logo
GIEŁDA
Polska reklama i poligrafiaGIEŁDA

Szczecin: Narzędzia i chemia do aplikacji folii.

03.03.2015
Brak terminu ważności oferty
Odsłon: 2058

Signstools.pl to serwis mający na celu zaspokojenie potrzeb producentów reklamy wizualnej, zarówno doświadczonych jak i tych dopiero rozpoczynających swoją przygodę z rynkiem promocji produktów.

Jesteśmy jedynym przedstawicielem holenderskiej firmy SOTT (Sign O'the Times) oraz amerykańskiego producenta rozwiązań dla reklamy Yellotools w Polsce. Oprócz produktów tych dwóch wiodących marek na świecie znajdziecie również produkty innych firm oraz nasze autorskie rozwiązania i narzędzia wykonane od początku do końca przez nas.

W naszej ofercie znajdziecie narzędzia różnego typu i rodzaju, począwszy od rakli o wielu kształtach i twardościach, poprzez środki chemiczne do przygotowania powierzchni i aplikacji oraz materiałach do montażu na odzieży i wyposażeniu warsztatu kończąc.

Zapraszamy www.signstools.pl


Ogłoszenie pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/narzedzia-i-chemia-do-aplikacji-folii.%2C-szczecin,58234,ogloszenie.html

http://www.signstools.pl/
Signs.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ofert i ogłoszeń, nie jest stroną i nie pośredniczy w transakcjach prowadzonych za pośrednictwem Giełdy.
REKLAMA:
brak ikonki
+
Ofertę złożył: XACTO
Telefon: 508 554 205
Kontakt: Łukasz Trzupek
ul. Ustowo 40c 70-001 Szczecin

Konto XACTO nie zostało zweryfikowane pod kątem tożsamości lub użytkownik ukrył informację o weryfikacji.
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764