logo
WIADOMOŚCI

Nowa linia kolorowych drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych Lexmark

  PR 13.07.2018, przeczytano 497 razy
ilustracjastrzałka

Firma Lexmark International, Inc., światowy lider w branży przetwarzania obrazów, poinformowała o wprowadzeniu na rynek nowej generacji drukarek kolorowych A4 i urządzeń wielofunkcyjnych, które łączą w sobie niezawodność, produktywność i bezpieczeństwo oraz oferują użytkownikom biznesowym wysokiej jakości wydruki kolorowe.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowa-linia-kolorowych-drukarek-i-urzadzen-wielofunkcyjnych-lexmark,37240,artykul.html

Jak stwierdza Allen Waugerman, wiceprezes i dyrektor ds. technologii (CTO): - Dzięki nowej funkcjonalności naszych urządzeń, zespoły IT doceniają długowieczność i łatwość serwisu, a użytkownicy biznesowi pozytywnie oceniają wysokiej jakości wydruki kolorowe, wydajność na najwyższym poziomie oraz łatwość obsługi.

Oto lista funkcji redukujących koszty eksploatacji, w które zostały wyposażone najnowsze drukarki kolorowe A4 Lexmarka (serie CS421dn, CS521dn, CS622de, CX421adn, CX522ade, CX622ade oraz CX625).  

  • KOMFORT UŻYTKOWANIA: e-Task, nowoczesny interfejs tabletowy z Androidem firmy Lexmark, to większa prostota i komfort użytkowania całego portfolio. Procesy workflow są w pełni konfigurowalne i można je dostosowywać do potrzeb użytkowników. Obsługa głosowa, wtyczka do słuchawek i klawiatura to funkcje ułatwiające korzystanie z urządzeń.
  • WYDAJNOŚĆ: wydajne procesory wielordzeniowe i zwiększenie pamięci to elementy, które przygotowują urządzenia do przyszłych aktualizacji oprogramowania firmware. Urządzenia oferują prędkość druku wyższą o 25%, skrócenie czasu do rozpoczęcia drukowania o 64% oraz zwiększenie prędkości skanowania dwustronnego z 15 do 94 obrazów na minutę.
  • WYSOKA JAKOŚĆ DRUKU: funkcja Lexmark Colour Replacement w urządzeniach umożliwia użytkownikom precyzyjne drukowanie logotypu korporacyjnego oraz odtwarzanie dowolnych kolorów w najbardziej newralgicznych dokumentach. Urządzenia równocześnie oferują wyższą wydajność materiałów eksploatacyjnych.
  • MOBILNOŚĆ: nowe urządzenia oferują szereg opcji drukowania mobilnego, co umożliwia pracownikom wykonywanie zadań z kompatybilnych urządzeń mobilnych za pośrednictwem aplikacji Lexmark do drukowania mobilnego. Drukowanie jest również możliwe poprzez AirPrint, Google Cloud Print, Mopria oraz Windows Mobile.
  • BEZPIECZEŃSTWO: pełne spektrum wielokrotnie nagradzanych zabezpieczeń firmy Lexmark pomaga chronić dokumenty, urządzenia i sieci przed dostępem osób nieuprawnionych i jest w pełni zintegrowane z każdym produktem serii. Spójna, podlegająca aktualizacjom ochrona w całym portfolio produktów umożliwia kontrolę dostępu, zabezpieczenie danych na twardym dysku, ochronę systemów operacyjnych i zapobiega włamaniom do sieci.
  • ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ: zgodnie z oczekiwaniami pokładanymi w firmie Lexmark urządzenia spełniają najbardziej rygorystyczne globalne wymagania środowiskowe.

– Nowe urządzenia wchodzą na rynek tuż po wprowadzeniu pełnej gamy urządzeń monochromatycznych w celu zaspokojenia potrzeb użytkowników biznesowych. Aktualnie Lexmark oferuje pełen asortyment od podstawowych urządzeń kolorowych o wydajności od 23 stron na minutę i pojemności wejściowej wynoszącej 250 stron po drukarki monochromatyczne pracujące z prędkością 66 stron na minutę – dodaje Waugerman.

Źródło: Lexmark International, Inc.

www.lexmark.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Ricoh ze złotym wyróżnieniem w rankingu Ecovadis
Ricoh po raz czwarty z rzędu zostało wyróżnione za działania w obszarze zrównoważonego rozwoju w rankingu EcoVadis i uzyskało najwyższy, złoty stopień. Firma została doceniona za konsekwentnie realizowane założenia przyjętych przez ONZ Celów Zrównoważonego Rozwoju.
Komputronik startuje ze świąteczną kampanią
Rusza świąteczna kampania Komputronik, która będzie trwała aż do Wigilii Bożego Narodzenia. Szereg działań promocyjnych otwiera trwająca 30 dni loteria, w której pula nagród wynosi ponad 100 tys. złotych. Nagrody rzeczowe będzie można zdobywać codziennie, aż do 15 grudnia. W wielkim finale zwycięzca otrzyma bon na 20 tys. złotych do wykorzystania w salonach...
W dniach 29-30 listopada w siedzibie dziennika „Rzeczpospolitej”  przy ul. Prostej 51 w Warszawie odbędzie się wydarzenie z cyklu PR & MARKETING DAYS. Partnerem merytorycznym jest agencja MSL GROUP. Celem warsztatów jest zaprezentowanie praktycznych rozwiązań w dziedzinie marketingu i public relations.
Nagrody Epica rozdane: dwa złota i srebro dla 180heartbeats + Jung v Matt
Kampania „Niezniszczalna  tęcza” (The Unbreakable Rainbow) autorstwa 180heartbeats + Jung v Matt dla marki Ben & Jerry’s, Stowarzyszenia Miłość Nie Wyklucza oraz Fundacji Wolontariat Równości nagrodzono trzema statuetkami  podczas 32. Międzynarodowego konkursu reklamowego Epica.
Fujifilm wprowadza na rynek Jet Press 750S
Firma Fujifilm poinformowała o wprowadzeniu na rynek Jet Press 750S – nowej generacji arkuszowej maszyny inkjetowej w formacie B2, będącej – jak zapewnia producent – najszybszym rozwiązaniem na rynku w swojej klasie. Uwzględnia ona szereg udoskonalonych i wzbogaconych funkcji oraz parametrów, znanych z modelu Jet Press 720S, cenionego przez użytkowników za...
 
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej
© 1997-2018 ICOS
Wszystkie prawa zastrzeżone