logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nanodruk z Avargraf podczas Remadays Warsaw 2018

  PR 29.01.2018, przeczytano 1005 razy

Firma Avargraf zaprasza na swoje stoisko (nr Y32 w hali F), podczas Międzynarodowych Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw 2018. Ich tegoroczna edycja odbywać się będzie w dniach 7-9 lutego br. w centrum targowym Warsaw Expo w Nadarzynie k. Warszawy. Na swoim stoisku Avargraf zaprezentuje jedno z najnowszych rozwiązań w swojej ofercie – nanodrukarkę Europrinter Nano-1602DX.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nanodruk-z-avargraf-podczas-remadays-warsaw-2018,35238,artykul.html

Urządzenie to – jak podaje dostawca – jest kompaktowym, precyzyjnym, ploterem hybrydowym, przeznaczonym do zadrukowywania mediów giętkich podawanych z roli oraz mediów sztywnych występujących w postaci arkuszy i płyt (zadrukowywany materiał jest tu transportowany na pasie podającym).

- Urządzenia te charakteryzują się niezwykle wysoką precyzją wykonania elementów mechanicznych – mówi Sławomir Kugaudo, prezes firmy Avargraf - która gwarantuje, przy niewielkich rozmiarach i niskiej wadze maszyny, niemal całkowity brak drgań negatywnie wpływających na jakość druku oraz bardzo wysoką, niespotykaną w rozwiązaniach innych producentów precyzję prowadzenia materiału, co z pewnością wyróżnia to rozwiązane. Dlatego serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na targach RemaDays Warsaw, gdzie będzie można zobaczyć ploter w pracy. Szeroka gama możliwych do zadrukowania podłoży, najwyższa jakość druku, idealnie płaskie wydruki z powierzchnią w pełni elastyczną i ekstremalnie silnym przyleganiem wydruku do podłoża, a także prostota urządzeń i łatwość ich obsługi to cechy, które z pewnością spodobają się naszym gościom. To zupełnie nowe, niedostępne w innych technologiach możliwości.

Nanodrukarki Europrinter – jak podaje ich producent - są nową, uniwersalną i elastyczną propozycją łączącą w sobie cechy dwóch technologii: druku ekosolwentowego i UV. Wykorzystują do pracy atramenty NANOthINK barwione substancjami (barwnikami) o wielkości cząstek mniejszej niż 100nm. Tak małe cząstki pigmentu sprawiają, że atrament wyprodukowany przy ich użyciu nie ma – jak podaje producent - szkodliwego wpływu na elementy drukarki (np. głowice drukujące), a wysoka pigmentacja i adhezja cząstek do podłoży powoduje, że można tu drukować bardzo cienkimi warstwami atramentu zachowując wysoką światłoczułość i odporność wydruków, bez potrzeby stosowania agresywnych rozpuszczalników.

Urządzenie Europrinter Nano-1602DX jest kompaktowe i posiada sztywną podstawę, a także automatyczny laserowy system pozycjonowania i kontroli grubości materiału, oraz kilka unikalnych – jak zapewnia jego producent – rozwiązań: dzielony na sekcje (3 strefy) system podciśnieniowego mocowania zadrukowywanego materiału, precyzyjne systemy jego prowadzenia (patent Europrinter), podgrzewania oraz suszenia wydruków. Ploter wyposażony jest też w niebieski lub czarny pas transportowy z systemem usuwania ładunków elektrostatycznych, a poprzez połączenie sieciowe (Ethernet) zapewnia komunikację z komputerem.
 
- Jesteśmy przekonani, ze prezentowane przez nas rozwiązanie zainteresuje wielu gości targowych. Jesteśmy do ich dyspozycji przez cały okres trwania imprezy – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, zaprezentujemy możliwości urządzenia i powstające przy jego udziale aplikacje – mówi Sławomir Kugaudo.

Źródło: Avargraf

www.avargraf.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
avatar użytkownika
,

LOL, strzał w stopę

avatar użytkownika
,

Masz zastrzeżenia do tej technologii, czy do tej konkretnej marki?  

avatar użytkownika
,

hehehe... oj ciekawie, ciekawie...  

Najnowsze w tym dziale

Związek Firm Public Relations rozpoczyna kampanię employer brandingową skierowaną do wszystkich zainteresowanych pracą w public relations. Pod hasłem #PRCrush pragnie pokazać specyfikę pracy w branży PR z perspektywy zarówno młodych, jak i doświadczonych pracowników agencyjnych, ich klientów, a także dziennikarzy. Na oficjalnej stronie kampanii zfpr.pl/prcrush...
Kolejna edycja KTR After Hours  odbyła się w siedzibie VMLY&R Poland
Kolejne spotkanie z cyklu KTR After Hours odbyło się w warszawskim biurze VMLY&R Poland. Wydarzenie było skierowane do przedstawicieli branży kreatywnej. Gościem specjalnym wydarzenia był Dimitri Guerassimov, Chief Creative Officer w VMLY&R France.
Sarantis Polska S.A., właściciel marki Jan Niezbędny, zdecydował o przedłużeniu współpracy z  agencją KERRIS w zakresie obsługi kanałów Facebook i Instagram. W ramach nowej strategii, komunikacja marki skutecznie zaciekawiła odbiorców, demonstrując w deskryptywny sposób benefity i RTBs, co przełożyło się na wyniki efektywnościowe.
Izabela Albrychiewicz awansuje na stanowisko CEO Groupm CEE
GroupM, medialna grupa inwestycyjna WPP, powołała Izabelę Albrychiewicz na stanowisko CEO GroupM CEE. Region, którym zarządzać będzie dotychczasowa CEO GroupM Poland, obejmuje 10 rynków: Chorwację, Czechy, Bośnię i Hercegowinę, Węgry, Polskę, Rumunię, Serbię, Słowację, Słowenię i Ukrainę.
Rankomat.pl promuje bezpieczne wakacje z polisą turystyczną
Przed nami rekordowe lato pod względem wakacyjnych wyjazdów. Od początku roku wycieczkę zagraniczną z biurem podróży kupiło o 40% osób więcej niż w tym samym okresie 2019 roku – ostatnim przed pandemią COVID-19. W odpowiedzi na wzmożone zainteresowanie wyjazdami, multiporównywarka ubezpieczeń i usług finansowych rankomat.pl startuje z wakacyjną...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764