logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Najtańsze zakupy w kampanii E.Leclerc

  PR 20.05.2015, przeczytano 590 razy

19 maja br. oficjalnie startuje kampania reklamowa sieci handlowej E.Leclerc, która dotyczy 20 rocznicy powstania E.Leclerc w Polsce. Oprócz ogólnopolskiej operacji BIG BANG, dzięki której spadają ceny produktów dostępnych w sklepach w całej Polsce i wielkiej Loterii Urodzinowej powstały spoty reklamowe z nowymi bohaterami sieci sklepów E.Leclerc.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/najtansze-zakupy-w-kampanii-e.leclerc,24918,artykul.html

E.Leclerc wykorzystuje hasło wizerunkowe „Wiem, że kupuję najtaniej”, które w bezpośredni sposób nawiązuje do podstawowej idei E.Leclerc, zakładającej sprzedaż produktów po jak najniższych możliwych cenach. Bohaterowie kampanii reklamowej przedstawiają klientów, którzy nie tylko są zadowoleni z obsługi sklepów E.Leclerc, ale także znają markę od początku jej istnienia w Polsce. Bohaterowi wiedzą, że markety E.Leclerc to niezależne przedsiębiorstwa, które inwestują i płacą podatki w Polsce. Wiedzą, że produkty są zdrowe i lokalne.

Taki sposób komunikacji ma być wyjściem naprzeciw potrzebom klientów. Minimalistyczna forma spotów to celowa próba ukazania „normalnego” klienta sklepu E.Leclerc. Rodzina, młodzież, kobieta w ciąży i inni którzy codziennie zaglądają do super i hipermarketów E.Leclerc.

Spoty reklamowe pojawiają się w radiu, na profilu E.Leclerc Polska w serwisie Facebook i YouTube, oraz jak nigdy dotąd – w telewizji. Dodatkowym kanałem komunikacyjnym akcji stanowi prasa, firmowe gazetki, a także materiały promocyjne umieszczone w sklepach. Za zakup mediów odpowiedzialny jest E.Leclerc Polska. Kreacją reklamy telewizyjnej zajęła się agencja reklamowa Vena Art, reklamy prasowej - EM&A natomiast za kampanie reklamową w mediach społecznościowych odpowiada agencja reklamowa Social Art.

Źródło: E.Leclerc

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Nowe oznakowanie polskich radiowozów: Jak i kiedy?
Podczas zakończonych niedawno targów wyposażenia służb Europoltech policja zaprezentowała koncepcję nowego oznakowania radiowozów. Prace prowadzone są w ramach projektu badawczego mającego na celu poprawę widoczności pojazdów i zwiększenie bezpieczeństwa funkcjonariuszy oraz pozostałych uczestników ruchu. Analizą objęte są 4 pojazdy reprezentujące główne rodzaje sprzętu...
Znamy prelegentów konferencji Marketing Mix
19 września podczas targów FestiwalMarketingu.pl w EXPO XXI Warszawa odwiedzający będą mogli skorzystać z otwartej formuły konferencji. Jedyne co trzeba będzie zrobić, aby wziąć w niej udział to bezpłatnie zarejestrować się na stronie www.marketingmix.com.pl, ale uwaga, ilość miejsc jest ograniczona i przeznaczona dla osób pracujących w branży...
Prawdziwie o PR – PR Silesia Day w Katowicach
Z okazji 25-lecia Polskiego Stowarzyszenia Public Relations oraz 20-lecia studenckiego Międzywydziałowego Stowarzyszenia Dziennikarzy MOSTY organizowana jest konferencja dla specjalistów i pasjonatów branży PR. Śląski Oddział PSPR oraz MOSTY zamierzają przy tej okazji podpisać porozumienie o współpracy.
Carlsberg zmienił się dla fanów Liverpool FC
Z okazji rocznicy zmiany barw klubowych Liverpool FC na czerwony, marka Carlsberg także zmienia barwy i wprowadza limitowaną edycję piwa Carlsberg Red Barley, specjalnie uwarzonego dla fanów klubu.
Do przetargu na agencję wspierającą działania promocyjne Banku Gospodarstwa Krajowego stanęło 13 agencji. Wygrała agencja reklamowa DSK i to ona będzie pracowała dla banku.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764