logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

News from Poland - Wyborcza.pl dla obcokrajowców w Polsce

  PR 26.03.2020, przeczytano 134 razy
ilustracjastrzałka

Dziś - w czwartek, 26 marca 2020 r. ruszyła nowa sekcja Wyborcza.pl pod hasłem News from Poland, która powstała z myślą o cudzoziemcach przebywających w naszym kraju. Redakcja "Gazety Wyborczej" codziennie będzie prezentować w niej anglojęzyczne artykuły i informacje o bieżących wydarzeniach, zwłaszcza tych związanych z pandemią koronawirusa.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/news-from-poland---wyborcza.pl-dla-obcokrajowcow-w-polsce,386266,artykul.html

- Kryzys wywołany przez koronawirusa nie ma precedensu - także dlatego, że zbierająca śmiertelne żniwo choroba może dotknąć każdego. Gwarantowanie dostępu do rzetelnej informacji w czasie pandemii to nasz dziennikarski obowiązek. W tych niepewnych czasach staramy się być dla wszystkich podporą  - od dziś, dzięki News from Poland, chcemy pomagać także tym, którzy dotychczas mieli utrudniony dostęp do aktualności z Polski z uwagi na barierę językową - mówi Jerzy Wójcik, wydawca "Gazety Wyborczej".

W nowej sekcji News from Poland obcokrajowcy, szukający informacji o koronawirusie i jego wpływie na życie codzienne w Polsce, będą mogli znaleźć wszystkie niezbędne dane i aktualności. Na potrzeby projektu tłumaczone są już istniejące teksty newsowe, informacyjne i poradnikowe. Codziennie dodawane będą nowe artykuły.

Sekcja będzie otwarta dla wszystkich internautów od 26 marca br. TUTAJ lub w menu Wyborcza.pl jako News from Poland.

Projekt to efekt współpracy z Fundacją Gazety Wyborczej.

Uruchomienie News from Poland będzie wspierać kampania promocyjna w internecie, a także autopromocja na łamach "Gazety Wyborczej", na Wyborcza.pl oraz na profilach dziennika w mediach społecznościowych.

Źródło: Agora S.A.

www.agora.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Wirtualna Polska i WP Pilot w akcji „Dziękuję bohaterom”
WP zaprasza wszystkich do przesyłania krótkich podziękowań wideo dla osób, które w swojej codziennej pracy walczą ze skutkami pandemii. Materiały zostaną wyemitowane w WP Pilot na specjalnie uruchomionym kanale „Dziękuję bohaterom”.
Kino Polska namawia do pozostania w domach i oglądania polskich filmów
Czas spędzany w domu to dobra okazja do tego, by nadrobić polskie filmy. Kino Polska zachęca widzów do oglądania tego, co najlepsze w polskiej kinematografii.
Polacy aktywni na smartfonach bardziej niż kiedykolwiek
Jak wynika z badania Spicy Mobile od momentu pojawienia się pierwszego w Polsce przypadku zarażenia koronawirusem aktywność Polaków na urządzeniach mobilnych wzrosła skokowo. W czasie epidemii warto zatem pamiętać nie tylko o myciu rąk, ale i czyszczeniu smartfonów – to właśnie po te urządzenia sięgamy kilkadziesiąt razy w ciągu dnia.
Nowa strona MSL Group
Zapraszamy Państwa serdecznie do odwiedzenia strony www agencji MSL, której nowa odsłona dziś ma swoją premierę. Za jej realizację odpowiada wewnętrzny dział digital.
Rock Radio wspiera akcję #pomagamyszpitalom
Trwa internetowa zbiórka pieniędzy na akcję #pomagamyszpitalom! Fundacji KURONIÓWKA wspierającej osoby, które w trudnych chwilach niosą nam wszystkim pomoc. Dzięki działaniom Fundacji pracownicy szpitali otrzymują wzmacniające posiłki zapewniające odpowiednią regenerację. Rock Radio patronuje tej akcji i informuje o niej na swojej antenie, zachęcając wszystkich do pomocy –...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764