logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nicolette Senye awansuje na Client Service Director pionu Media & Performance Dentsu Polska

  PR 07.11.2022, przeczytano 358 razy
ilustracja

Nicolette Senye awansuje na stanowisko Client Service Director pionu Media & Performance dentsu Polska. Z grupą związana jest od 2014 roku, gdzie początkowo pełniła rolę Communication Managera, następnie Group Account Director, a przez ostatni rok Client Partnera. Wraz z objęciem nowej roli, Nicolette będzie tworzyć grono liderów zarządzających strukturą mediową w dentsu Polska.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nicolette-senye-awansuje-na-client-service-director-pionu-media-and-performance-dentsu-polska,397876,artykul.html

Nicolette Senye posiada prawie 20-letnie doświadczenie w branży reklamowej. Przeszła przez wszystkie szczeble kariery zawodowej, zaczynając w agencji ZenithOptimedia jako Junior TV Buyer, następnie Senior Media Planner, a kończąc na stanowisku Communication Manager. W swojej karierze zawodowej była odpowiedzialna za przygotowanie strategii mediowych, analiz konkurencji i rynku, planowanie i zakup mediów do kampanii i koordynowanie pracą dużych zespołów. Prowadziła działania mediowe m.in. dla firm takich jak Ferrero, mBank, Empik, Agata, Burger King, Kerry Foods, Formatex, Schiseido, Maspex, PKO BP, Hochland, Indykpol czy Electrolux.

Decyzja Nicolette o podjęciu się roli szefowej client service’u udowadnia, że nie tylko ma w sobie ogromną ambicję, ale także, cechuje ją wytrwałość. W pracy łączy skuteczność biznesową z dbałością o zespół i współpracowników. Jak nikt inny udowadnia, że cross-sell rozmaitych usług z szerokiego portfolio dentsu jest nie tylko możliwy, ale przede wszystkim korzystny dla klientów.

– Wraz z objęciem nowych zadań przez Nicolette zakończyliśmy proces budowania zespołu liderów Media & Performance Service Line, do którego należy wraz ze mną Marta Kulik-Jastrzębska, Media Operations Officer i Małgorzata Niska, Media Strategy & Product Development Director. Mając tak silny team jestem pewien, że wspólnie zadbamy o jeszcze lepszą jakość usług świadczonych naszych klientom, jak również usprawnimy, uprościmy i mocno zintegrujemy cały zespół mediowy w dentsu – mówi Jacek Celiński, Head of Media & Performance Line. – Cieszy mnie również fakt, że za kluczowe kompetencje odpowiadają w dentsu kobiety, które konsekwentnie budują swoją karierę w ramach organizacji, poprzez w pełni zasłużone awanse wewnętrzne – kontynuuje.

Źródło: dentsu Polska

www.dentsu.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Marketing i AI - konferencja I love marketing & technology już w październiku
23 – 27 października w Warszawie odbędzie się XVI edycja konferencji I ❤ marketing & technology. Event odbędzie się stacjonarnie w Multikinie Złote Tarasy i będzie skupiał się na marketingu oraz AI.
Laureaci 15. edycji konkursu POS Stars na najlepszy display reklamowy
Podczas targów Festiwal Marketingu, które odbyły się 13 i 14 września w EXPO XXI Warszawa, miała miejsce 15. Jubileuszowa edycja konkursu na najlepszy display reklamowy POS STARS.
Cube Group & SEMSTORM & WhitePress zapraszają na bezpłatny webinar. Chcesz poznać genialne sposoby na zwiększenie sprzedaży dzięki działaniom SEO&Contentu? Już 27 września o 10:00 zarezerwuj swój czas w kalendarzu na bezpłatny webinar organizowany przez Cube Group, SEMSTORM i WhitePress. Zebraliśmy ekspertów z branży, którzy podzielą się swoją...
Golden Drum 2023: więcej zgłoszeń do konkursu
Festiwal Golden Drum odnotowuje wzrost liczby zgłoszeń, przy czym największą liczbę prac zgłosiła Ukraina, a następnie Rumunia, Polska, Słowacja, Węgry i Bułgaria. Ponad połowa kreatywnych rozwiązań pochodziła od niezależnych agencji. Liczba zgłoszeń w sekcji Creative Media Excellence przekroczyła oczekiwania kapituły konkursu. Zwycięzcy Golden Drum zostaną ogłoszeni...
Pro Experts Days to wydarzenie organizowane przez ekspertów branży digital marketingu, kierowane do środowiska marketingowego i biznesowego. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął IAB Polska.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764