logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowa odsłona serwisu Horecatrends.pl

  PR 02.02.2023, przeczytano 266 razy
ilustracjastrzałka

Nowy rok, nowa odsłona – autorski portal Grupy PTWP – horecatrends.pl odświeżył swoją stronę, aby jeszcze lepiej dopasować się do oczekiwań swoich użytkowników. Dodatkowa zakładka – HoReCa b2b to odpowiedź portalu na zmieniające się potrzeby rynku. Poszerzenie witryny o tematykę ściśle biznesową pozwoli dostarczyć zainteresowanym kanałem HoReCa jeszcze bardziej specjalistyczną wiedzę.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowa-odslona-serwisu-horecatrends.pl,398853,artykul.html

Horecatrends.pl to nowoczesny portal skierowany do przedstawicieli branży spożywczej i HoReCa, który prócz pozyskiwania wiedzy i aktualności, stanowi również przestrzeń do wymiany opinii i własnych doświadczeń. Nadrzędnym priorytetem portalu jest jego ciągły rozwój, dlatego regularnie wprowadza się w nim zmiany mające na celu dostosowanie treści do zmieniających się potrzeb rynku. Już teraz można skorzystać z kolejnego ulepszenia wprowadzonego do serwisu – zakładki tematycznej HoReCa b2b. Zarządzanie biznesem, finanse, technologia i wyposażenie, porady prawne, sprzęt i produkty dla HoReCa to dziedziny, o jakie poszerzyła się tematyka odświeżonej wersji horecatrends.pl.

– Horecatrends.pl to profesjonalny serwis skierowany do twórców, inwestorów, dostawców, pasjonatów i użytkowników sektora HoReCa. Obok treści, które realizowaliśmy dotychczas – rozmów z największymi i najlepszymi restauratorami oraz hotelarzami, komentarzami ekspertów rynkowych z newsami biznesowymi i smaczkami lifestyle’owymi, portal poszerzył się nowy dział – Horeca b2b. Swoją uwagę skupimy tutaj na profesjonalnych treściach skierowanych do biznesu, dotyczących tego, jak budować, prowadzić, rozwijać i skalować biznes HoReCa – mówi Magdalena Brzózka, redaktor prowadząca horecatrends.pl. – Nie zabraknie również niezwykle istotnych informacji z zakresu wyposażenia lokalu, współpracy z dostawcami oraz tych związanych z wyzwaniami finansowymi, kosztowymi czy legislacyjnymi. Dla czytelników i z czytelnikami będziemy tworzyć swoiste kompendium wiedzy dla HoReCa – dodaje.

Ponadto w 2023 r. zostanie zwiększony nacisk na treści związane stricte z prowadzeniem lokalu z działalnością restauracyjną lub hotelową – jak wybrać odpowiedni lokal pod restaurację lub hotel? Jak najlepiej go wyposażyć? Jak nim zarządzać? W jaki sposób budować relację z klientami? Co zrobić, żeby efektywnie promować swoją markę i usługi? Jak liczyć food cost i rozsądnie zarządzać finansami? Odpowiedzi na te pytania oraz porcję innych, rzetelnych informacji z branży będzie można znaleźć w nowszej wersji serwisu horecatrends.pl. Dzięki tym zmianom portal stanie się bardziej atrakcyjny dla użytkowników biznesowych.

Horecatrends.pl jest skierowany do restauratorów, hotelarzy, menadżerów, osób zarządzających, odpowiedzialnych za projektowanie, rozwój i marketing firm związanych z branżą HoReCa. Serwis przeznaczony jest również dla szefów kuchni, dostawców oraz doradców i inwestorów HoReCa.

Źródło: Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Na polskim rynku debiutuje Betclic Studios - studio i platforma wideo, na której dostępne są filmy dokumentalne o ciekawych historiach ze świata sportu, kultury i nie tylko. Równocześnie ze startem Studios, Betclic ogłosił uruchomienie programu grantowego dla młodych twórców. W ramach inicjatywy marka przeznaczy aż 1 milion złotych na realizację...
Fundusz na rzecz ukraińskich mediów podsumowuje działania
W marcu 2023 minął rok, od kiedy dziennikarze z Polski, Szwecji, Finlandii, Danii i Norwegii powołali Fundusz na rzecz ukraińskich mediów (Ukrainian Media Fund, UMF), by pomóc przetrwać mediom w Ukrainie. Zebrane środki pozwoliły m.in. na zakup wyposażenia niezbędnego dziennikarzom pracującym w strefach objętych działaniami wojennymi, wsparcie finansowe tych dziennikarzy oraz...
Narodowa Rada Mediów Elektronicznych (NEPLP) będąca łotewskim odpowiednikiem Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji podjęła decyzję w sprawie włączenia TVP Info, TVP World, TVP Wilno i Belsat TV do wykazu programów audiowizualnych, które mogą być reemitowane na terenie Łotwy.
Od kwietnia Ringier Axel Springer Polska połączy redakcje Onet Lifestyle, Onet Kultura i Ofeminin. Na czele zespołu stanie Dominika Olszyna-Kniaź, dotychczasowa redaktorka naczelna Onet Lifestyle i Onet Kultura. Po stronie biznesu obszar wzmocni Joanna Szefler, która obejmie nowo utworzone stanowisko head of new business lifestyle i będzie odpowiedzialna za wsparcie sprzedaży i nowe...
9 marca 2023 roku, podczas uroczystej gali w czasie Kongresu Wyzwań Zdrowotnych, po raz pierwszy został zaprezentowany ranking 50 najbardziej wpływowych kobiet w ochronie zdrowia w Polsce. Jest to wyróżnienie dla menadżerek, lekarek, naukowczyń, badaczek, polityczek, urzędniczek, działaczek społecznych oraz przedstawicielek organizacji działających na rzecz pacjentów i rozwoju...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764