logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowa Brand Marketing Director na region REEMEA w Grupie LEGO

  PR 11.01.2023, przeczytano 293 razy

Od 1 stycznia stanowisko Brand Marketing Director w Grupie LEGO na region REEMEA objęła Beata Kucejko-Pełka. Od 2019 roku pełniła funkcję Marketing Director na Polskę, Ukrainę i kraje bałtyckie. Beata Kucejko-Pełka będzie odpowiedzialna za strategię marketingową marki na region REEMEA, obejmujący kraje Bliskiego Wschodu, Afryki, Europy Środkowej i Wschodniej.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowa-brand-marketing-director-na-region-reemea-w-grupie-lego,398594,artykul.html

Beata Kucejko-Pełka od 2019 roku obejmowała stanowisko Dyrektorki Marketingu LEGO na region Polski, Ukrainy i krajów bałtyckich, będąc odpowiedzialną za strategię, komunikację marketingową, media, digital i wszelkie działania w zakresie trade marketingu. Launch nowej globalnej platformy „Rebuild the World”, otwarcie sześciu własnych sklepów LEGO w największych 5 miastach w Polsce, rozwój strategii marki LEGO dedykowanej dorosłym, produkcja programu telewizyjnego „LEGO Masters” czy nagradzana wielokrotnie na międzynarodowych największych festiwalach aktywacja „Zielone Instrukcje” to przykłady projektów jakie przeprowadziła jako liderka z zespołem LEGO. Jest też prekursorką marketingu opartego na tworzeniu wartości dla konsumenta.

Pomysłodawczyni lub współtwórczyni wielu zintegrowanych lokalnych projektów komunikacyjnych dla marki LEGO nagradzanych w branżowych konkursach, lokalnych tj. Effie Awards, Mixx Awards, KTR, Złote spinacze, jak i międzynarodowych ONE Show, D&AD London LIA czy Cannes Awards i innych.

Wcześniej, przez blisko 12 lat, Beata Kucejko-Pełka była związana z Mondelez/Kraft Foods, gdzie budowała wizerunek i skuteczne działania marketingowe dla najważniejszych marek koncernu, takich jak Milka, Delicje, Prince Polo, Jacobs i Toblerone.

Źródło: Grupa LEGO

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Roland DG wprowadza nowy wielkoformatowy ploter płaski UV
Roland DG ogłasza dzisiaj wprowadzenie na rynek nowego, wysokonakładowego i niezawodnego wielkoformatowego plotera płaskiego UV, EU-1000MF. Ploter został zaprojektowana tak, aby zapewnić wyjątkową jakość obrazu przy niezrównanej wydajności, wszechstronności i niezawodności, a wszystko to w atrakcyjnej cenie.
Oponeo.pl rusza z drugą edycją kampanii Kręci Nas Recykling
Podobnie jak w ubiegłym roku, kampania rozpocznie się 21 marca i potrwa do 22 kwietnia. Daty te nie są przypadkowe – 21 marca to początek kalendarzowej wiosny, a 22 kwietnia to międzynarodowy Dzień Ziemi. Organizatorzy dodali do planu wydarzenia dwa nowe punkty, których realizacja będzie kolejną cegiełką, mającą realny wpływ na otaczające nas środowisko.
Start kampanii Związku Polskie Mięso
Rusza kolejna, piąta już, edycja ogólnopolskiej kampanii promocyjno-informacyjnej „Marka Polskie Mięso - Polska Smakuje” organizowana przez Związek Polskie Mięso. W tym roku zostanie przeprowadzona pod hasłem: POLSKIE MIĘSO KARMI ZMYSŁY. Poza promocyjnymi działaniami skierowanymi do konsumentów, jej częścią będzie również cykl spotkań oraz...
Gamivo i Żabka z kolejną akcją marketingową
Spółka GAMIVO, która łączy w swojej działalności e-commerce oraz gaming, rozpoczęła kolejną akcję promocyjną z siecią sklepów Żabka. Tym razem punkty lojalnościowe zgromadzone w aplikacji mobilnej Żappka, czyli tzw. żappsy, można wymieniać na grę Wiedźmin. To już trzecia akcja zorganizowana przez platformę dla graczy i popularną sieć sklepów....
Soundly by Platige – nowa jakość dźwięku firmowana przez Platige Image
Studio Platige Sound zmienia się w Soundly by Platige. Studio dźwiękowe pod nowym szyldem kontynuuje swoją działalność i będzie realizować zarówno krajowe, jak i międzynarodowe projekty dla branży reklamowej, filmowej oraz gier komputerowych. Wprowadzenie zmian to kolejny krok w rozwoju Grupy Platige.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764