logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nikon: dwie nagrody w konkursie Eisa Awards 2019-2020

  PR 15.08.2019, przeczytano 277 razy

Nikon z dumą ogłasza, że w konkursie EISA Awards 2019-2020 aparat Nikon Z 6 otrzymał tytuł „Camera of the Year” („Aparat roku”), a obiektyw NIKKOR Z 24-70mm f/2.8 S zdobył nagrodę „Professional Standard Zoom Lens” („Profesjonalny standardowy obiektyw o zmiennej ogniskowej”). Nagrody dla systemu bezlusterkowego firmy Nikon stanowią potwierdzenie kluczowej roli, jaką marka ta odgrywa w dziedzinie tworzenia czołowych innowacji dla fotografów.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nikon%3A-dwie-nagrody-w-konkursie-eisa-awards-2019-2020,383603,artykul.html

Jest to już drugie w tym roku wyróżnienie dla aparatu Nikon Z 6, który w kwietniu zdobył w konkursie TIPA World Award nagrodę „Best Full Frame Camera Expert” („Najlepszy pełnoklatkowy aparat — ekspert”). W tym samym czasie, dzięki sukcesowi obiektywu NIKKOR Z 14-30mm f/4 S w kategorii „Best Mirrorless Wide Angle Zoom Lens” („Najlepszy bezlusterkowy obiektyw szerokokątny o zmiennej ogniskowej”) konkursu TIPA, wzbogaciła się też lista wyróżnień przyznanych obiektywom NIKKOR z serii S. Nagrody EISA to najnowszy wyraz uznania dla serii Nikon Z, wyróżnionej wcześniej nagrodą „Red Dot Award: Product Design 2019”, potwierdzający zaangażowanie firmy Nikon w prace nad optyką o niezwykłej jakości, dzięki którym pełni ona czołową rolę w rozwoju kultury fotografii.

Komentarze EISA dotyczące aparatu Nikon Z 6, zdobywcy nagrody „Camera of the Year” 2019-2020

Firma Nikon wyprodukowała świetny aparat wyróżniający się rewelacyjną wygodą użytkowania oraz wysoką jakością wykonania, który umożliwia wykonywanie doskonałych zdjęć w prawie każdych warunkach. Jego autofokus z detekcją oka pozwala na precyzyjne ustawienie ostrości niezależnie od miejsca zajmowanego w kadrze przez fotografowaną osobę. Duży wizjer elektroniczny zapewnia ostre i precyzyjne odwzorowanie rejestrowanego kadru, podczas gdy wbudowany w korpus system stabilizacji obrazu pomaga uzyskać ostre zdjęcia niezależnie od używanego obiektywu, także w przypadku obiektywów do lustrzanek cyfrowych z mocowaniem F. Po prostu, jest to najlepszy wszechstronny aparat dla poważnych fotografów.

Komentarze EISA dotyczące obiektywu NIKKOR Z 24-70mm f/2.8 S, zdobywcy nagrody „Professional Standard Zoom Lens” 2019-2020

NIKKOR Z 24-70mm f/2.8 S to jasny, profesjonalny standardowy obiektyw o zmiennej ogniskowej przeznaczony do systemu Nikon Z. Obiektyw ma solidną i wytrzymałą konstrukcję. Zastosowano w nim powłoki nanokrystaliczną oraz ARNEO, redukujące flarę i refleksy, a ponadto przednią i tylną soczewkę pokryto powłoką fluorową, odpychającą kurz, olej i wilgoć. Konfigurowalny pierścień sterujący pozwala fotografowi na łatwe regulowanie przysłony lub kompensacji ekspozycji, podczas gdy wyświetlacz OLED na tubusie umożliwia wygodne odczytywanie przysłony, odległości zdjęciowej lub ogniskowej. Dzięki wyjątkowym parametrom optycznym, zapewniającym wysoką rozdzielczość i atrakcyjny efekt bokeh, obiektyw doskonale sprawdza się w połączeniu z aparatami z serii Nikon Z.

Źródło: Nikon

www.nikon.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Canon UVgel 460 - bezpieczne wydruki do zastosowań wewnętrznych
Canon UVgel 460, elastyczny atrament wykorzystany we wprowadzonym na rynek w maju br. ploterze typu roll-to-roll Colorado 1650, uzyskał najwyższy poziom certyfikacji UL GREENGUARD Gold od UL Environment, światowego lidera w dziedzinie bezpieczeństwa i certyfikacji.
Jesienna promocja marki Sanytol
Wystartowała nowa kampania wideo promująca uniwersalny środek czyszczący i dezynfekujący marki Sanytol. Media w kampanii zaplanował i zakupił dom mediowy Havas Media.
Aliganza – pierwsza w Polsce agencja konsultingowa dla marek z branży modowej oraz KERRIS Group – jedna z najszybciej rozwijających się grup technologicznych i marketingowych na polskim rynku, nawiązały strategiczne partnerstwo w zakresie obsługi klientów z branż fashion i beauty. Umowa została podpisana na czas nieokreślony.
Znamy już polskie ceny nowych urządzeń Microsoft Surface
Najnowsze urządzenia Microsoft można już zamawiać w przedsprzedaży
„Hulaj z głową. Bezpiecznie” z ING
Rusza akcja ING Banku Śląskiego „Hulaj z głową. Bezpiecznie”, która zachęca do mądrego korzystania z elektrycznych hulajnóg. Towarzyszy jej promocja 30 minut darmowej jazdy od ING na elektryczne hulajnogi i skutery.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764