logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nanodruk z Avargraf podczas Remadays Warsaw 2018

  PR 29.01.2018, przeczytano 740 razy

Firma Avargraf zaprasza na swoje stoisko (nr Y32 w hali F), podczas Międzynarodowych Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw 2018. Ich tegoroczna edycja odbywać się będzie w dniach 7-9 lutego br. w centrum targowym Warsaw Expo w Nadarzynie k. Warszawy. Na swoim stoisku Avargraf zaprezentuje jedno z najnowszych rozwiązań w swojej ofercie – nanodrukarkę Europrinter Nano-1602DX.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nanodruk-z-avargraf-podczas-remadays-warsaw-2018,35238,artykul.html

Urządzenie to – jak podaje dostawca – jest kompaktowym, precyzyjnym, ploterem hybrydowym, przeznaczonym do zadrukowywania mediów giętkich podawanych z roli oraz mediów sztywnych występujących w postaci arkuszy i płyt (zadrukowywany materiał jest tu transportowany na pasie podającym).

- Urządzenia te charakteryzują się niezwykle wysoką precyzją wykonania elementów mechanicznych – mówi Sławomir Kugaudo, prezes firmy Avargraf - która gwarantuje, przy niewielkich rozmiarach i niskiej wadze maszyny, niemal całkowity brak drgań negatywnie wpływających na jakość druku oraz bardzo wysoką, niespotykaną w rozwiązaniach innych producentów precyzję prowadzenia materiału, co z pewnością wyróżnia to rozwiązane. Dlatego serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na targach RemaDays Warsaw, gdzie będzie można zobaczyć ploter w pracy. Szeroka gama możliwych do zadrukowania podłoży, najwyższa jakość druku, idealnie płaskie wydruki z powierzchnią w pełni elastyczną i ekstremalnie silnym przyleganiem wydruku do podłoża, a także prostota urządzeń i łatwość ich obsługi to cechy, które z pewnością spodobają się naszym gościom. To zupełnie nowe, niedostępne w innych technologiach możliwości.

Nanodrukarki Europrinter – jak podaje ich producent - są nową, uniwersalną i elastyczną propozycją łączącą w sobie cechy dwóch technologii: druku ekosolwentowego i UV. Wykorzystują do pracy atramenty NANOthINK barwione substancjami (barwnikami) o wielkości cząstek mniejszej niż 100nm. Tak małe cząstki pigmentu sprawiają, że atrament wyprodukowany przy ich użyciu nie ma – jak podaje producent - szkodliwego wpływu na elementy drukarki (np. głowice drukujące), a wysoka pigmentacja i adhezja cząstek do podłoży powoduje, że można tu drukować bardzo cienkimi warstwami atramentu zachowując wysoką światłoczułość i odporność wydruków, bez potrzeby stosowania agresywnych rozpuszczalników.

Urządzenie Europrinter Nano-1602DX jest kompaktowe i posiada sztywną podstawę, a także automatyczny laserowy system pozycjonowania i kontroli grubości materiału, oraz kilka unikalnych – jak zapewnia jego producent – rozwiązań: dzielony na sekcje (3 strefy) system podciśnieniowego mocowania zadrukowywanego materiału, precyzyjne systemy jego prowadzenia (patent Europrinter), podgrzewania oraz suszenia wydruków. Ploter wyposażony jest też w niebieski lub czarny pas transportowy z systemem usuwania ładunków elektrostatycznych, a poprzez połączenie sieciowe (Ethernet) zapewnia komunikację z komputerem.
 
- Jesteśmy przekonani, ze prezentowane przez nas rozwiązanie zainteresuje wielu gości targowych. Jesteśmy do ich dyspozycji przez cały okres trwania imprezy – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, zaprezentujemy możliwości urządzenia i powstające przy jego udziale aplikacje – mówi Sławomir Kugaudo.

Źródło: Avargraf

www.avargraf.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
avatar użytkownika
,

LOL, strzał w stopę

avatar użytkownika
,

Masz zastrzeżenia do tej technologii, czy do tej konkretnej marki?  

avatar użytkownika
,

hehehe... oj ciekawie, ciekawie...  

Najnowsze w tym dziale

Ostatni dzień targów Remadays 2020 - podsumowanie
Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku RemaDays Warsaw 2020 dobiegły końca. Jest to jednak nie tylko czas pożegnań, ale i początek bardzo owocnej współpracy oraz nowych kontaktów biznesowych, które udało się nawiązać podczas obfitujących w wydarzenia 3 targowych dni. 16. edycja RemaDays Warsaw zakończyła się rozstrzygnięciami w prestiżowych konkursach targowych.
Wrażenia na półmetku – targi Remadays Warsaw 2020
Wczoraj minęła połowa jednej z największych imprez wystawienniczych z branży reklamowej, która obfitowała w cenne spotkania, wykłady przeprowadzane w ramach RemaCongress oraz konkursowe atrakcje. Drugiego dnia targów zakończyło się głosowanie na najlepsze gadżety, katalog oraz materiały POS roku, poznaliśmy ponadto kolejnych zwycięzców Loterii dla zwiedzających.
M.Zuiko Digital ED 12-45 mm F4.0 PRO - nowy obiektyw Olympusa
Średnica - 63,4 mm, długość - 70 mm i waga - ok 254 gram to cechy najmniejszego i najlżejszego na świecie standardowego obiektywu zoom ze stałą wartością przysłony1. M.Zuiko Digital ED 12-45 mm F4.0 PRO jest nie tylko lekki i kompaktowy, ale także odporny na warunki atmosferyczne. Marka Olympus swój nowy produkt kieruje do każdego fotografa, który chce uwolnić się...
Peppermint i nowa odsłona kampanii „Born in Poland”
Agencja Peppermint powered by Quad kontynuuje współpracę z Lagardere Duty Free Polska, właścicielem sieci sklepów Aelia Duty Free zlokalizowanych na lotniskach.
OM-D E-M1 Mark III - bezlusterkowiec Olympusa dla zaawansowanych
Najlepszą na świecie stabilizację obrazu, nowy procesor, szybki i precyzyjny autofokus oraz funkcje dla zaawansowanych fotografów. Marka Olympus prezentuje bezlusterkowca - OM-D E-M1 Mark III.  
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764