logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowa odsłona kampanii Old Spice

  PR 30.05.2023, przeczytano 646 razy
ilustracjastrzałka

Firma Procter&Gamble Polska, właściciel marki Old Spice, przedstawia najnowszą odsłonę kampanii promującej kosmetyki z linii Old Spice Captain. Kontekstowe murale, które nawiązują do kultowej kampanii sprzed lat, mają za zadanie odświeżyć sztandarową linię marki oraz podkreślić hasło Stay Fresh 24/7. Za koncepcję odpowiada Feeders Agency.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowa-odslona-kampanii-old-spice,400205,artykul.html

W ramach nowej kampanii outdoorowej, w maju i czerwcu murale można dostrzec w przestrzeni miejskiej największych aglomeracji w Polsce - m.in. w Warszawie, Gdyni, Wrocławiu, Poznaniu i Katowicach. Celem działań jest pokazanie świeżości jako głównego benefitu produktów Old Spice w kontekście najpopularniejszych miejsc spotkań w danym mieście. Kampania skierowana jest do osób, które lubią spędzać aktywnie czas i chcą być Fresh 24/7.

W Polsce marka Old Spice nadal kojarzy się z głównym hasłem popularnej reklamy sprzed kilku lat Siedzę na koniu. W oparciu o ten insight i silnie zakorzeniony w umysłach odbiorców wizerunek, w obecnej kampanii marka chce pokazać w odmieniony sposób, że niezależnie od tego, gdzie jesteś produkty Old Spice zapewnią Ci świeżość 24/7. I tak mural w Gdyni obrazuje hasło Siedzę na plaży, w Katowicach jest to Siedzę na Mariackiej, w Warszawie na Schodkach, w Poznaniu Siedzę na kontenerach a we Wrocławiu Siedzę na Wyspie”.

- Komunikacja Old Spice’a od zawsze była bardzo wyrazista, z czego jesteśmy bardzo dumni. Nawiązując do naszej najbardziej klasycznej reklamy, chcemy zbliżyć się do mieszkańców poszczególnych miast umieszczając ją w kontekście miejsc, które znają i chętnie spędzają tam czas z przyjaciółmi. Bo gdzie jak nie w takich miejscach, uczucie świeżości jest bardziej potrzebne? – mówi Aleksandra Atlabachew, Senior Brand Manager Central Europe.

ilustracjastrzałka

Za realizację oraz big idea odpowiada Feeders Agency. Jest to kolejny element kampanii dla Old Spice, za którą odpowiada agencja. Planowaniem oraz zakupem powierzchni reklamowej zajął się EssenceMediacom. Za wykonanie murali odpowiadają firmy: Braughman, Good Looking Studio, Traffic&Media we współpracy z WakeUpTime oraz Gigaboard.

Źródło: Feeders Agency

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Kampania promująca drukarki Canon ze spotami w TV i muralem w centrum Warszawy
Spoty w największych stacjach telewizyjnych, mural przy metrze Politechnika, akcja influencerska, promocja w social mediach oraz na największych portalach informacyjnych – Canon wystartował ze swoją zintegrowaną kampanią pod hasłem “Piękno zasługuje na wydruk z jakością Canon”. Jej celem jest upowszechnienie w Polsce domowych wydruków oraz zbudowanie...
Europejska premiera Samsung The Wall for Virtual Production podczas targów IBC 2023
Dwa modele The Wall są już dostępne w Europie, umacniając pozycję Samsung jako lidera w obszarze wirtualnych studiów produkcyjnych XR (extended reality)
Międzynarodowy Festiwal Fotografii Przyrodniczej „Wizje Natury” to wydarzenie, które już od 18 lat integruje miłośników przyrody. Firma Nikon objęła rolę sponsora strategicznego festiwalu, konkursów Związku Polskich Fotografów Przyrody „Fotograf Roku 2023” oraz Otwartego Ogólnopolskiego Konkursu Fotografii Przyrodniczej...
Nowa grupa komunikacji marketingowej – Creative Brand Stories – skupia trzy agencje o specjalizacjach obejmujących komplementarne obszary komunikacji marketingowej. Jej celem jest dostarczanie marketerom kompleksowych rozwiązań w ramach experiential marketingu. Creative Brand Stories integruje w sobie kompetencje firm: Bossa Nova Events – od ponad 16 lat działającej w...
Rusza kampania „Tydzień Lasów FSC”
Tydzień Lasów to kampania zainicjowana przez Forest Stewardship Council, która podkreśla korzyści zrównoważonej gospodarki leśnej. Jej celem jest zwrócenie uwagi przedsiębiorców i konsumentów na to, w jaki sposób odpowiedzialna gospodarka leśna przyczynia się do ochrony środowiska, przeciwdziała spadkowi bioróżnorodności oraz...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764