logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowa linia profesjonalnych, kolorowych drukarek laserowych Brother

  PR 09.07.2014, przeczytano 442 razy
ilustracjastrzałka

Firma Brother wprowadza na rynek nowe, kolorowe drukarki laserowe – modele HL-L8250CDN oraz HL-L8350CDW. Oba urządzenia, dedykowane dla wymagających użytkowników, którzy drukują duże ilości dokumentów, charakteryzują się wygodną obsługą oraz umożliwiają szybkie i ekonomiczne drukowanie w kolorze.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowa-linia-profesjonalnych%2C-kolorowych-drukarek-laserowych-brother,22139,artykul.html

Najnowsza seria produktów Brother została zaprojektowana z myślą o optymalizacji kosztów druku, wygodzie użytkowania oraz szybkiej obsłudze dokumentów, a więc o czynnikach, które pozwalają efektywniej prowadzić działalność biznesową. Urządzenia z nowej linii Brother: HL-L8250CDN oraz HL-L8350CDW, to szybkie i wydajne, kolorowe drukarki laserowe klasy profesjonalnej. Model HL-L8250CDN oferuje drukowanie z prędkością do 28  kolorowych lub czarno-białych stron na minutę, a model HL-L8350CDW do 30 kolorowych lub czarno-białych stron na minutę. Oba urządzenia oferują dwustronny druk do 14 czarno-białych lub kolorowych obrazów na minutę. Czas oczekiwania na pierwszy wydruk wynosi natomiast mniej niż 15 sekund, zarówno w przypadku dokumentów kolorowych, jak i czarno-białych.

Kolejnymi zaletami obu urządzeń są: oferowana wysoka rozdzielczość druku wynosząca 2400 x 600 dpi oraz pojemne podajniki papieru na 300 arkuszy (250 + 50), dzięki którym użytkownicy nie muszą marnować czasu na ciągłe uzupełnianie papieru. Modele HL-L8250CDN oraz HL-L8350CDW są wytrzymałe i niezawodne, dzięki czemu znakomicie sprawdzą się w środowiskach biurowych, gdzie panuje intensywny obieg dokumentów.

Drukarki  HL-L8250CDN oraz HL-L8350CDW oferują funkcję automatycznego drukowania dwustronnego, a także są kompatybilne z  wysokowydajnymi tonerami, które pozwalają na obniżenie kosztów druku i osiągnięcie niskiego wskaźnika TCO (ang. Total Cost of Ownership – Całkowity Koszt Eksploatacji). Dodatkowo, oba urządzenia są wyposażone w intuicyjny, 2-liniowy wyświetlacz LCD, dzięki któremu ich obsługa jest niezwykle prosta. Drukarki oferują ponadto obsługę sieci przewodowej, a model HL-L8350CDW – również bezprzewodowej. Pomysł producenta na zintegrowanie urządzeń z siecią umożliwia łatwe przechowywanie danych oraz dzielenie się nimi ze współpracownikami.

Modele HL-L8250CDN oraz HL-L8350CDW oferują możliwość druku z szerokiej gamy urządzeń mobilnych, takich jak iPhone, iPad, oraz urządzeń korzystających z systemów Android czy Windows Phone. HL-L8350CDW umożliwia również pracę w sieci bezprzewodowej przy wykorzystaniu WiFi Direct.

Drukarki Brother HL-L8250CDN oraz HL-L8350CDW są zgodne z normami środowiskowymi Blue Angel oraz ENERGY STAR. Oba modele charakteryzują się niewielkim zużyciem energii. Urządzenia objęte są 3-letnią gwarancją.

Źródło: Brother

www.brother.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Agencja mediowa Starcom Polska (Publicis Groupe Polska) uruchomiła własny podcast zatytułowany „Rozmowy Strategiczne”, który ma się stać dla Klientów agencji i całej brażny marketingowej, następnym po serwisie www.cmoinsider.pl źródłem wiedzy i inspiracji na temat najbardziej aktualnych tendencji w biznesie i komunikacji marketingowej.
Portfolio agencji poszerzyło się o Klienta z branży zdalnej edukacji. ContentHouse jest odpowiedzialny za realizację działań contentmarketingowych dla platformy nauki języka angielskiego Tutlo.
#Mamkontrolę – kampania społeczna, która otwarcie mówi o spożywaniu alkoholu
Problem nadmiernego i szkodliwego spożywania alkoholu dotyczy większej liczby osób niż pozornie się wydaje. Niepowodzenia w pracy, urodziny kolegi, nerwowy dzień – wszystko może być pretekstem.
Druk 3D zmienia oblicze branży rozrywkowej
Niemal każde studio filmowe posiada już drukarkę 3D. Rekwizytorzy, filmowcy i projektanci kostiumów wykorzystują tę technologię na różnych poziomach. Drukowanie w 3D pozwoliło stworzyć repliki kości dinozaurów na potrzeby filmu „Jurassic World”. Film „Czarna Pantera” dostał Oscara za kostiumy stworzone właśnie na drukarkach 3D. Polskie...
Agencja Keypr dla Fundacji Sue Ryder
Fundacja Sue Ryder wybrała Agencję Public Relations keyPR do obsługi całościowych działań komunikacyjnych. Współpraca rozpoczęła się w lipcu 2020 i potrwa 12 miesięcy.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764