logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowa audycja Wojciecha Manna w Radiu Nowy Świat

  PR 07.10.2022, przeczytano 462 razy
ilustracjastrzałka

W najbliższy poniedziałek, 10 października br., o godzinie 10:00 w Radiu Nowy Świat pojawi się nowa audycja Wojciecha Manna - „Muzoleum”. Będzie to miejsce, w którym prezentowane będą stare i zapomniane piosenki i artyści. Z jednej strony wspominać będziemy utwory i ich okres chwały, z drugiej twórców, którzy zazdroszczą tym, którzy tej chwały doświadczyli.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowa-audycja-wojciecha-manna-w-radiu-nowy-swiat,397521,artykul.html

Kustoszem „Muzoleum” będzie Wojciech Mann, który co tydzień postara się przywrócić uciekające z pamięci chwile, kiedy muzyka bawiła, wzruszała albo sprawiała przyjemność słuchającym.

- Proponuję Patronom i Słuchaczom Radia Nowy Świat cotygodniową wycieczkę do krainy starych piosenek. Mimo nazwy, mam nadzieję, że wśród Państwa znajdą się również młodsi miłośnicy tych muzycznych zabytków. Na przykład ja jestem młody, a je lubię – mówi Wojciech Mann, autor audycji.

Już 10 października, po porannym „Nowy Świcie” zapraszamy na pierwszą godzinną podróż do przeszłości z redaktorem Wojciechem Mannem i jego muzycznymi wspomnieniami.

Od 5 września br. można słuchać jesiennych propozycji Radia Nowy Świat. Do zespołu RNŚ dołączył Patryk Rabiega, do czerwca 2022 dziennikarz TVN i TVN24. W poniedziałkowej audycji „Nowy Świt” po godzinie 9.00, Patryk opowiada o Ameryce Łacińskiej. Dodatkowo Patronki i Patroni RNŚ mogą słuchać podcastów extra Rabiegi – „Nie-singiel”. To autorski wybór mniej popularnych utworów znanych wykonawców. Wyniki słuchalności za miesiąc wrzesień, pokazują, że „Nie – singiel” został bardzo dobrze przyjęty przez Patronów zajmując 3 pozycję wśród najchętniej słuchanych podcastów extra w minionym miesiącu.

We wtorki w godzinach 22:00 – 24:00 na antenę z nową audycją „Świat naszej muzyki” wrócił Bartek Winczewski. Sejsmograf Kingi Krasuskiej został przeniesiony na piątek (22.00-24:00), a z kolei piątkowy Biforek Mikołaja Tyczyńskiego rozpoczyna się godzinę wcześniej czyli o 21.00.

W miejsce wtorkowej Neo-Soulówki, która była wakacyjną propozycją, pojawił się Adam Stasiak  z Akademią Rocka (15:00-16:00).

Czwartkowy blok programowy między 14:00-16:00 prowadzą przemiennie Zbigniew Zamachowski – Zamach na dziesiątą muzę oraz Wojciech Malajkat – MalajKino.

Na audycję Andrzeja Poniedzielskiego trzeba będzie jeszcze trochę poczekać, ale autor zapewnił nam wyjątkowe zastępstwo. W miejsce Piosennika - Zamiennik (20:00- 22:00) z Arturem Andrusem w roli głównej, który - jak zapowiedział – stara się zachować klimat niedzielnych spotkań stworzony przez redaktora Poniedzielskiego. Wyjątkowo, 9 i 30 października br. w miejsce Zamiennika pojawi się audycja Michała Nogasia „Z archiwum polskiej rozrywki”.

- We wrześniu możemy pochwalić się rekordową słuchalnością radia i podcastów. Z pewnością wpływ na to miały podjęte w ostatnim miesiącu działania: wprowadzenie nowej wersji aplikacji (ponad 0,6 mln pobrań), kampania „Nie słucham na gapę, wspieram Radio Nowy Świat”, która przyczyniła się do pozyskania prawie 2 tys. nowych i powracających Patronek i Patronów. A potwierdzeniem naszej pracy jest przyznana nam na początku października przez ekspertów marketingu nagroda specjalna Nowa Jakość, która doceniła model funkcjonowania Radia Nowy Świat, radia bez reklam, nadającego wyłącznie w Internecie i utrzymującego się z dobrowolnych wpłat Słuchaczy. Bez realnego finansowego wsparcia naszych darczyńców nie byłoby Radia Nowy Świat i jak zawsze bardzo za to DZIĘKUJĘ - mówi Magda Jethon, redaktorka naczelna Radia Nowy Świat.

Od początku zbiórki zebrano już 19,6 mln złotych. Obecnie radio wspiera ponad 32,8 tys. Patronów miesięczną kwotą ponad 670 tys. złotych.

Źródło: Radio Nowy Świat

www.nowyswiat.online

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Już w najbliższy poniedziałek, 25 września br., o godzinie 19:00 na stronie głównej portalu Gazeta.pl odbędzie się debata z udziałem przedstawicieli ogólnopolskich komitetów wyborczych. Pytania będą dotyczyły najważniejszych tematów, które zostały zaprezentowane w czerwcowym badaniu „Prawdziwe problemy Polaków” przygotowanym...
Fake newsy stworzone przez sztuczną inteligencję trudne do rozpoznania
Sztuczna inteligencja jest w stanie coraz lepiej imitować teksty pisane przez ludzi, a nawet tworzyć takie, które są łatwiejsze do zrozumienia – dowodzą naukowcy z Uniwersytetu Zuryskiego. Co istotne odbiorcy nie są w stanie odróżnić informacji tworzonych przez sztuczną inteligencję. Zarówno te prawdziwe, jak i fałszywe wydają im się bardziej wiarygodne...
Wzrost przychodów Grupy PMPG Polskie Media S.A. w I połowie 2023 r.
Grupa PMPG Polskie Media S.A. nie tylko utrzymała, ale nawet powiększyła w pierwszym półroczu przychody o 4 proc. względem analogicznego okresu 2022 r., który był dla Grupy PMPG Polskie Media S.A. rekordowy pod tym względem.
Rozpoczyna działalność Związek Pracodawców Wydawców Cyfrowych
Z inicjatywy prezesów Grupy WP, Ringier Axel Springer Polska, Agory i Interii powstał Związek Pracodawców Wydawców Cyfrowych. Jego głównym zadaniem jest wspólna praca dla rozwoju mediów internetowych oraz reprezentowanie wydawców w procesie tworzenia regulacji prawnych. Prezesem związku został Maciej Kossowski.  
Nowe pasmo dla dzieci w telewizji Metro
Już od 2 października, naziemna telewizja Metro wprowadza nowe, niezwykle ekscytujące pasmo rozrywki dla najmłodszych widzów! W ofercie kanału znajdą się najpopularniejsze kreskówki, m.in. New Looney Tunes, Batwheels oraz Tom i Jerry Show. Treści emitowane będą od poniedziałku do piątku, o godz. 06:00. Stacja dostępna jest bezpłatnie w ramach naziemnej telewizji...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764