logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowa Account Director w Madogz

  PR 26.08.2021, przeczytano 520 razy
ilustracja

Do zespołu agencji MADOGZ dołączyła Angelika Puczyńska, która objęła stanowisko Account Directora.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowa-account-director-w-madogz,392764,artykul.html

Angelika Puczyńska na nowo objętym stanowisku odpowiada za koordynację pracy zespołów dedykowanych do obsługi klientów takich jak: OTOMOTO, Kompania Piwowarska i GASPOL.

Przed przyjściem do MADOGZ Angelika Puczyńska zdobywała doświadczenia zawodowe w agencjach 180heartbeats + JvM i Grandes Kochonos. W dotychczasowej karierze odpowiadała za obsługę i realizację kampanii dla klientów takich jak: Opel, Marimer, Allegro, Urząd Miast St. Warszawy, Ben&Jerry's, Amundsen Vodka, Captain Jack, Seventh Generation oraz Kenwood.

Angelika Puczyńska zrealizowała między innymi głośną kampanię CSR-ową dla marki Ben&Jerry's - "Niezniszczalna tęcza", szeroko nagradzaną na polskich i międzynarodowych festiwalach.

Źródło: MADOGZ

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Monitor graficzny Eizo Coloredge CS2400S
EIZO wprowadza do sprzedaży 24.1” monitor graficzny nowej generacji ze złączem USB-C
Doubleverify likwiduje pierwszy wielkoskalowy schemat oszustw dotyczących emitowania reklam na platformach audio
DoubleVerify, wiodąca platforma oprogramowania do pomiaru, danych i analiz mediów cyfrowych, ogłosiła właśnie odkrycie „BeatSting”, pierwszego wielkoskalowego schematu oszustw związanego z emisją reklam w zasobach reklamowych audio. Od czasu, gdy laboratorium DV Fraud Lab po raz pierwszy zidentyfikowało tę rodzinę oszustw w 2019 roku, szacuje się, że reklamodawcom ukradziono w...
Agencja Red8 wybrana przez firmę Velvet CARE do opracowania nowej platformy komunikacji dla swojej marki Velvet - lidera w kategorii markowych produktów higieny papierowej na polskim rynku.
Durex wchodzi w świat gamingu i oferuje sekspozytywne poradnictwo na Discordzie
Marka poszerza swoje działania edukacyjne związane z promowaniem bezpieczniejszego i bardziej odpowiedzialnego seksu, sięgając po kolejne kanały komunikacji z młodymi odbiorcami. Tym razem chce dotrzeć do społeczności gamingowej, która jest obecna na cieszącej się rosnącą popularnością platformie Discord.
Oreo prezentuje limitowaną edycję ciastek przygotowaną we współpracy z Xboxem
Oreo i Xbox przedstawiają limitowaną wersję ciastek z emblematami tego giganta branży gamingowej i zapraszają do ogólnopolskiej loterii konsumenckiej.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764