logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nanodruk z Avargraf podczas Remadays Warsaw 2018

  PR 29.01.2018, przeczytano 792 razy

Firma Avargraf zaprasza na swoje stoisko (nr Y32 w hali F), podczas Międzynarodowych Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw 2018. Ich tegoroczna edycja odbywać się będzie w dniach 7-9 lutego br. w centrum targowym Warsaw Expo w Nadarzynie k. Warszawy. Na swoim stoisku Avargraf zaprezentuje jedno z najnowszych rozwiązań w swojej ofercie – nanodrukarkę Europrinter Nano-1602DX.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nanodruk-z-avargraf-podczas-remadays-warsaw-2018,35238,artykul.html

Urządzenie to – jak podaje dostawca – jest kompaktowym, precyzyjnym, ploterem hybrydowym, przeznaczonym do zadrukowywania mediów giętkich podawanych z roli oraz mediów sztywnych występujących w postaci arkuszy i płyt (zadrukowywany materiał jest tu transportowany na pasie podającym).

- Urządzenia te charakteryzują się niezwykle wysoką precyzją wykonania elementów mechanicznych – mówi Sławomir Kugaudo, prezes firmy Avargraf - która gwarantuje, przy niewielkich rozmiarach i niskiej wadze maszyny, niemal całkowity brak drgań negatywnie wpływających na jakość druku oraz bardzo wysoką, niespotykaną w rozwiązaniach innych producentów precyzję prowadzenia materiału, co z pewnością wyróżnia to rozwiązane. Dlatego serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na targach RemaDays Warsaw, gdzie będzie można zobaczyć ploter w pracy. Szeroka gama możliwych do zadrukowania podłoży, najwyższa jakość druku, idealnie płaskie wydruki z powierzchnią w pełni elastyczną i ekstremalnie silnym przyleganiem wydruku do podłoża, a także prostota urządzeń i łatwość ich obsługi to cechy, które z pewnością spodobają się naszym gościom. To zupełnie nowe, niedostępne w innych technologiach możliwości.

Nanodrukarki Europrinter – jak podaje ich producent - są nową, uniwersalną i elastyczną propozycją łączącą w sobie cechy dwóch technologii: druku ekosolwentowego i UV. Wykorzystują do pracy atramenty NANOthINK barwione substancjami (barwnikami) o wielkości cząstek mniejszej niż 100nm. Tak małe cząstki pigmentu sprawiają, że atrament wyprodukowany przy ich użyciu nie ma – jak podaje producent - szkodliwego wpływu na elementy drukarki (np. głowice drukujące), a wysoka pigmentacja i adhezja cząstek do podłoży powoduje, że można tu drukować bardzo cienkimi warstwami atramentu zachowując wysoką światłoczułość i odporność wydruków, bez potrzeby stosowania agresywnych rozpuszczalników.

Urządzenie Europrinter Nano-1602DX jest kompaktowe i posiada sztywną podstawę, a także automatyczny laserowy system pozycjonowania i kontroli grubości materiału, oraz kilka unikalnych – jak zapewnia jego producent – rozwiązań: dzielony na sekcje (3 strefy) system podciśnieniowego mocowania zadrukowywanego materiału, precyzyjne systemy jego prowadzenia (patent Europrinter), podgrzewania oraz suszenia wydruków. Ploter wyposażony jest też w niebieski lub czarny pas transportowy z systemem usuwania ładunków elektrostatycznych, a poprzez połączenie sieciowe (Ethernet) zapewnia komunikację z komputerem.
 
- Jesteśmy przekonani, ze prezentowane przez nas rozwiązanie zainteresuje wielu gości targowych. Jesteśmy do ich dyspozycji przez cały okres trwania imprezy – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, zaprezentujemy możliwości urządzenia i powstające przy jego udziale aplikacje – mówi Sławomir Kugaudo.

Źródło: Avargraf

www.avargraf.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
avatar użytkownika
,

LOL, strzał w stopę

avatar użytkownika
,

Masz zastrzeżenia do tej technologii, czy do tej konkretnej marki?  

avatar użytkownika
,

hehehe... oj ciekawie, ciekawie...  

Najnowsze w tym dziale

Bank BNP Paribas wystartował z kampanią do mikroprzedsiębiorców, która promuje specjalną ofertę kredytów z gwarancją de minimis Banku Gospodarstwa Krajowego i brakiem prowizji za udzielenie kredytu. Propozycja kredytów skierowana jest do przedsiębiorców, a jej celem jest ułatwienie dostępu do finansowania i niwelowanie negatywnych skutków...
Coś słodkiego i coś mlecznego – Wawel z kampanią czekolad
Wawel rusza z jesiennym wsparciem kategorii czekolad. W połowie września do telewizji wróciły spoty reklamowe marki, promujące czekolady Gorzką 70% cocoa oraz Big Milk, zaś w październiku do większych zakupów zachęcać będzie konkurs dla konsumentów.
Epson przedstawia swoją pierwszą drukarkę wielkoformatową na atrament żywiczny
64-calowy model SureColor SC-R5010 oferuje dokładne, wierne i szybkoschnące wydruki na różnorodnych nośnikach
Kampania „Głośni w łóżku”: trzeci odcinek z serii filmów dokumentalnych Durex
Czy burzliwy romans może przerodzić się w pełne wzajemnego szacunku małżeństwo? Czy przedkładanie potrzeb partnera nad własne faktycznie jest możliwe? Czy w świeżym i dynamicznym związku, tworzonym przez dwójkę młodych osób, jest miejsce na szczerą rozmowę o potrzebach i pragnieniach łóżkowych? Czy będąc rodzicami można pozostać spontanicznymi i...
Dorota Łoboda-Kąkowicz nowym CEO Adrino
W Adrino, największej w Polsce sieci reklamy native i rich media, doszło do zmiany na stanowisku CEO. Nową Chief Executive Officer została Dorota Łoboda-Kąkowicz, będąca dotychczas w Adrino Managing Directorem. Dorota Łoboda-Kąkowicz zastąpiła na tym stanowisku Jacka Dymkowskiego.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764