logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowa, urodzinowa sekcja w serwisie Dobreprogramy.pl

  PR 02.12.2022, przeczytano 221 razy
ilustracjastrzałka

Serwis dobreprogramy.pl obchodzi w tym roku 20-lecie działalności. Redakcja  przygotowała specjalną sekcję, w której publikuje treści przenoszące użytkowników w przeszłość. Pokazuje też zmiany, jakie przez ostatnie dwie dekady zaszły na rynku technologii. Z okazji jubileuszu przygotowano też konkurs dla użytkowników.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowa%2C-urodzinowa-sekcja-w-serwisie-dobreprogramy.pl,398215,artykul.html

Choć dokładna data rozpoczęcia działalności w sieci to 7 grudnia 2002 roku, w praktyce już  wiele miesięcy wcześniej trwały prace, które doprowadziły do powstania dobrychprogramów.

Świętowanie rocznicy zaczęło się już we wrześniu. Wtedy w serwisie pojawiła się specjalnie przygotowana sekcja urodzinowa, gdzie redaktorzy publikują artykuły o ciekawostkach technicznych z dawnych lat i zmianach zachodzących na rynku technologii w ostatnim dwudziestoleciu. Można przeczytać m.in. o ewolucji internetu, początkach telefonów komórkowych, czy drogi od „empetrójek” po legalny streaming muzyki.

– Historia serwisu dobreprogramy.pl to historia obecności technologii i internetu w Polsce na przełomie ostatnich dwóch dekad. To miejsce, które co miesiąc daje milionom Polaków poczucie bezpieczeństwa obcowania w sieci, nieocenioną wiedzę ekspertów i programy, bez których nasza codzienna rzeczywistość nie byłaby możliwa. W końcu te 20 lat historii serwisu dobreprogramy.pl to swoisty pamiętnik świata technologii, który ma jeszcze sporo kart do zapisania – mówi Michał Prokopowicz, szef redakcji technologie w Wirtualnej Polsce.

W ramach urodzin dla użytkowników przygotowano też urodzinowy konkurs, w którym do wygrania są procesory firmy Intel. W zgłoszeniu należy odpowiedzieć na pytanie: Z czym kojarzy Ci się serwis dobreprogramy.pl? Zwycięzcy ogłoszeni zostaną 7 grudnia.

Oficjalne obchody 20-lecia serwisu odbyły się w Fabryce Norblina. Gościem specjalnym był Tomasz Rożek, z którym przedstawiciel redakcji, Przemysław Jankowki, który niedawno dołączył do portfolio serwisów internetowych obszaru technologie Wirtualnej Polski, rozmawiał o "game changerach" w technologii. Goście dyskutowali o własnych perspektywach na ten temat, a także wspominali początki działania dobrychprogramów.

Źródło: Wirtualna Polska

www.wp.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Nowa oferta programowa stacji TVN
Wraz z wiosną nadchodzi nowa oferta programowa stacji TVN, której przyświeca idea dostarczania widzom wielowymiarowej rozrywki. Obecna ramówka jest odpowiedzią na potrzeby publiczności oraz dynamiczne zmiany rynku, a także realizacją obietnicy kontentu na najwyższym poziomie. Na antenie TVN pojawią się nowości, ale nie zabraknie również kontynuacji znanych i...
TVN Warner Bros. Discovery i Ringier Axel Springer Polska nawiązują współpracę partnerską przy projekcie Bazy Ekspertek #nieczekam107lat. Projekt wspiera wyrównywanie głosu kobiet i mężczyzn w mediach oferując bezpłatny dostęp do ekspertek w ponad 30 branżach. Połączenie sił TVN Warner Bros. Discovery i Ringier Axel Springer Polska ma wzmocnić tempo zmian w...
Nowa odsłona serwisu Horecatrends.pl
Nowy rok, nowa odsłona – autorski portal Grupy PTWP – horecatrends.pl odświeżył swoją stronę, aby jeszcze lepiej dopasować się do oczekiwań swoich użytkowników. Dodatkowa zakładka – HoReCa b2b to odpowiedź portalu na zmieniające się potrzeby rynku. Poszerzenie witryny o tematykę ściśle biznesową pozwoli dostarczyć zainteresowanym kanałem...
20 stycznia 2022 r. w warszawskiej siedzibie “Gazety Wyborczej” odbyła się gala podsumowująca akcję “Zaprojektowane po ludzku. Miasto bardziej wspólne”. Podczas wydarzenia poznaliśmy zwycięzców konkursu na przyjazne człowiekowi przestrzenie miejskie.
Grupa mediowo-społecznościowa Iberion wygrała w sądzie I instancji z Telewizją Polską. Spór dotyczy materiału dziennikarskiego o wypadku samochodu byłego prezesa TVP, Jacka Kurskiego.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764