logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nordea z Tonim ponownie na ekranach

  PR 24.05.2007, przeczytano 3963 razy
ilustracjastrzałka

Rozpoczął się drugi etap kampanii reklamowej Nordea Bank Polska z udziałem znanego z programu telewizyjnego „Europa da się lubić” Toniego Hyyryläinena, który zachęca do skorzystania z nowych rozwiązań kredtytu mieszkaniowego Nordea Habitat.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nordea-z-tonim-ponownie-na-ekranach,5612,artykul.html

Główny nacisk w kampanii położono na wydłużony do 45 lat okres kredytowania, możliwość spłacania zadłużenia aż do wieku 100 lat oraz niskie raty.

Wiodącym elementem akcji reklamowej są spoty telewizyjne nawiązujące stylistycznie do poprzedniej kampanii. Zastosowanie zmieniających perspektywę obiektywów typu frazer podkreśla prostotę i wygodę korzystania z Nordea Habitat. Naturalność opowieści służy wzmacnianiu wizerunku Nordea jako banku nowoczesnego i dynamicznego. Spoty można zobaczyć między innymi w TVN24, Discovery Channel i Animal Planet.

Kampania wykorzystuje też prasę i Internet. Jej podstawą są inserty w „Gazecie Wyborczej” i wybranych dziennikach lokalnych, a także mailingi elektroniczne oraz reklama w wyszukiwarce Google. Kampania wsparta jest działaniami z zakresu marketingu bezpośredniego w oddziałach, z wykorzystaniem postaci bohatera spotu telewizyjnego.

Kreację do kampanii opracowała agencja Mediafocus z Gdańska. Reżyserem spotu jest Piotr Rzepliński, a całość wyprodukował dom produkcyjny Papaya Films z Warszawy. Media zaplanowała MPG.

Druga odsłona kampanii potrwa do końca czerwca br.

Źródło: Nordea Bank Polska

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Nowe opakowania herbat marki Big-Active
Właśnie ruszyła kampania VOD herbat czarnych Big-Active – marki, która zrodziła się z prawdziwej pasji do herbaty. W swojej ofercie posiada m.in. najbardziej popularną czarną herbatę Pure Ceylon pochodzącą z najlepszych na świecie, cejlońskich plantacji. To właśnie tam jest zrywana i pakowana. Konsumenci deklarują, że z roku na rok spożywają coraz więcej herbaty...
Communication Unlimited dla Suzuki Boxing Night
Suzuki Motor Poland i Polski Związek Bokserski organizują wspólnie galę boksu olimpijskiego Suzuki Boxing Night IV. Za komunikację wizualną oraz informowanie o wydarzeniu w mediach społecznościowych odpowiedzialna jest agencja Communication Unlimited.
Awans w PR Inspiration
W agencji PR Inspiration Agnieszka Kurczych awansowała na stanowisko Senior PR Managera. Odpowiada za całościową obsługę w zakresie PR i social mediów wieloletnich klientów agencji z branży retail: Galerii Krakowskiej, Silesia City Center oraz centrum handlowego Forum Koszalin. Agnieszka Kurczych koordynuje pracę kilkuosobowego zespołu specjalistów z zakresu...
Dawid Borowiec nowym dyrektorem marketingu w Żywiec Zdrój
Jako nowy dyrektor marketingu Żywiec Zdrój, Dawid Borowiec pokieruje działaniami marki, w misję której wpisana jest troska o środowisko i zachęcanie ludzi, by pili zdrowiej.
Neuron Agencja PR rozpoczęła współpracę z EZRA UKSW – organizacją, która realizuje autorski model opieki środowiskowej w społeczności lokalnej na rzecz wsparcia dzieci i młodzieży.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764