logo
WIADOMOŚCI

Nowa linia kolorowych drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych Lexmark

Mateusz Zawiślak  PR 13.07.2018, przeczytano 367 razy
ilustracjastrzałka

Firma Lexmark International, Inc., światowy lider w branży przetwarzania obrazów, poinformowała o wprowadzeniu na rynek nowej generacji drukarek kolorowych A4 i urządzeń wielofunkcyjnych, które łączą w sobie niezawodność, produktywność i bezpieczeństwo oraz oferują użytkownikom biznesowym wysokiej jakości wydruki kolorowe.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowa-linia-kolorowych-drukarek-i-urzadzen-wielofunkcyjnych-lexmark,37240,artykul.html

Jak stwierdza Allen Waugerman, wiceprezes i dyrektor ds. technologii (CTO): - Dzięki nowej funkcjonalności naszych urządzeń, zespoły IT doceniają długowieczność i łatwość serwisu, a użytkownicy biznesowi pozytywnie oceniają wysokiej jakości wydruki kolorowe, wydajność na najwyższym poziomie oraz łatwość obsługi.

Oto lista funkcji redukujących koszty eksploatacji, w które zostały wyposażone najnowsze drukarki kolorowe A4 Lexmarka (serie CS421dn, CS521dn, CS622de, CX421adn, CX522ade, CX622ade oraz CX625).  

  • KOMFORT UŻYTKOWANIA: e-Task, nowoczesny interfejs tabletowy z Androidem firmy Lexmark, to większa prostota i komfort użytkowania całego portfolio. Procesy workflow są w pełni konfigurowalne i można je dostosowywać do potrzeb użytkowników. Obsługa głosowa, wtyczka do słuchawek i klawiatura to funkcje ułatwiające korzystanie z urządzeń.
  • WYDAJNOŚĆ: wydajne procesory wielordzeniowe i zwiększenie pamięci to elementy, które przygotowują urządzenia do przyszłych aktualizacji oprogramowania firmware. Urządzenia oferują prędkość druku wyższą o 25%, skrócenie czasu do rozpoczęcia drukowania o 64% oraz zwiększenie prędkości skanowania dwustronnego z 15 do 94 obrazów na minutę.
  • WYSOKA JAKOŚĆ DRUKU: funkcja Lexmark Colour Replacement w urządzeniach umożliwia użytkownikom precyzyjne drukowanie logotypu korporacyjnego oraz odtwarzanie dowolnych kolorów w najbardziej newralgicznych dokumentach. Urządzenia równocześnie oferują wyższą wydajność materiałów eksploatacyjnych.
  • MOBILNOŚĆ: nowe urządzenia oferują szereg opcji drukowania mobilnego, co umożliwia pracownikom wykonywanie zadań z kompatybilnych urządzeń mobilnych za pośrednictwem aplikacji Lexmark do drukowania mobilnego. Drukowanie jest również możliwe poprzez AirPrint, Google Cloud Print, Mopria oraz Windows Mobile.
  • BEZPIECZEŃSTWO: pełne spektrum wielokrotnie nagradzanych zabezpieczeń firmy Lexmark pomaga chronić dokumenty, urządzenia i sieci przed dostępem osób nieuprawnionych i jest w pełni zintegrowane z każdym produktem serii. Spójna, podlegająca aktualizacjom ochrona w całym portfolio produktów umożliwia kontrolę dostępu, zabezpieczenie danych na twardym dysku, ochronę systemów operacyjnych i zapobiega włamaniom do sieci.
  • ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ: zgodnie z oczekiwaniami pokładanymi w firmie Lexmark urządzenia spełniają najbardziej rygorystyczne globalne wymagania środowiskowe.

– Nowe urządzenia wchodzą na rynek tuż po wprowadzeniu pełnej gamy urządzeń monochromatycznych w celu zaspokojenia potrzeb użytkowników biznesowych. Aktualnie Lexmark oferuje pełen asortyment od podstawowych urządzeń kolorowych o wydajności od 23 stron na minutę i pojemności wejściowej wynoszącej 250 stron po drukarki monochromatyczne pracujące z prędkością 66 stron na minutę – dodaje Waugerman.

Źródło: Lexmark International, Inc.

www.lexmark.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Integart: 200 osobowe przedsiębiorstwo gotowe na kolejne wyzwania
Dekadę istnienia technologii HP Latex na rynku Integart chce w szczególny sposób podkreślić a na kolejne lata planuje wprowadzić nowe programy i być jeszcze bliżej swoich Klientów. Mamy świadomość, że dobra technologia to nie wszystko. Dobra technologia wymaga równie dobrego procesu wsparcia posprzedażowego oraz serwisu czyli zaplecza,...
Just Run App i Spicy Mobile: 400 tysięcy pobrań aplikacji w 6 miesięcy
Just Run App – nowy podmiot należący do agencji marketingu mobilnego Spicy Mobile, skierowany do szybko rozwijającej się branży m-commerce – pomaga firmom w pozyskaniu efektywnej instalacji aplikacji w modelu CPD (Cost Per Download). W ciągu pierwszego półrocza zrealizowano kampanie skutkujące 400 tysiącami pobrań aplikacji.
Kampania Sharp w sieci przychodni Lux-Med i Medicover
W lipcu w prywatnych przychodniach medycznych grupy Lux-Med oraz grupy Medicover rozpoczęła się kampania edukacyjna marki Sharp. Misją projektu jest edukacja Polaków z zakresu wpływu urządzeń gospodarstwa domowego na ich zdrowie i bezpieczeństwo.
„4Aktywni” - kampania contentowo-edukacyjna marki 4Flex
Nowa kampania contentowo-edukacyjna marki 4flex, realizowana pod hasłem „4aktywni”, wystartowała w połowie marca. Akcja to przedsięwzięcie edukacyjne, którego zadaniem jest zwrócenie uwagi na konieczność systematycznego uzupełniania kolagenu, który zanika w naszym organizmie po 30 roku życia. Kampania szczególny nacisk kładzie...
Summer Digital Signage: Konferencja pod patronatem Signs.pl
Zewnętrzna reklama cyfrowa to jedna z najskuteczniejszych form dotarcia do osób prowadzących aktywny tryb życia. Digital OOH z roku na rok rozwija się coraz bardziej i coraz szybciej, jednak co czeka ją w przyszłości? Jakie są możliwości Digital Signage oraz najnowsze technologie? O tym i wiele więcej podczas konferencji organizowanej w Warszawie przez firmę Floweffect.
 
czwartek 19.07.2018, 163 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone