logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowa odsłona programu „Halo Polacy”

  PR 06.02.2023, przeczytano 296 razy
ilustracjastrzałka
Monika Sikorska, dziennikarka WP Turystyka

„Halo Polacy” to program o Polakach przebywających w różnych zakątkach świata. Niedawno zadebiutował w serwisie WP Turystyka, w lutym rozpoczęła się emisja kolejnych odcinków przygotowanych w nowej oprawie.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowa-odslona-programu-_halo-polacy_,398888,artykul.html

W programie „Halo Polacy” bohaterowie opowiadają nie tylko o pięknych zakątkach krajów, w których żyją, ale też o codzienności, z jaką się tam mierzą.

–  Niezależnie od tego, gdzie moi goście się znajdują, zawsze zadaję im to samo pytanie: Na jakie ślady polskości natrafili będąc za granicą? – opowiada Monika Sikorska, dziennikarka WP Turystyka. – Dla mnie najciekawsze w tym programie jest to, że goście pokazują mi, jak żyć po swojemu. Każdy człowiek to inna historia i założę się, że nawet gdyby bohaterowie różnych odcinków mieszkali kilka przecznic od siebie, to pokazaliby mi dwa różne światy – dodaje.

Dziennikarka odwiedziła już Polaków na Malcie, w Chinach, USA, Australii, Hiszpanii czy Tajlandii, a to dopiero początek jej podróży. Wszyscy bohaterowie są bardzo różnorodni, dlatego ich historie wciągają widzów za każdym razem, gdy pojawia się kolejny odcinek programu.

Najnowsze odcinki „Halo Polacy” zobaczyć można w serwisie WP Turystyka w każdą środę i niedzielę.

Źródło: Wirtualna Polska Media SA

www.wp.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Na polskim rynku debiutuje Betclic Studios - studio i platforma wideo, na której dostępne są filmy dokumentalne o ciekawych historiach ze świata sportu, kultury i nie tylko. Równocześnie ze startem Studios, Betclic ogłosił uruchomienie programu grantowego dla młodych twórców. W ramach inicjatywy marka przeznaczy aż 1 milion złotych na realizację...
Fundusz na rzecz ukraińskich mediów podsumowuje działania
W marcu 2023 minął rok, od kiedy dziennikarze z Polski, Szwecji, Finlandii, Danii i Norwegii powołali Fundusz na rzecz ukraińskich mediów (Ukrainian Media Fund, UMF), by pomóc przetrwać mediom w Ukrainie. Zebrane środki pozwoliły m.in. na zakup wyposażenia niezbędnego dziennikarzom pracującym w strefach objętych działaniami wojennymi, wsparcie finansowe tych dziennikarzy oraz...
Narodowa Rada Mediów Elektronicznych (NEPLP) będąca łotewskim odpowiednikiem Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji podjęła decyzję w sprawie włączenia TVP Info, TVP World, TVP Wilno i Belsat TV do wykazu programów audiowizualnych, które mogą być reemitowane na terenie Łotwy.
Od kwietnia Ringier Axel Springer Polska połączy redakcje Onet Lifestyle, Onet Kultura i Ofeminin. Na czele zespołu stanie Dominika Olszyna-Kniaź, dotychczasowa redaktorka naczelna Onet Lifestyle i Onet Kultura. Po stronie biznesu obszar wzmocni Joanna Szefler, która obejmie nowo utworzone stanowisko head of new business lifestyle i będzie odpowiedzialna za wsparcie sprzedaży i nowe...
9 marca 2023 roku, podczas uroczystej gali w czasie Kongresu Wyzwań Zdrowotnych, po raz pierwszy został zaprezentowany ranking 50 najbardziej wpływowych kobiet w ochronie zdrowia w Polsce. Jest to wyróżnienie dla menadżerek, lekarek, naukowczyń, badaczek, polityczek, urzędniczek, działaczek społecznych oraz przedstawicielek organizacji działających na rzecz pacjentów i rozwoju...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764