logo
WIADOMOŚCI

Nowa linia kolorowych drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych Lexmark

Mateusz Zawiślak  PR 13.07.2018, przeczytano 454 razy
ilustracjastrzałka

Firma Lexmark International, Inc., światowy lider w branży przetwarzania obrazów, poinformowała o wprowadzeniu na rynek nowej generacji drukarek kolorowych A4 i urządzeń wielofunkcyjnych, które łączą w sobie niezawodność, produktywność i bezpieczeństwo oraz oferują użytkownikom biznesowym wysokiej jakości wydruki kolorowe.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowa-linia-kolorowych-drukarek-i-urzadzen-wielofunkcyjnych-lexmark,37240,artykul.html

Jak stwierdza Allen Waugerman, wiceprezes i dyrektor ds. technologii (CTO): - Dzięki nowej funkcjonalności naszych urządzeń, zespoły IT doceniają długowieczność i łatwość serwisu, a użytkownicy biznesowi pozytywnie oceniają wysokiej jakości wydruki kolorowe, wydajność na najwyższym poziomie oraz łatwość obsługi.

Oto lista funkcji redukujących koszty eksploatacji, w które zostały wyposażone najnowsze drukarki kolorowe A4 Lexmarka (serie CS421dn, CS521dn, CS622de, CX421adn, CX522ade, CX622ade oraz CX625).  

  • KOMFORT UŻYTKOWANIA: e-Task, nowoczesny interfejs tabletowy z Androidem firmy Lexmark, to większa prostota i komfort użytkowania całego portfolio. Procesy workflow są w pełni konfigurowalne i można je dostosowywać do potrzeb użytkowników. Obsługa głosowa, wtyczka do słuchawek i klawiatura to funkcje ułatwiające korzystanie z urządzeń.
  • WYDAJNOŚĆ: wydajne procesory wielordzeniowe i zwiększenie pamięci to elementy, które przygotowują urządzenia do przyszłych aktualizacji oprogramowania firmware. Urządzenia oferują prędkość druku wyższą o 25%, skrócenie czasu do rozpoczęcia drukowania o 64% oraz zwiększenie prędkości skanowania dwustronnego z 15 do 94 obrazów na minutę.
  • WYSOKA JAKOŚĆ DRUKU: funkcja Lexmark Colour Replacement w urządzeniach umożliwia użytkownikom precyzyjne drukowanie logotypu korporacyjnego oraz odtwarzanie dowolnych kolorów w najbardziej newralgicznych dokumentach. Urządzenia równocześnie oferują wyższą wydajność materiałów eksploatacyjnych.
  • MOBILNOŚĆ: nowe urządzenia oferują szereg opcji drukowania mobilnego, co umożliwia pracownikom wykonywanie zadań z kompatybilnych urządzeń mobilnych za pośrednictwem aplikacji Lexmark do drukowania mobilnego. Drukowanie jest również możliwe poprzez AirPrint, Google Cloud Print, Mopria oraz Windows Mobile.
  • BEZPIECZEŃSTWO: pełne spektrum wielokrotnie nagradzanych zabezpieczeń firmy Lexmark pomaga chronić dokumenty, urządzenia i sieci przed dostępem osób nieuprawnionych i jest w pełni zintegrowane z każdym produktem serii. Spójna, podlegająca aktualizacjom ochrona w całym portfolio produktów umożliwia kontrolę dostępu, zabezpieczenie danych na twardym dysku, ochronę systemów operacyjnych i zapobiega włamaniom do sieci.
  • ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ: zgodnie z oczekiwaniami pokładanymi w firmie Lexmark urządzenia spełniają najbardziej rygorystyczne globalne wymagania środowiskowe.

– Nowe urządzenia wchodzą na rynek tuż po wprowadzeniu pełnej gamy urządzeń monochromatycznych w celu zaspokojenia potrzeb użytkowników biznesowych. Aktualnie Lexmark oferuje pełen asortyment od podstawowych urządzeń kolorowych o wydajności od 23 stron na minutę i pojemności wejściowej wynoszącej 250 stron po drukarki monochromatyczne pracujące z prędkością 66 stron na minutę – dodaje Waugerman.

Źródło: Lexmark International, Inc.

www.lexmark.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Kolejny startup inwestuje w ploter Mutoh Valuejet 1624 X
Druk Komplex to firma z Kościana w fazie startupu. Po analizie dostępnych na rynku technologii druku wielkoformatowego, wybór padł na technologię żywiczną i ploter Mutoh ValueJet 1624 X.
Zintegrowana kampania suszarki Infinity marki Vileda
Marka Vileda, oferująca produkty w kategorii suszarek na pranie inwestuje w jej rozwój – właśnie rozpoczęła dużą, zintegrowaną kampanię 360. To pierwsza w Polsce kampania marketingowa asortymentu suszarek. Vileda promuje kategorię jednym ze swoich topowych produktów – suszarką Infinity.
Złota Loteria Frosty ze wsparciem reklamowym
Ile waży sztabka złota? Okazję do tego, aby sprawdzić to osobiście daje FRoSTA. Nie tylko złoto, ale wiele innych nagród pieniężnych czeka na uczestników jesiennej loterii firmy.
Agencja Clue PR członkiem IAB Polska
We wrześniu br. agencja Clue PR, działająca w regionie Europy Środkowo-Wschodniej i specjalizująca się w komunikacji nowych technologii została przyjęta do Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska.
Prime Time PR z nowym Social Media Specialist
Wraz z początkiem września do zespołu agencji Prime Time PR dołączyła Paulina Kołodziej.
 
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone