logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nikkor Z 24-70mm f/2.8 S: Pierwszy z podstawowych obiektywów do aparatów Nikon Z

  PR 14.02.2019, przeczytano 199 razy
ilustracjastrzałka
NIKKOR Z 24-70mm f/2.8 S

Nikon przedstawia pierwszy z trzech podstawowych obiektywów do aparatów Nikon Z. NIKKOR Z 24-70mm f/2.8 S to obiektyw klasy profesjonalnej wyróżniający się wyjątkowo zwartą budową, zaawansowaną konstrukcją optyczną i skutecznym zabezpieczeniem przed czynnikami atmosferycznymi.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nikkor-z-24-70mm-f-2.8-s%3A-pierwszy-z-podstawowych-obiektywow-do-aparatow-nikon-z,381235,artykul.html

Ten niezwodny model gwarantuje znakomitą jakość zarówno zdjęć, jak i filmów. Zapewnia doskonałą ostrość na całej powierzchni kadru, a jakość przy pracy z bliskich odległości przewyższa osiągi jakiegokolwiek innego pełnoklatkowego obiektywu 24–70 mm dostępnego obecnie na rynku. Efekt flary jest skutecznie zredukowany, a szeroki otwór bagnetu Z i stała przysłona f/2,8 o dziewięciolistkowej zaokrąglonej konstrukcji pozwala uzyskać wyjątkowe oddanie jasnych punktów. Efekt bokeh płynnie narasta w miarę zbliżania do krawędzi kadru, co sprawia wyjątkowo naturalne wrażenie.

NIKKOR Z 24-70mm f/2.8 S, skutecznie zabezpieczony przed czynnikami atmosferycznymi, jest w stanie znieść trudy codziennej eksploatacji w profesjonalnej fotografii. Pierścienie zoomu i ustawiania ostrości obracają się z idealnie dobranym oporem. Fotograf ma teraz możliwość regulacji jeszcze większej liczby parametrów bezpośrednio z poziomu obiektywu.

Dirk Jasper, Product Manager w firmie Nikon Europe, powiedział: - Jeśli możesz zabrać ze sobą tylko jeden obiektyw, wybierz NIKKOR Z 24-70mm f/2.8 S, stanowiący idealne połączenie zwartej konstrukcji i profesjonalnych możliwości. Zapewnia on wyjątkowo wierne odwzorowanie każdego elementu kadru i znakomicie sprawdza się w każdej lokalizacji dzięki pełnemu zabezpieczeniu przed czynnikami atmosferycznym.

Najważniejsze cechy i funkcje

  • Doskonała ostrość na całej powierzchni kadru. Niezrównana jakość z bliska (minimalna odległość zdjęciowa 0,38 m).
  • Zaawansowana konstrukcja optyczna: 17 soczewek w 15 grupach z przeciwodblaskowymi powłokami ARNEO i nanokrystaliczną.
  • Konfigurowalny pierścień sterujący: ręczne ustawianie ostrości (domyślnie), bezgłośne sterowanie przysłoną (ułatwiające uzyskanie efektów kreatywnych podczas filmowania) lub kompensacja ekspozycji.
  • Przycisk L-Fn (przycisk funkcyjny na obiektywie): umożliwia przypisanie jednej z 21 różnych funkcji - od blokady AF po pomiar ekspozycji, braketing i wiele innych.
  • Wyświetlacz OLED: umożliwia szybkie sprawdzenie parametrów przysłony, odległości zdjęciowej, dokładnej ogniskowej i głębi ostrości.
  • Niezawodność: solidna, zwarta konstrukcja ze skutecznym zabezpieczeniem przed pyłem i wilgocią.

Źródło: NIKON Corporation

www.nikon.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

W erze rosnącego zagrożenia cyberatakami firmy stają się coraz bardziej świadome konieczności inwestowania w odpowiednie zabezpieczenia sieci. Wycieki danych przestały być domeną działów informatycznych, a związane z nimi straty zmusiły korporacje do bardzo poważnego traktowania kwestii cyberbezpieczeństwa. Przy projektowaniu systemów zabezpieczeń firmy niestety...
Innowacje Epsona na targach Packaging Innovations 2019
W dniach 2-3 kwietnia 2019 r. w Warszawie odbędą się targi Packaging Innovations – jedno z ważniejszych w regionie spotkań pracowników firm z branży opakowań, retail i reklamy. Na imprezie tradycyjnie obecna będzie firma Epson, która zaprezentuje spotkania swoje rozwiązania druku cyfrowego, pozwalające na szybką i oszczędną produkcję etykiet, kuponów...
W marcu More Bananas rozpoczęło współpracę z Pro Civitas, szkołami policealnymi dla dorosłych w Kielcach, Sandomierzu i Jędrzejowie. Agencja odpowiada za komunikację marki oraz jej spójny wizerunek w social mediach.
Mullenlowe Warsaw poszerza współpracę z L’Oreal Polska
Agencja MullenLowe Warsaw rozszerza współpracę z L’Oreal Polska o kolejne marki oraz rynki.
Sizeer z nową kampanią Street Heroes – This is how we do it!
Sizeer w nowym sezonie przygotował kampanię, w której pokazuje jak zostać „bohaterem ulicy”. Przewodnikami po świecie streetwearu są: Outman, Outfoot i Outfit – trójka Street Heroes, którzy pokazują co, jak, gdzie i dlaczego kupić, aby zaistnieć na ulicach miast. Kampania obejmuje zasięgiem Polskę oraz kraje regionu CEE, a opiera się na...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764