logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowa naczelna w magazynie Farmacja i Ja

   20.08.2010, przeczytano 3027 razy
ilustracjastrzałka

Doktor nauk farmaceutycznych Katarzyna Żurowska od sierpnia została nową redaktor naczelną miesięcznika „Farmacja i Ja”.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowa-naczelna-w-magazynie-farmacja-i-ja,11135,artykul.html

Magazyn „Farmacja i Ja” to specjalistyczne pismo dla farmaceutów wydawane w nakładzie 30 tys. egzemplarzy. Miesięcznik trafia do wszystkich aptek w Polsce. Jak donosi wydawca, z badań przeprowadzonych przez SMG/KRC jesienią 2009 r wynika, że 83 % farmaceutów czyta magazyn „Farmacja i Ja” regularnie, kierownicy i właściciele aptek deklarują natomiast, że dla 84 % z nich pismo jest źródłem wiedzy. Magazyn został w tym roku nagrodzony Złotymi Szpaltami w konkursie organizowanym przez Stowarzyszenie Prasy Firmowej.

„Farmacja i Ja” na zlecenie firmy US Pharmacia przygotowywana jest przez Wydawnictwo Aude. Redaktor prowadzącą magazyn jest Bożena Makowska. 

Źródło: Aude

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

RMF FM z największym zaufaniem Polaków wg Reutersa
Radio RMF FM po raz 7. z rzędu zajęło pierwsze miejsce w rankingu mediów cieszących się największym zaufaniem Polaków, w badaniu prowadzonym przez Reuters Institute for the Study of Journalism. RMF FM jest liderem tego zestawienia od początku jego istnienia.
Multikino Ursynów zamyka się w sierpniu
Warszawiacy mają ostatnią szansę, by cieszyć się najnowszymi hitami filmowymi oraz wyjątkowymi projektami specjalnymi w Multikinie Ursynów. Multipleks zakończy działalność 18 sierpnia tego roku, ale nie odchodzi bez echa – w ostatni weekend swojej działalności obiecuje niezapomniane atrakcje dla kinomanów.
Niebiesko wszędzie: kampania towarzysząca debiutowi platformy Max
Max zadebiutował w Polsce 11 czerwca. Platforma oferuje dostęp do najbardziej jakościowych treści globalnych marek takich jak: HBO, DC czy Warner Bros. i najlepszych produkcji lokalnych, a także daje możliwość śledzenia wydarzeń sportowych, w tym wszystkich transmisji ze zbliżających się Igrzysk Olimpijskich Paryż 2024. Start serwisu Max był największym wydarzeniem branży...
Sport.pl z projektem premium na Euro 2024
Z okazji Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej redakcja Sport.pl rozpoczęła nowy projekt dla kibiców zainteresowanych jakościowymi treściami sportowymi – Magazyn.Sport.pl na Euro. Na autorskiej stronie będzie można znaleźć pogłębione teksty eksperckie ukazujące ciekawe tematy związane z piłką nożną i historyczne oraz zaskakujące case studies. Dodatkowo, z okazji...
Dziesięciu twórców internetowych dołączyło do agencji Rokmates
Do agencji influencer marketingu Rokmates dołączyło dziesięciu twórców internetowych. Są wśród nich m.in. Torii (łącznie 2,2 mln subskrypcji na trzech kanałach na YouTubie), duet PK Sisters (1,4 mln obserwujących na TikToku) czy Coocharz (258 tys. obserwujących na Instagramie).
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764