WIADOMOŚCI

Nagrodzono strategię cyfryzacji Heidelberga

Mateusz Zawiślak  PR - bezpłatny materiał PR | 04.08.2017, przeczytano 362 razy
ilustracjastrzałka
Nagrodzono strategię cyfryzacji Heidelberga

Cyfrowy system Gallus Labelfrie 340 łączy bezkonkurencyjną jakość drukowania inkjet UV oraz maksymalną wydajność drukowania cyfrowego z produktywnością inline i prędkością drukowania fleksograficznego.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nagrodzono-strategie-cyfryzacji-heidelberga,33328,artykul.html

Printing Industries of America (PIA), największe na świecie stowarzyszenie branży poligraficznej, wyróżniło system Prinect Press Center XL 2 z Wallscreen XL i Intellistart 2 oraz maszynę do cyfrowego drukowania etykiet Gallus Labelfire 340 renomowaną nagrodą Intertech Technology Award za 2017 r.

Firma Heidelberger Druckmaschinen AG (Heidelberg) zdobyła tym samym swoją 37. i 38. „gwiazdę” za wybitne i innowacyjne produkty – co czyni ją najczęściej odznaczanym producentem w branży.

- Nagrody InterTech Awards są ważnym uznaniem i podkreślają wiodącą pozycję Heidelberga zarówno w technologii druku cyfrowego, jak również cyfryzacji całej działalności drukarni - podkreśla dr Ulrich Hermann, członek zarządu odpowiedzialny za dział sprzedaży i usług cyfrowych.

Obydwa produkty zostały zaprezentowane po raz pierwszy na targach drupa w ubiegłym roku – oferując innowacje w zakresie produktywności w drukowaniu offsetowym oraz nowe możliwości zastosowania w produkcji etykiet. Członkowie jury InterTech byli zgodni, że oprogramowanie Prinect Press Center XL 2 z Wallscreen XL i Intellistart 2 stanowi przełom w zakresie cyfryzacji produkcji w drukowaniu offsetowym. Gallus Labelfire stanowi wybitne osiągnięcie inżynieryjne i jest kamieniem milowym w przemysłowej cyfrowej produkcji etykiet, jednym z największych segmentów w branży.

Źródło: Heidelberger Druckmaschinen AG

www.heidelberg.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

R E K L A M A

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
 
piątek 15.12.2017, 101 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2017 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone