwalMarketingu.pl mogli głosować w konkursie Super Gift na nagrodę publiczności dla najlepszego gadżetu reklamowego.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nagroda-publicznosci-konkursu-super-gift-2019,384067,artykul.html

Była to druga odsłona konkursu na najciekawszy gadżet Festiwalu. Pierwsza, przed targami, w której głosować można było poprzez formularz internetowy wyłoniła zwycięzców w 6 kategoriach: przedziałach cenowych oraz w kategorii Super Business Gift – najlepszy artykuł promocyjny dla menadżera.

Do konkursu zgłoszono 80 gadżetów reklamowych, jego ideą jest wyróżnienie artykułów promocyjnych prezentowanych podczas targów, odznaczających się funkcjonalnością i nowoczesną koncepcją.

Najwięcej głosów publiczności zdobyły unikalne, personalizowane trampki (Kokoszulka.pl), drugie miejsce przypadło reklamowemu papierowi biodegradowalnemu z nasionami kwiatów (Corthogreen), a ekskluzywny zestaw upominkowy „Biznes klasa z whisky” zajął trzecie miejsce (Fabryka Prezentów).

Ze względu na zbliżoną liczbę głosów, dwa wyróżnienia powędrowały do biodegradowalnego znaczka z bezpiecznym zapięciem (Badge4U) i kosza upominkowego „Słodki Smak Sukcesu” (Fabulosa.pl).

  • Pełne wyniki konkursu TUTAJ[PDF]

11. edycja targów FestiwalMarketingu.pl odbyła się 18-19 września br. w EXPO XXI Warszawa.

Źródło: OOH magazine

www.oohmagazine.pl

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Konkurs na identyfikację wizualną Klastra IT
Stowarzyszenie Klaster ICT Pomorze Zachodnie ogłasza konkurs na zaprojektowanie Systemu Identyfikacji Wizualnej dla Klastra IT. 
Przedmiotem konkursu jest projekt plakatu XIV edycji Międzynarodowego Festiwalu Artystów Ulicy „ULICZNICY” w Gliwicach. Do wygrania jest 3 tys. zł i nagrody rzeczowe.
Polska widziana przez tysiące obiektywów
Świat się zmienia na naszych oczach, codziennie budzimy się w nowej rzeczywistości, a gdzie to nas zaprowadzi? Tego nikt nie wie. Na przestrzeni lat, fotografowie dokumentowali otoczenie, tworząc nie tylko pamiątkę ale i obraz przeszłości.
Konkurs: Przestrzeń publiczna w czasach zarazy
Instytut Dizajnu w Kielcach zaprasza do wzięcia udziału w otwartym konkursie „Przestrzeń publiczna w czasach zarazy”.
Oval – Polacy z nagrodą Red Dot 2020
Devo polski producent mebli łazienkowych zdobył prestiżową nagrodę w międzynarodowym konkursie Red Dot 2020 za nowatorski projekt kolekcji OVAL. Autorami projektu są Marta Niemywska-Grynasz oraz Dawid Grynasz z Grynasz Studio.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764