logo
WIADOMOŚCI

Nowa odsłona projektu Slow Road by Mazda

  PR 16.05.2018, przeczytano 248 razy
ilustracjastrzałka

Mazda inspiruje do odkrywania najpiękniejszych, często mało popularnych, zakątków Polski. Proponuje podróż w nieznane, gdzie czas płynie wolniej. Właśnie z myślą o wartościowym spędzaniu czasu powstał projekt Slow Road by Mazda, który od teraz zachwyca nową odsłoną swojej strony internetowej www.slowroad.pl. Kampanią promocyjną projektu zajmie się agencja Eskadra.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowa-odslona-projektu-slow-road-by-mazda,36521,artykul.html

Nowa odsłona strony Slow Road by Mazda to sprawne narzędzie do wyszukiwania miejsc noclegowych oraz tras jednodniowych i weekendowych. Wszystkie klimatyczne miejsca dobierane są zgodnie z filozofią slow. Ważne są ich unikatowa atmosfera, panujące tam zwyczaje oraz kuchnia, jaką oferują. Trasy znajdujące się na stronie Slow Road by Mazda to gwarancja przeżycia wspaniałej przygody w duchu slow drivingu, czyli niespiesznej jazdy skoncentrowanej na przyjemności. Strona adresowana jest do każdego, kto pragnie przeżyć przygodę i ma duszę podróżnika.

Agencja Eskadra jest pomysłodawcą projektu Slow Road. Odpowiada również za kampanię promocyjną, na którą składają się: mailing, display, powiadomienia push oraz kampania adwords.

Slow Road to filozofia życia skoncentrowana na spokoju, spotkaniu z drugim człowiekiem, poznawaniu oryginalnych smaków i kultywowaniu tradycji. Głównym celem akcji jest promocja podróżowania z dala od miasta, zdrowego odżywiania, lokalnych tradycji oraz relaksu z dala od wielkomiejskiego hałasu.

Źródło: Eskadra

www.eskadra.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

JP2 o wolności: Projekt Sztuka w drodze
Na ulicach Warszawy pojawiły się billboardy i plakaty przystankowe z ilustracjami inspirowanymi nauczaniem Jana Pawła II o wolności. Prace przygotowali polscy artyści tworzący w nurcie urban artu. Akcja ma zachęcać do kontemplacji piękna w przestrzeni miasta oraz do zatrzymania się w codziennym biegu. Pomysłodawcą projektu „Sztuka...
Kongres Innowacyjnego Marketingu w Samorządach w przyszłym tygodniu.
Influencer marketing w promocji turystyki, komunikacja z mediami z perspektywy samorządu, storytelling na przykładzie miasta – to tylko niektóre kwestie, które zostaną poruszone podczas zbliżającego się VIII Kongresu Innowacyjnego Marketingu w Samorządach. Wydarzenie odbędzie się już 25-26 październiku w Hotelu Hilton Garden Inn w Rzeszowie.
Spotkanie w Idea Hub: Zakupy on-line w nowej rzeczywistości zamówień publicznych
Czekają nas duże zmiany w zamówieniach publicznych. Od stycznia 2020 roku wszystkie zamówienia sektora państwowego będą dokonywane jedynie on-line. Jak się do tego przygotować? Na czym dokładnie będą polegać zmiany? Już w najbliższy czwartek, 25 października w poznańskim Idea Hub podczas bezpłatnego spotkania networkingowego, Mateusz Bartosiewicz, trener i doradca ds....
Amica wśród sponsorów kampanii „Diagnostyka jajnika”
Grupa Amica od roku kampanie społeczne organizowane przez Ogólnopolską Organizację „Kwiat Kobiecości”. Ich celem jest popularyzacja zdrowego stylu życia wśród pań, profilaktyka najgroźniejszych chorób spośród tych potocznie zwanych kobiecymi – nowotworowych. 16 października rozpoczęła się kolejna kampania, pod hasłem...
Giętarki HD Green Series w Automatic Letter Bender
Jako autoryzowany przedstawiciel marki HD wprowadziliśmy do oferty nowe giętarki HD GREEN SERIES. Dlaczego są godne uwagi? To doskonałe rozwiązanie dla firm poszukujących kompromisu pomiędzy dobrą jakością systemu gięcia i nacinania oraz przystępną ceną.
 
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej
© 1997-2018 ICOS
. Wszystkie prawa zastrzeżone