logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nova Group i oliwa Monini

  PR 10.05.2007, przeczytano 5200 razy
ilustracjastrzałka

Agencja Nova Group przygotowała polską wersję spotu telewizyjnego dla włoskiego producenta oliwy z oliwek extra virgin, firmy Monini S.p.A.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nova-group-i-oliwa-monini,5554,artykul.html

Oliwa z oliwek Monini extra virgin to wyrób firmy, która jako jedna z nielicznych we Włoszech nadal pozostaje w rękach jednej rodziny. Oliwa Monini od trzech pokoleń produkowana jest zgodnie z tradycją i oryginalną recepturą od blisko 90 lat. “Przygotowując copywritting agencja skupiła się właśnie na oddaniu tej wyjątkowości, niepowtarzalnej jakości oraz pasji – synonimów oliwy z oliwek Monini. Stworzyliśmy przekaz, który najdokładniej będzie oddawał cechy i zalety jakie towarzyszą oliwie Monini” - mówi Edyta Szott, creative director agencji Nova Group.

Agencja odpowiedzialna była za copywriting do filmów reklamowych o długości 15” i 30”, casting głosów i nowy packshot oliwy z oliwek Monini ukazujący się na końcu spotu. Wersje filmu ukazywać się będą w stacjach TVN, TVN7, TV4, Tele5 i tematycznych kanałach TVN przez 3 tygodnie począwszy od 7.05.07.

Agencja Nova Group została wybrana w drodze przetargu. Za działania ze strony agencji odpowiadają: Zdzisław Nowicki – strategic director, Edyta Szott – creative director.

Posiadająca 14 lat doświadczenia Nova Group Sp. z o.o. jest agencją reklamową typu full service. Klientom oferuje m.in. usługi projektowania graficznego, planowania strategicznego w zakresie pozycjonowania marki, przygotowania media planu oraz tworzenia systemów identyfikacji wizualnej. Dewizą agencji jest działanie zgodnie z zasadą, że wszystko co zostało opatrzone logiem firmy staje się jej wizytówką.

W portfolio agencji Nova Group Sp. z o.o. znajdują się m.in. takie marki jak: Ceramika Paradyż, Decora, Ecco Holiday, Emix, Intermarche Polska, Lisner, Lumag, Millano, Prima S.A, Stora Enso Poland (Intercell S.A.), Victus – Emak, Ziołolek i ZPM Olewnik.

Źródło: Nova Group

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

AI w kampanii SOS Wioski Dziecięce
Jak mogłyby wyglądać szkoły w Zimbabwe dzięki wsparciu darczyńców Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce? SUPERMASSIVE pomaga to sobie wyobrazić. W najnowszej kampanii Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce zderza obraz szkół, które mogą powstać dzięki zebranym środkom, z ich obecnym stanem. Sceny w spocie zostały zarówno stworzone od podstaw,...
Logo Superbet na koszulkach GKS Katowice
Historyczny awans do ekstraklasy po blisko 20 latach niebytu w elicie, perspektywa przeprowadzki na nowoczesny stadion oraz ogłoszenie nowego sponsora głównego. Kibice GKS Katowice mogą ostatnio czuć się ostatnio jak we śnie, ale nie muszą się budzić. To prawda, że GieKSa właśnie podpisała trzyletnią umowę z Superbet, rekordową w historii klubu! – Obejmujemy...
STS przedłużył umowę z Rakowem Częstochowa. W ramach kontraktu zawartego na dwa lata, marka pozostaje oficjalnym sponsorem i bukmacherem klubu z Częstochowy zwiększając jednak swoje zaangażowanie pod względem wartości umowy oraz świadczeń marketingowych.
PZU sponsorem 81. Tour de Pologne
PZU został Sponsorem Oficjalnym 81. Tour de Pologne UCI World Tour 2024. Największy polski ubezpieczyciel jest też sponsorem oficjalnym jednej z najważniejszych klasyfikacji wyścigu - Klasyfikacji Górskiej.
Agnieszka Sienkiewicz z córką w kampanii Bioliq
Marka Bioliq (Aflofarm Farmacja Polska) z dumą prezentuje najnowszy spot reklamowy swojego bestsellerowego produktu – intensywnego serum rewitalizującego. Kampanię reklamową wyróżnia wyjątkowa obsada, w reklamie wystąpiła bowiem popularna aktorka Agnieszka Sienkiewicz wraz ze swoją uroczą córeczką Zosią.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764