logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Najtańsze na świecie czarno-białe wydruki w Komputronik S.A.

  PR 04.07.2011, przeczytano 1906 razy
ilustracjastrzałka

Nowa drukarka Lexmark Value Ink S409 z oferty Komputronik SA, zapewnia najtańsze na świecie czarno-białe wydruki A4 w technologii atramentowej. Urządzenie korzysta w tym celu z oryginalnego kartridża Lexmark 14N0822E. W ten sposób użytkownik może liczyć na wydruk 510 stron w cenie 19,90 zł. Na uwagę zwraca także niska cena samej drukarki. Za nowe urządzenie amerykańskiej marki klienci salonów Komputronik lub internetowego sklepu Komputronik.pl zapłacą jedynie 449 zł.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/najtansze-na-swiecie-czarno-biale-wydruki-w-komputronik-s.a.,12843,artykul.html

- Produkt został stworzony głównie z myślą o małych i średnich firmach, które są szczególnie wrażliwe na niskie koszty eksploatacji. Z tego punktu widzenia trudno im będzie znaleźć bardziej oszczędną drukarkę. Zwłaszcza, że model Value Ink S409 dysponuje faksem, skanerem, kopiarką i zapewnia możliwość druku bezprzewodowego - mówi Filip Kałas, Kierownik Działu Peryferiów w Komputronik SA.

Niskie koszty eksploatacji są możliwe dzięki oszczędnej technologii Vizix, która umożliwia przy tym drukowanie dokumentów w wysokiej jakości z prędkością 33 str./min. w czerni i 30 str./min. w kolorze. Dodatkowym atutem nowej drukarki Lexmark jest 3-letnią gwarancja obejmująca także głowice drukujące. To najbardziej wrażliwe elementy drukarek, a więc ochrona gwarancyjna jest w tym przypadku szczególnie korzystna dla użytkownika. Normatywne obciążenie dla tego modelu jest stosunkowo wysokie i wynosi około 5000 stron miesięcznie.

Wbudowany faks dysponuje automatycznym podajnikiem na 35 arkuszy. Bardzo wygodne dla użytkownika jest również zastosowanie osobnych nabojów z atramentem, co umożliwia wymianę tylko tego koloru, który jest potrzebny. Użytkownicy modelu Value Ink S409 będą mogli korzystać z bezprzewodowej łączności w standardzie N. W ten sposób swobodnie wybiorą miejsce na nowe urządzenie w biurze bez ograniczeń związanych z kablami. Warto zwrócić uwagę na stosunkowo niski poziom hałasu, który wynosi 50 dB. To tyle, ile zaleca dyrektywa Unii Europejskiej w porze nocnej w terenie zabudowanym.

Źródło: Komputronik

www.whitemagick.pl

Dodatkowe informacje:

Komputronik S.A. należy do czołówki najszybciej rozwijających się firm z branży IT w Polsce. Zatrudnia obecnie ponad 700 pracowników i osiągnęła w 2009 roku przychody roczne przekraczające 937 mln zł. Od lipca 2007 roku akcje Komputronik S.A. notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Oferta firmy jest precyzyjnie dostosowywana do potrzeb zarówno klientów hurtowych, jak i detalicznych. Sieć sprzedaży firmy liczy już około 250 salonów. Klienci obsługiwani są poprzez sieć składającą się z salonów własnych, partnerów franchisingowych i sklepów Komputronik Partner oraz wielokrotnie nagradzany sklep internetowy www.komputronik.pl. Firma zajmuje się też produkcją i serwisem komputerów własnej marki – Komputronik SENSILO, Komputronik INFINITY oraz Komputronik PRO.

Jednym z najdynamiczniej rozwijających się działów Komputronik S.A. jest Komputronik Biznes. Z powodzeniem pełni rolę klasycznego integratora IT, opracowując i realizując plany kompleksowej informatyzacji, w tym unowocześniania istniejących już systemów informatycznych, m.in. wspomagających zarządzanie. Specjaliści Komputronik Biznes świadczą doradztwo i zajmują się kompleksową obsługą przedsiębiorstw oraz instytucji, bazując na wysokich kwalifikacjach oraz połączonym know-how z dziedziny sprzętu i oprogramowania. Dzięki sieci oddziałów zlokalizowanych w największych polskich miastach, Komputronik Biznes stał się atrakcyjnym partnerem, który może świadczyć usługi IT na terenie całego kraju, także w firmach wieloodziałowych.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

210 wystawców i blisko 600 marek – trwa rejestracja na Promo Show
Wyjątkowo zapowiada się zbliżająca edycja Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku PROMO SHOW. 8-9 lutego TOP Dostawcy spotkają się w EXPO XXI, mieszczącym się w samym sercu Warszawy, z gośćmi z ponad 20 krajów. 
Marka YOPE powierzyła spółce technologicznej Euvic 360 e-com (Grupa Euvic Performance), działania reklamowe związane z usługą display retargetingu.
Aldi promuje marki własne
ALDI promuje marki własne angażując wewnętrznych ekspertów. To prosty, ale trafiony pomysł. Kto najlepiej opowie o produkcie, o jego właściwościach, sposobach produkcji, smaku, aromacie, unikatowych cechach? Pracownik – ekspert, opiekun kategorii. Ekspert ALDI Poleca – pod takim hasłem w gazetkach online, na stronie internetowej i w sklepach startuje komunikacja...
Agencja martech & e-commerce connected SalesTube znalazła się w zestawieniu najszybciej rozwijających się firm magazynu Forbes. Należąca do Group One spółka zajęła 6. pozycję w Rankingu Diamenty Forbes 2023 w branży e-commerce, na liście liczącej ponad sześćdziesiąt firm.
Nowy projektor laserowy PV800UL od Sharp Nec
Sharp NEC Display Solutions Europe wprowadzi w marcu 2023 r. na rynek nowy projektor laserowy NEC PV800UL. Jaśniejszy projektor instalacyjny PV800UL i jego siostrzany model PV710UL mają kompaktową konstrukcję, oferują elastyczną instalację dzięki szerokiemu wyborowi obiektywów i innym kluczowym wbudowanym funkcjom, w tym obsłudze ProAssist ułatwiającej m.in. sterowanie i...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764