logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nominacje do #Kreatury2021 ogłoszone

   08.11.2021, przeczytano 783 razy
ilustracjastrzałka

25 listopada 2021 r. odbędzie się gala wręczenia nagród w 25. edycji Konkursu Niezależnej Kreacji. Freelancerzy, firmy, agencje i domy mediowe powalczą o najbardziej oryginalne i nieszablonowe wyróżnienia  w polskiej branży marketingowej. Właśnie ogłoszono listę 62 prac nominowanych do statuetki #Kreatura2021.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nominacje-do-kreatury2021-ogloszone,393689,artykul.html

Kreatura to ogólnopolski konkurs dla twórców, firm oraz podmiotów, które na zlecenie lub w ramach promocji własnej przeprowadziły kampanię marketingową lub uczestniczyły w jej realizacji. Wydarzenie od lat organizuje redakcja magazynu „Media Marketing Polska” – najstarszego w Polsce miesięcznika poświęconego mediom i branży reklamowej.

Po burzliwych dwudniowych obradach jury pod przewodnictwem Karoliny Witeckiej (CEO i Co-owner agencji Cut The Mustard) wyłoniono 62 prace spośród rekordowej liczby 176 zgłoszeń! Nominowani powalczą o statuetki, których wręczenie odbędzie się już 25 listopada 2021 r. Transmisję LIVE z wydarzenia będzie można obejrzeć na Facebooku „Media Marketing Polska”.

- Cieszy nas liczba zgłoszonych prac, która pokazuje, że w tym skomplikowanym czasie agencje nie zwalniają tempa. Bardzo wysoki poziom zobaczyliśmy m.in. w kategorii specjalnej „Marketing w czasie pandemii” oraz w kategorii dla młodych kreatywnych „Kreatura X” - mówi Tomasz Wygnański, redaktor naczelny magazynu "Media Marketing Polska".

Zgłoszone prace oceniali:

 • Karolina Witecka (Cut The Mustard) - przewodnicząca jury oraz:
 • Kasia Białasiewicz-Jaczewska (Unique One);
 • Dorota Bubka (GoldenSubmarine);
 • Tomasz Gębala (Dziadek do orzechów),
 • Karol Kamas (Sodexo Polska),
 • Rafał Lampasiak (MullenLowe Group),
 • Łukasz Matyla (ŠKODA),
 • Michał Michalik (Pomarańcza),
 • Adam Miecznikowski (Publicis Poland),
 • Paweł Miziołowski (Electrolux),
 • Katarzyna Podlaszewska (H&M),
 • Monika Pruszczyńska (LiquidThread),
 • Igor Przespolewski (Stock Polska),
 • Radosław Sączek (Tandem Media),
 • Kacper Wantoła (Graffiti Films),
 • Piotr Zawałło.

Prace biorące udział w konkursie były oceniane są pod kątem oryginalności i innowacyjności pomysłu oraz ponadprzeciętnej jakości wykonania.

Źródło: Media Marketing Polska

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Znamy zwycięzców 11. edycji Genius Universitatis
Już 11. edycja. Aż 35 uczestników – uczelni i wydziałów. W sumie 103 prace przesłane do 8 różnych kategorii. Ale tylko jeden (1!), ale jakże ambitny cel wszystkich tych wysiłków: zaprezentować uczelnię/wydział/instytut/katedrę jako miejsce wymarzone dla kandydatów na studia na rok akademicki 2022/2023. Przedstawiamy laureatów konkursu...
Sony World Photography Awards 2023: ogłoszono zwycięzców konkursu otwartego
Na konkurs Sony World Photography Awards 2023 napłynęło łącznie ponad 415 tysięcy fotografii z przeszło 200 krajów i terytoriów, z czego na konkurs otwarty przypada ponad 200 tysięcy zgłoszeń. Zwycięzcy otrzymają cyfrowy sprzęt fotograficzny Sony, będą także współzawodniczyć o tytuł Fotografa Roku w konkursie otwartym i o nagrodę w wysokości 5000...
Konkurs na projekt i wykonanie muralu Zbigniewa Wodeckiego
Opolska trasa „Muzycznych murali” wzbogaci się o nowe dzieło przedstawiające Zbigniewa Wodeckiego, jednego z najważniejszych artystów związanych z Krajowym Festiwalem Polskiej Piosenki w Opolu. A okazja ku temu jest szczególna, ponieważ opolski festiwal obchodzi w tym roku Jubileusz 60-lecia.
Poznaliśmy zwycięzców drugiej edycji konkursu Paradyż Designers
Prestiżowy konkurs dla architektów i projektantów wnętrz organizowany przez Ceramikę Paradyż dobiegł końca. Jury pod przewodnictwem Mai Ganszyniec wybrało najlepsze prace prezentujące indywidualne koncepcje współczesnego wnętrza oceniając m.in. kreatywne wykorzystanie kolorów i struktur oraz twórcze podejście do małych formatów.
Jawor-Parkiet Design Awards - 5. edycja konkursu dla architektów
Jawor-Parkiet, polski producent podłóg drewnianych ponownie zaprasza architektów, profesjonalistów, studentów i młodych projektantów wnętrz, pracownie architektoniczne oraz wszystkich przedstawicieli branży projektowej do udziału w kreatywnym konkursie na najlepszy projekt wnętrza z zastosowaniem podłóg z oferty marki.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764