logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nikon: najnowsze uaktualnienie oprogramowania sprzętowego dla aparatu Z 9

  PR 06.07.2022, przeczytano 226 razy

Nikon ma przyjemność ogłosić publikację wersji 2.10 oprogramowania sprzętowego – firmware dla flagowego, pełnoklatkowego aparatu bezlusterkowego Nikon Z 9.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nikon%3A-najnowsze-uaktualnienie-oprogramowania-sprzetowego-dla-aparatu-z-9,396501,artykul.html

Aktualizacja wprowadza nową funkcję redukcji migotania o wysokiej częstotliwości, która po włączeniu w trybie fotografowania pozwala na precyzyjne dostosowywanie czasu otwarcia migawki w mniejszych krokach. Wcześniej czas otwarcia migawki można było zmieniać o 1/3 lub 1/2 EV. Nowe rozwiązanie pozwala użytkownikom dostosować nawet o 1/96* EV.

Możliwość precyzyjniejszej niż kiedykolwiek wcześniej regulacji czasu otwarcia migawki umożliwia kontrolowanie efektu migotania – nawet wtedy, gdy podczas fotografowania są widoczne szyldy i oświetlenie LED o wysokiej częstotliwości.

Aktualizacja poprawia również skuteczność funkcji śledzenia AF, szczególnie podczas fotografowania małych obiektów – zwłaszcza tych, które zajmują niewielką część kadru. Ponadto została zwiększona dokładność ustawiania ostrości przy korzystaniu z AF z wykrywaniem oka lub twarzy w trybie ciągłego AF (AF-C). Te udoskonalenia pomogą fotografom i filmowcom zarejestrować stabilniejszy obraz.

Firma Nikon nieustannie dąży do zaspokajania potrzeb użytkowników poprzez regularne uaktualnienia oprogramowania sprzętowego, które zapewniają dostęp do użytecznych funkcji.

Źródło: Nikon

www.nikon.pl

Dodatkowe informacje:

*Gdy jest włączona redukcja migotania o wysokiej częstotliwości, czas otwarcia migawki można dostosowywać w bardzo małych krokach, przy wartościach czasu otwarcia migawki od 1/8000 do 1/30 s.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

W agencji Saatchi & Saatchi awansowało 12 ekspertek i ekspertów w działach kreacji, designu, client service i trafficu.
Steven Bandrowczak dyrektorem generalnym Xerox
Xerox Holdings Corporation poinformował 3 sierpnia, że Steven Bandrowczak został powołany przez Radę Dyrektorów Xerox na stanowisko dyrektora generalnego.
Marta Zalewska, wcześniej odpowiedzialna za działania medialne Aion Banku, od sierpnia 2022 roku pełni funkcję rzeczniczki prasowej Shares. Odpowiada za całokształt działań komunikacyjnych, PR-owych oraz reprezentowanie startupu w mediach.
Idea Creative Group: event dla Fundacji Zwolnieni z Teorii
Czy działalność społeczna i biznes mogą iść w parze, wzajemnie się uzupełniając? Jak pokazała Olimpiada Zwolnionych z Teorii 2022 może, a nawet wręcz i musi – na znaczeniu bowiem coraz bardziej zyskuje społeczna odpowiedzialność, która oparta jest nie tylko na finansowych zyskach, lecz także i tych, których nie da się przełożyć bezpośrednio na...
Personal PR uruchamia Skillers Academy
Agencja komunikacji zintegrowanej Personal PR stworzyła autorski program szkoleniowy – Skillers Academy. Celem kursów i warsztatów jest dzielenie się wiedzą i doświadczeniem z zakresu szeroko pojętej komunikacji – zewnętrznej i wewnętrznej. Prezentowany przez Personal PR program szkoleniowy to odpowiedź na zaobserwowane zapotrzebowanie na rynku i w oczach twórców – zbyt...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764