logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Newline Mira Ho: monitor interaktywny z opcjami

  PR 03.07.2020, przeczytano 422 razy
ilustracjastrzałka

Najnowszy monitor Newline wpisuje się w bieżące potrzeby firm i uczelni, które stoją przed wyborem modelu pracy i współpracy na najbliższe miesiące. Wiele wskazuje na to, że większość wybierze model hybrydowy, łączący pracę zdalną z funkcjonowaniem w biurze w reżimie sanitarnym. W tych okolicznościach potrzebne będzie narzędzie, które pomoże realizować dotychczasowe zadania, dzielić się materiałami i korzystać z rozwiązań wideokonferencyjnych z biura. Odpowiedzą jest Newline Mira HO.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/newline-mira-ho%3A-monitor-interaktywny-z-opcjami,387647,artykul.html

Monitor oferuje znakomitą jakość wyświetlanego obrazu dobrze widocznego z każdego miejsca w sali oraz szybką i precyzyjną reakcję na dotyk. Z dolną kamerą 1080p, czterema mikrofonami przekazującymi dźwięk w bardzo dobrej jakości z redukcją szumów i echa oraz dwoma głośnikami 15W jest kompletnym zestawem do wideokonferencji. W połączeniu z Soundbarem Newline z górną kamerą 4K staje się jeszcze ciekawszą propozycją – zdecydowanie wartą rozważenia.

Najważniejszą funkcjonalnością, której należy wymagać od interaktywnego monitora biznesowego, jest rozpoznawanie gestów Windows. Pisanie po dokumentach, wymazywanie  dłonią, powiększanie i zmniejszanie, aby dostosować wielkość oraz przesuwanie materiałów – zupełnie jak na smartfonie - musi działać naturalnie i intuicyjnie. To gwarantuje wydajną pracę z pakietem Microsoft Office i narzędziem Windows Ink. Bez długich szkoleń i zastanawiania się nad obsługą urządzenia.

Gwarancją naturalnych, żywych kolorów w monitorze Newline MIRA HO jest standard WCG (Wide Color Gamut), czyli szeroka paleta barw. Unikalna technologia Optical Bonding wiąże się z zespoleniem powierzchni dotykowej z panelem LCD, co pozwala osiągnąć rzeczywisty kąt  widzenia 178° - podawany dla monitora jako całości. Smart Meeting Platform, czyli system operacyjny oparty o Android 8.0, działa bardzo szybko, sprawnie przełącza źródła i wspiera instalowanie nowych aplikacji.

Newline MIRA HO oferuje też zestaw unikalnego oprogramowania Newline z dożywotnią licencją. Newline Cast pozwala na przesyłanie obrazu z dowolnego urządzenia na monitor. Może to być laptop, komputer stacjonarny, tablet czy smartfon. Co ważne, nie muszą one korzystać z tej samej sieci WiFi co monitor.  Newline Broadcast pozwala na przekazanie obrazu z monitora nawet na 200 innych urządzeń w dowolnych lokalizacjach na świecie - wystarczy przeglądarka. Nie trzeba instalować dodatkowych aplikacji na połączonych urządzeniach. Newline Launch Control jest narzędziem do szybkiego i wygodnego logowania się na własnym koncie Microsoft za pomocą smartfona.

Monitory Newline MIRA HO są dostępne rozmiarach 65", 75" i 86". Każdy z nich jest wyposażony w slot na komputer OPS i gotowy do podłączenia opcjonalnego Soundbara z kamerą 4k.

Źródło: Newline

www.newline-interactive.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Nowy travel vlog marki Žatecky - „Dobre Noviny z Czech”
Marka Žatecký zaprasza w podróż do Czech wraz z dwoma znanymi standuperami Michałem Kempą i Piotrem Szumowskim. W ramach nowego travel vloga standuperzy pokażą Czechy od dość nietypowej strony. Emisja „Dobrych Novin z Czech” ruszyła 6 sierpnia br.
W czasie kryzysu wzrosła rola komunikacji
W czasie kryzysu komunikacja i PR okazały się dla firm bezcenne, dlatego ich rola będzie rosła. Mimo to pandemia SARS-CoV-2 odbiła się na branży. Co trzecią agencję dotknęły obniżki wynagrodzeń, a zwolnienia – 39 proc. Najdotkliwiej ucierpiały małe podmioty – prawie co piąta mała agencja zanotowała aż 50-proc. spadek przychodów. Jednak mimo przejściowych...
„30 dni dookoła smaku” – kabanosy „Nasze Polskie” ruszają nad Bałtyk
Dwanaście nadmorskich kurortów odwiedzą w najbliższych tygodniach uczestnicy akcji samplingowej organizowanej przez Zakłady Mięsne „Silesia”. Rozdadzą oni 50 tysięcy próbek kabanosów Duda Specialite „Nasze Polskie” o smaku wieprzowym i drobiowym. Celem akcji jest przedstawienie konsumentom produktu i jego zalet oraz budowa pozytywnego...
Idea Productions Poland z kolejną realizacją dla branży finansowej
Nie ma wątpliwości, iż obecnie na znaczeniu zyskują narzędzia online. Innowacje w tym zakresie wdrażane są coraz chętniej w wielu branżach, zapewniając tym samym nie tylko ciągłość funkcjonowania, lecz również i rozwoju w świecie biznesu. Jest to szczególnie przydatne w tych organizacjach rynkowych, których działalność statutowa wymaga cyklicznych...
Samochodem przez Auto Skyway Festival
Świetlny pokaz motocross, szpaler fontann i projekcja na gigantycznych głowach, astronomiczny mapping na balonie czy kilkudziesięciometrowa instalacja z ekranów LED – te i wiele innych instalacji z zakresu sztuki światła czekają na zmotoryzowanych widzów „Auto Skyway Festival. Lotnisko. Toruń. Województwo Kujawsko-Pomorskie.”. Festiwal odbędzie...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764