logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowa komunikacja wizerunkowa Hochland

  PR 02.10.2024, przeczytano 407 razy
ilustracjastrzałka

4 października, nieprzypadkowo w Światowy Dzień Uśmiechu, rusza nowa kampania wizerunkowa Hochland. Komunikacja skupi się na wzbudzaniu pozytywnych emocji u konsumentów oraz wzmocnieniu ich więzi z marką.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowa-komunikacja-wizerunkowa-hochland,405908,artykul.html

Pyszny ser niemal każdego umie wprawić w dobry nastrój. Jak to możliwe? Istnieją twarde dowody na to, że ser podnosi poziom serotoniny, dzięki czemu ser Hochland potrafi zmienić zwykłe chwile w naprawdę pyszne momenty. Ten fakt stał się podstawą najnowszej kampanii wizerunkowej Hochland, która opiera się na śmiałej tezie, że uśmiech pochodzi od sera.

W naszej komunikacji, oczywiście z przymrużeniem oka, udowodnimy, że za najsłynniejszymi uśmiechami i radosnymi sytuacjami z popkultury, sztuki i życia stoi… ser. I to ser Hochland! – mówi Radosław Jurkowski, Kierownik Marketingu w Hochland Polska. I dodaje: Opowiemy to wszystko oczami i językiem dzieci, co daje nam dużą lekkość przekazu i swobodę kreatywną. A co najważniejsze, taki koncept i format reklamy ma duży potencjał na wyróżnienie się w bloku reklamowym i bycie zapamiętanym przez widzów. Kampanii telewizyjnej towarzyszyć będzie szeroka komunikacja w internecie i mediach społecznościowych, a także w kinach i na nośnikach DOOH (Digital Out Of Home).

Na nową komunikację wizerunkową Hochland składa się również specjalna strategia dźwiękowa, stworzona w oparciu o analizę marki, jej wartości i styl komunikacji, przygotowana z agencją MassiveMusic Warsaw. Brzmienie oraz charakter identyfikacji dźwiękowej marki (sonic branding) odzwierciedla kluczowe wyróżniki marki Hochland takie jak bliskość, zaufanie, uśmiech, rodzinność oraz, oczywiście, pyszny smak. Sam proces tworzenia muzyki i przełożenie atrybutów marki na język dźwięków, instrumentów i melodii był niezwykle interesujący i jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów – opowiada Radosław Jurkowski.

Za koncept nowej kampanii Hochland odpowiada agencja Ogilvy, produkcję powierzono firmie Hogarth, a zakupem mediów zajął się dom mediowy Value Media.

Źródło: Hochland Polska

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Czy influencerzy organizują nam już Święta?
Święta Bożego Narodzenia są jednym z najbardziej wyczekiwanych momentów w kalendarzu Polaków – czasem pełnym tradycji, rodzinnych spotkań i refleksji. W ostatnich latach można jednak zauważyć zmieniające się podejście do celebracji tych wyjątkowych dni. Pod wpływem mediów społecznościowych, a zwłaszcza działalności influencerów,...
Hand Made dla BMW Motorrad
Agencja reklamowa Hand Made wygrała przetarg i zajmie się umocnieniem komunikacji w social mediach marki BMW Motorrad.
Rekordowy finał kampanii Mosznowładcy
W nieco ponad dwa miesiące organizatorzy kampanii Mosznowładcy i wspierające ich instytucje zapewniły aż 18 dni badań na terenie kraju, dzięki czemu przebadano 9039 mężczyzn! To absolutny rekord akcji, pobijający wyniki wszystkich dotychczasowych edycji.
Świąteczna odsłona Symulatora Biedronki w Robloxie
Symulator sklepu stworzony przez Biedronkę we współpracy z agencją Gameset (Grupa Lifetube) cieszy się rosnącą popularnością, a użytkownicy wygenerowali już ponad 1 400 000 rozgrywek. Z okazji zbliżających się Świąt twórcy przygotowali dla graczy niespodziankę - świąteczną odsłonę gry. 
New is Now - Premiery Sharp/NEC na ISE 2025
Na targach Integrated Systems Europe (ISE) 2025 firma Sharp NEC Display Solutions Europe zaprezentuje swoje najnowsze rozwiązania do wyświetlania obrazu już pod marką Sharp. Technologia dvLED, unikalne projektory z laserem RB, monitory wielkoformatowe oraz interaktywne, cyfrowe plakaty Sharp ePaper, a także oprogramowanie Hiperwall do zarządzania treścią np. ścian video...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764