logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowa linia LFD Message

  PR 22.01.2021, przeczytano 312 razy
ilustracjastrzałka

Bez względu na to czy dopiero przechodzisz na technologię cyfrową, rozbudowujesz infrastrukturę lub wyposażasz sale konferencyjne, linia Message zapewni ci jakość i funkcjonalność, których oczekujesz i to w cenie, która ci się spodoba.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowa-linia-lfd-message,389934,artykul.html

Nasza szeroka gama produktów i otwarta, modułowa konstrukcja oznacza, że wybierasz rozwiązanie do wyświetlania obrazu, którego potrzebujesz teraz oraz przyszłe potrzeby. Niezależnie od zastosowania, linia Message zapewnia profesjonalne funkcje, a także spokój, że twoja inwestycja jest chroniona.

Łatwe zarządzenie treścią DS

Nowa linia monitorów wielkoformatowych Message obejmuje trzy zróżnicowane serie monitorów umożliwiające proste zarządzenie kontentem.

Wiodąca japońska innowacyjna technologia, najlepsze w swojej klasie komponenty i całkowicie metalowa obudowa linii MESSAGE gwarantują niezawodność, bezpieczeństwo i długowieczność inwestycji, jakiej oczekujesz od Sharp/NEC.

Monitory z linii Message charakteryzują się ultrawysoką rozdzielczością ekranu, profesjonalnymi funkcjami, rozbudowanymi opcjami połączeniowymi i przyszłościową skalowalnością. Nie zostawiaj pierwszego wrażenia przypadkowi.

Nowy standard w dostarczaniu treści

Linia monitorów wielkoformatowych Message to dużo więcej niż tylko cyfrowy ekran. Została stworzona specjalnie z myślą o dostarczaniu treści teraz i w przyszłości. Wydajne odtwarzanie multimediów jest motorem napędowym całej serii Message, pozwalającym na najbardziej intuicyjne zarządzanie Twoim przekazem.

Dzięki Raspberry Pi z zainstalowanym Media Playerem lub opcji wydajniejszego komputera Intel Smart Display Module (Intel SDM), modułowa konstrukcja monitorów z linii Message spełni Twoje zmieniające się potrzeby w zakresie długotrwałej i dostosowanej do potrzeb wydajności komunikacji.

Wyróżnij się

Niezależnie od tego, do kogo i gdzie kierujesz swój cyfrowy przekaz - nowa linia monitorów wielkoformatowych Message pomoże Ci się wyróżnić.

Dzięki szerokiej funkcjonalności, 5 rozmiarom ekranu, otwartej modułowej infrastrukturze i różnym opcjom dostarczania kontentu, rozwiązania Message są dostosowane do wymagań użytkowych klientów oraz do ich możliwości budżetowych, zarówno teraz, jak i w przyszłości.

Wybierz serię, która najlepiej pasuje do Twoich zastosowań:

Seria ME (Essential)

 • Idealna do zastosowań digital signage w handlu detalicznym i restauracjach szybkiej obsługi, dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz mniejszych organizacji.
 • Zaprojektowane do pracy w trybie 18/7
 • Wyświetlanie treści za pomocą odtwarzacza multimedialnego RPi NEC
 • Swoboda instalacji w pozycji pionowej lub poziomej
 • Ulepszone opcje połączeniowe i sterowanie

Seria M (Mainstream)

 • Oferuje niezrównaną wydajność dla użytkowników korporacyjnych w salach konferencyjnych oraz do zastosowań digital signage w rozrywce i rekreacji, wymagających środowiskach handlu detalicznego i szkolnictwie wyższym.
 • Zaprojektowane do pracy w trybie 24/7
 • Profesjonalny filtr minimalizujący refleksy świetlne
 • Inteligentny system adaptacyjnego chłodzenia NEC
 • Wyświetlanie kontentu przy pomocy zaawansowanych modułów komputerowych RPi4 lub Intel SDM

Seria MA (Advanced)

 • Zaprojektowana pod kątem wymagających zastosowań w produkcji i inżynierii, transporcie, zarządzaniu i kontroli, muzeach i prestiżowym handlu detalicznym.
 • Zaprojektowane do pracy w trybie 24/7
 • Wyświetlanie kontentu przy pomocy zaawansowanych modułów komputerowych RPi4 lub Intel SDM
 • Szeroki gamut barwny i silnik SpectraView pozwalają na uzyskanie dokładnego odwzorowania kolorów
 • Zaawansowane opcje połączeniowe, włącznie z 2xHDMI / 2xDP / Out

Źródło: Sharp NEC Display Solutions Europe GmbH

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Drukarki 3D z nową sternik: Magdalena Jagiełło na czele Zmorph
Magdalena Jagiełło objęła funkcję prezeski zarządu w polskiej firmie zajmującej się tworzeniem nowoczesnych drukarek 3D. Jej głównym zadaniem będzie realizacja strategii spółki w obszarze druku przestrzennego wykorzystywanego przez przemysł i klientów profesjonalnych. Obecnie Zmorph sprzedaje swoje urządzenia klientom w 120 krajach.
Firmy pracujące dla targów pozostają znowu bez rządowego wsparcia. Rozporządzenie, jakie ukazało się w ostatni piątek lutego, ponownie je pomija, mimo że poszerza listę kategorii PKD zakwalifikowanych do otrzymania pomocy branż. Nieliczne, które tak jak organizatorzy targów, znalazły się na liście wsparcia, mają jednak ogromną trudność z wykazaniem strat....
Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie każdego roku budzą zainteresowanie tysięcy czytelników z całego kraju. Targi KRAKDENT sprawiają, że Kraków przez trzy dni jest najważniejszym miejscem spotkań branży stomatologicznej. Targi ENOEXPO pobudzają kubki smakowe znawców wina z najdalszych zakątków świata. Kto stoi za jednymi z największych wydarzeń...
Reklama zewnętrzna w Polsce 2020
Izba Gospodarcza Reklamy Zewnętrznej przedstawia informację dotyczącą wielkości rynku OOH w Polsce w 2020 roku. Dane zostały przygotowane we współpracy IGRZ i Domu Mediowego STARCOM (Publicis Media).
SM Mlekpol partnerem programu Doradca Smaku
Po raz kolejny Robert Sowa w popularnym programie kulinarnym „Doradca Smaku” sięgnie po znane produkty Spółdzielni Mleczarskiej Mlekpol. W najnowszej, wiosennej edycji w wybranych przepisach lokowane będą wyroby marek Łaciate, Mazurski Smak oraz Maślanka Mrągowska.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764