logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowa odsłona projektu Slow Road by Mazda

  PR 16.05.2018, przeczytano 266 razy
ilustracjastrzałka

Mazda inspiruje do odkrywania najpiękniejszych, często mało popularnych, zakątków Polski. Proponuje podróż w nieznane, gdzie czas płynie wolniej. Właśnie z myślą o wartościowym spędzaniu czasu powstał projekt Slow Road by Mazda, który od teraz zachwyca nową odsłoną swojej strony internetowej www.slowroad.pl. Kampanią promocyjną projektu zajmie się agencja Eskadra.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowa-odslona-projektu-slow-road-by-mazda,36521,artykul.html

Nowa odsłona strony Slow Road by Mazda to sprawne narzędzie do wyszukiwania miejsc noclegowych oraz tras jednodniowych i weekendowych. Wszystkie klimatyczne miejsca dobierane są zgodnie z filozofią slow. Ważne są ich unikatowa atmosfera, panujące tam zwyczaje oraz kuchnia, jaką oferują. Trasy znajdujące się na stronie Slow Road by Mazda to gwarancja przeżycia wspaniałej przygody w duchu slow drivingu, czyli niespiesznej jazdy skoncentrowanej na przyjemności. Strona adresowana jest do każdego, kto pragnie przeżyć przygodę i ma duszę podróżnika.

Agencja Eskadra jest pomysłodawcą projektu Slow Road. Odpowiada również za kampanię promocyjną, na którą składają się: mailing, display, powiadomienia push oraz kampania adwords.

Slow Road to filozofia życia skoncentrowana na spokoju, spotkaniu z drugim człowiekiem, poznawaniu oryginalnych smaków i kultywowaniu tradycji. Głównym celem akcji jest promocja podróżowania z dala od miasta, zdrowego odżywiania, lokalnych tradycji oraz relaksu z dala od wielkomiejskiego hałasu.

Źródło: Eskadra

www.eskadra.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Mbridge nawiązuje współpracę z Gentleman-store.pl
Agencja marketingowa MBridge – Marketing Experts rozpoczęła działania z zakresu SEO dla sklepu internetowego Gentleman-Store.pl.
Remadays Warsaw 2019: Loteria i nagrody dla zwiedzających
Podobnie jak w latach ubiegłych także podczas targów RemaDays Warsaw  2019 organizowana jest loteria dla zwiedzających.
Mutoh Valuejet 1324 X tym razem w Agencji Reklamowej Gale
Drukarka wielkoformatowa Mutoh ValueJet 1324X jest urządzeniem wysoce wszechstronnym, a przez to jednym z najczęściej sprzedawanych ploterów w Polsce. Kolejne jej wdrożenie miało miejsce w Agencji Reklamowej GALE.
Radosław Smorga businness directorem w 180heartbeats + Jung v Matt
Radosław Smorga dołączył do agencji 180heartbeats + Jung v Matt, w której objął nowo utworzone stanowisko business directora.
Trendbook z możliwością interakcji od Peppermint
Agencja strategiczno-kreatywna Peppermint powered by Quad przygotowała Trend Mixer - interaktywne zestawienie trendów wizualnych i marketingowych na 2019 rok. Trend Mixer dostępny jest online oraz w formie drukowanej.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia
© 1997-2019 ICOS
Wszystkie prawa zastrzeżone