logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nordea promuje kredyty mieszkaniowe

  PR 24.10.2007, przeczytano 516 razy

Nordea Bank Polska rozpoczął kampanię reklamową kredytów mieszkaniowych Nordea Habitat. Kampania wspiera promocję sprzedażową – 0% marży w pierwszym roku dla kredytu złotówkowego. Promocja potrwa do końca 2007 roku.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nordea-promuje-kredyty-mieszkaniowe,6284,artykul.html

Kreacja jesiennej kampanii kredytu hipotecznego opiera się na kontynuacji wykorzystania wizerunku ambasadora marki Nordea – Toniego Hyyryläinena.

Głównym elementem akcji reklamowej są spoty telewizyjne oparte na prostym przekazie podkreślającym wizerunek banku Nordea, jako banku nowoczesnego i dynamicznego. Spot można zobaczyć w kanałach tematycznych skierowanych do wielkomiejskiej widowni, między innymi w TVN24, Discovery Channel i Animal Planet.

Kampania obecna jest również w Internecie oraz w prasie ogólnopolskiej. Wspierana jest działaniami BTL w oddziałach. Dodatkowo przygotowano ulotki, plakaty i POS.

Kreację do kampanii opracowała agencja Mediafocus z Gdańska. Reżyserem spotu jest Piotr Rzepliński, a całość wyprodukował dom produkcyjny Papaya Films z Warszawy. Media zaplanowała warszawska MPG.

Źródło: Nordea Bank Polska

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Rozwiązanie antywirusowe Bitdefender: cyberochrona urządzeń wielofunkcyjnych Konica Minolta bizhub
Konica Minolta, w trosce o bezpieczeństwo cyfrowe swoich klientów, rozpoczęła jakiś czas temu współpracę z firmą Bitdefender – twórcą oprogramowania antywirusowego o tej samej nazwie. Dzięki niej urządzenia wielofunkcyjne Konica Minolta bizhub można wyposażyć w dedykowane rozwiązanie antywirusowe, mające zabezpieczać firmy i instytucje przed...
Inglot nowym klientem Grupy Komunikacja Plus
Do klientów Grupy Komunikacja Plus dołączył INGLOT, czołowy polski producent z sektora beauty. Grupa odpowiada za sprzedaż produktów INGLOT we wszystkich kanałach online na rynku niemieckim. Tym samym GK+ rozbudowuje swoje usługi e-commerce i zapowiada dalsze poszerzenie portfolio o marki planujące rozwój sprzedaży w marketplaces.
Katarzyna Kosińska-Rysz obejmuje stanowisko Client Service Directora agencji Kamikaze
Katarzyna Kosińska-Rysz z nową misją w Kamikaze, obejmuje  stanowisko Client Service Director. Katarzyna Kosińska-Rysz przeszła do Kamikaze z Saatchi&Saatchi IS na początku 2019 roku, stając na czele tworzonego wtedy warszawskiego zespołu agencji.
Kolejne firmy sygnatariuszami Kodeksu Dobrych Praktyk
Coraz więcej firm dołącza do Kodeksu Dobrych Praktyk Reklamy Programmatic. To inicjatywa stowarzyszenia IAB Polska na rzecz poprawy jakości i eliminowania nieuczciwych praktyk w zakresie reklamy cyfrowej. W związku z dynamicznym rozwojem tego segmentu kolejne podmioty – zarówno wydawcy, sieci reklamowe, platformy DSP/SSP oraz agencje i domy mediowe w ramach jednego projektu...
Piotr Mikulski dołączył do On Board Think Kong
Do zespołu agencji On Board Think Kong dołączył Piotr Mikulski, który pokieruje zespołem Content Marketing.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764