logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nikon współorganizatorem konkursu Environmental Photographer Of The Year

  PR 28.04.2021, przeczytano 338 razy

Firma Nikon nawiązała współpracę z organizacją CIWEM (Instytut gospodarowania zasobami wodnymi i zarządzania ochroną środowiska, z ang. Chartered Institution of Water and Environmental Management) oraz platformą WaterBear, aby zorganizować kolejną edycję konkursu Environmental Photographer of the Year, do którego już teraz można przesyłać zgłoszenia. W dorocznym konkursie, organizowanym już po raz 14., nagradzane są najlepsze prace w dziedzinie fotografii ekologicznej – od dokumentujących wpływ, jaki ludzie wywierają na planetę, po te, które inspirują do zrównoważonego stylu życia.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nikon-wspolorganizatorem-konkursu-environmental-photographer-of-the-year,391265,artykul.html

Konkurs stanowi międzynarodową platformę służącą zwiększaniu świadomości na temat problemów środowiskowych zagrażających naszej planecie. Do przesyłania kreatywnych, poruszających oraz skłaniających do refleksji zdjęć zachęcamy zarówno fotografów profesjonalnych, jak i amatorów. Uczestnicy konkursu mają szansę zdobyć wyróżnienie, nagrodę pieniężną lub wspaniały pakiet nagród rzeczowych w postaci sprzętu fotograficznego z serii Nikon Z*. Konkurs obejmuje osiem kategorii, w tym tę zatytułowaną Environmental Photographer of the Year 2021. Udział w nim jest bezpłatny.

Zwycięskie zdjęcia staną się częścią ekskluzywnej wystawy podczas Konferencji Narodów Zjednoczonych w sprawie zmian klimatu w listopadzie 2021 r. (COP26). Wystawa Environmental Photographer of the Year 2021 odbędzie też międzynarodowe tournée z firmą Nikon Europe, organizacją CIWEM i platformą WaterBear.  

Julian Harvie, Head of Marketing w firmie Nikon Northern Europe skomentował:

- Sprzęt firmy Nikon w rękach największych fotografów świata docierał do samego centrum wydarzeń, pozwalając na opowiadanie wielu najważniejszych historii ostatniego stulecia. Od długiego czasu głównym celem naszej marki jest umożliwienie fotografom i filmowcom odnajdywania szczególnych chwil, realizacji twórczej wizji oraz pokazywania tego, co trudno jest opowiedzieć słowami. Zmiany klimatyczne i ochrona środowiska naturalnego to jedne z najważniejszych problemów naszych czasów. Cieszymy się, że wraz z CIWEM i WaterBear możemy wspierać ten niesamowity konkurs, potwierdzając, że fotografia ma moc, która może zmieniać świat.

Więcej informacji na temat konkursu Environmental Photographer of the Year znajdują się na stronie: www.epoty.org. Przyjmowanie zgłoszeń trwa do 31 lipca 2021 r., a zwycięzcy zostaną ogłoszeni podczas konferencji COP26 w listopadzie 2021 r.

Źródło: NIKON

www.nikon.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Aldi z nominacją w konkursie „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.”
Modernizacja zabytkowych budynków dawnej ujeżdżalni koni w Toruniu, którego inwestorem była sieć ALDI została nominowana w tegorocznej edycji ogólnopolskiego konkursu „Modernizacja Roku & Budowa XXI w”, który odbywa się pod patronatem min. Ministerstwa Infrastruktury. Celem konkursu jest promocja dokonań w zakresie modernizacji, adaptacji i renowacji obiektów dziedzictwa...
23 Edycja Konkursu Golden Arrow
Do 7 maja można zgłaszać projekty marketingowe, które będą rywalizować w 23 edycji konkursu Golden Arrow.
Polish Graphic Design Awards 2019: zgłoszenia do 1 maja
1 maja upływa ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń i szansa na wzięcie udziału w konkursie Polish Graphic Design Awards. Przegląd najlepszych i najważniejszych projektów graficznych ze wszystkich dziedzin komunikacji wizualnej w Polsce z 2020 roku.
Samarité zaprasza artystów do konkursu
Od teraz każdy może mieć wpływ na postrzeganie tajemniczego świata Samarité. Marka zaprasza wszystkie kreatywne osoby do stworzenia pracy artystycznej, która zostanie wykorzystana w jej komunikacji. Dla zwycięzców przewidziano nagrody główne w wysokości 1000$.
Konkurs „Aspiruj, kreuj, koloruj” rozpoczęty
III edycja konkursu organizowanego przez markę Radaway właśnie się rozpoczęła. W tym rok studenci Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi będą mieć szansę wykazać się swoją kreatywnością i umiejętnościami w zakresie projektowania wzorów nadruku na szkle.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764