logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Natalia Borawska i Piotr Osiński w jury konkursu KTR 2021

  PR 24.09.2021, przeczytano 672 razy
ilustracja

Natalia Borawska, associate creative director i Piotr Osiński, regional creative director, zasiądą za stołem jurorskim tegorocznej edycji KTR – największego konkursu kreatywności w Polsce. Borawska podda ocenie prace w kategorii Communication, z kolei Osiński zaopiniuje zgłoszenia w kategorii Technology.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/natalia-borawska-i-piotr-osinski-w-jury-konkursu-ktr-2021,393122,artykul.html

KTR (Klub Twórców Reklamy) to największy i najbardziej rzetelny konkurs kreatywności w Polsce. Docenia twórczą odwagę i wyłania najlepsze prace w czterech głównych kategoriach: Communication, Design, Craft, a także Technology. Nominowane prace nagradzane są brązem, srebrem, złotem oraz nagrodą Best of Category.

Natalia Borawska dołączy do grona jury w kategorii Communication. Będzie poszukiwać rozwiązań wykraczających poza utarte schematy komunikacyjne i kreatywne, nowatorskich podejść do wykorzystania mediów – zarówno w kampaniach komercyjnych, CSR, jak i społecznych i non profit.

Piotra Osińskiego znajdziemy wśród komisji Technology – kategorii, która doceniać będzie zwłaszcza kreatywny sposób wykorzystania nowych rozwiązań technologicznych, fizycznych lub cyfrowych produktów zaprojektowanych dla marek, projektów eksperymentalnych, oryginalnych działań e-commerce lub kreatywnego wykorzystania danych.

Źródło: VMLY&R Poland

www.vmlyr.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Ascensia ogłasza konkurs plastyczny i fotograficzny z okazji Światowego Dnia Cukrzycy 2023
Celem tegorocznego konkursu jest podnoszenie świadomości na temat cukrzycy i zwrócenie uwagi na prawdziwe życie diabetyków na całym świecie.
World Photography Organisation poinformowało, że nową przewodniczącą jury konkursu profesjonalnego została niezależna kuratorka i konsultantka ds. fotografii Monica Allende. Ogłoszono również skład jury Sony World Photography Awards 2024 oraz terminy zbliżającej się wystawy, która powróci do londyńskiego Somerset House w dniach od 19 kwietnia do 6 maja 2024...
Konkurs na logo Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie
Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie z związku ze zmianą od 1 października 2023 roku nazwy na Uniwersytet Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie ogłasza otwarty konkurs na projekt nowego logo. Prace można nadsyłać do 23 października 2023 roku Zwycięski projekt poznamy do 6 listopada 2023 roku.
Polska firma meblarska w finale konkursu Designeuropa Awards
Podczas czwartej edycji konkursu DesignEuropa Awards, która odbyła się w ośrodku konferencyjnym Axica w Berlinie, uhonorowano dwa wyjątkowe wzory. Pierwszym jest RemigoOne, elektryczny silnik zaburtowy stworzony przez słoweńską projektantkę Ajdę Bertok, zaprojektowany zgodnie z zasadami innowacyjności morskiej i zrównoważonego rozwoju, zdobył nagrodę dla małych i nowo...
Termin zgłoszeń do Youtube Works Awards przedłużony
To już ostatnie chwile na zgłoszenie swojej kampani wideo do tegorocznej edycji YouTube Works Awards. Termin zgłoszeń został przedłużony do 30 września 2023 roku. Udział w konkursie jest całkowicie bezpłatny, a projekty można zgłaszać na stronie YouTube Works.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764