logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowa odsłona serwisu lotos.pl

  PR 01.07.2019, przeczytano 238 razy
ilustracjastrzałka

Nowa odsłona serwisu „lotos.pl” wystartowała pod koniec czerwca br. Oprócz bardziej nowoczesnego wyglądu, użytkownicy powinni docenić ulepszoną nawigację oraz poprawioną funkcjonalność. Zmodernizowana witryna jest też w pełni responsywna, czyli dostosowana do wyświetlania na wszystkich rozdzielczościach ekranów.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowa-odslona-serwisu-lotos.pl,383065,artykul.html

Prace nad wdrożeniem nowej wersji serwisu trwały 6 miesięcy i zostały poprzedzone kompleksową analizą ruchu oraz zachowań użytkowników. To właśnie z myślą o nich oraz zgodnie z najnowszymi trendami wprowadzono wszystkie zmiany wizualne. Nowy „lotos.pl” powstał w oparciu o technologię RWD (Responsive Web Design), dzięki której strona internetowa LOTOSU poprawnie wyświetla się (treści, zdjęcia, zawartość) na wszystkich urządzeniach, tj. ekranach komputerów, telefonów, tabletów.

– Po kilku latach od wdrożenia poprzedniej wersji serwisu zdecydowaliśmy się na odświeżenie jego warstwy wizualnej i dostosowanie do wymagań dzisiejszego użytkownika, bardzo często korzystającego z urządzeń mobilnych – komentuje Adam Kasprzyk, dyrektor ds. komunikacji Grupy LOTOS. – Co dla nas istotne, nowy serwis, podobnie jak jego wcześniejsza wersja, spełnia nasze bardzo wysokie wymagania dotyczące bezpieczeństwa, niezawodności oraz szybkości działania. Mamy nadzieję, że obecna jego odsłona przypadnie do gustu wszystkim osobom poszukującym informacji o LOTOSIE.

Zadanie realizował specjalnie powołany do tego zespół, którego głównym celem było zaprojektowanie witryny zgodnie z najnowszymi trendami, dostosowanie layoutu do urządzeń mobilnych oraz poprawa UX (ang. doświadczenie użytkownika) – w szczególności rozwiązań funkcjonalnych i nawigacji. Za wdrożenie strony odpowiedzialna jest trójmiejska agencja interaktywna JAMEL.

– Prace nad nową odsłoną lotos.pl to kontynuacja wieloletniej współpracy z Grupą LOTOS, w ramach której odpowiadaliśmy m.in. wdrożenie i utrzymanie intranetu całej grupy kapitałowej oraz poprzedniej wersji serwisu korporacyjnego. Powierzenie naszej agencji odświeżenia strony lotos.pl to potwierdzenie zaufania, jakim darzy nas jedna z największych w Europie spółek kapitałowych ­– podsumowuje Jakub Formela, CEO JAMEL.

ilustracjastrzałka

Lotos.pl” to serwis korporacyjny integrujący informacje dotyczące wszystkich spółek wchodzących w skład Grupy Kapitałowej LOTOS oraz rozbudowane subserwisy: CSR-owy, Kariery oraz Relacji Inwestorskich. Nowa odsłona serwisu, podobnie jak jej poprzednia wersja, została wdrożona na JAMEL CMS – sprawdzonym, autorskim rozwiązaniu agencji, co znacznie ułatwiało i przyspieszyło prace techniczne, takie jak chociażby integracja z bazami danych kursu giełdowego, marży rafineryjnej i innymi ważnymi dla LOTOSU zewnętrznymi dostawcami informacji.

Źródło: JAMEL

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Algorytm polskiej firmy analizuje treści pod kątem emocji
Podczas zakupów niemal 80 proc. klientów zwraca uwagę na opinie o sprzedawcy. Niezadowolony z obsługi nie tylko rezygnuje z zakupu, ale swoimi emocjami dzieli się z innymi. Dlatego firmy inwestują w nowoczesne techniki monitorowania satysfakcji klienta. Część sklepów stacjonarnych wykorzystuje nagrania, by sprawdzić mimikę klienta. Sklepy internetowe monitorują call center, co...
Mikołaj Kunica nowym redaktorem naczelnym Business Insider Polska
Mikołaj Kunica 1 lutego 2020 r. obejmie stanowisko redaktora naczelnego Business Insider Polska i będzie odpowiedzialny za pracę redakcji oraz politykę wydawniczą serwisu.
Portal „Super Express” liderem witryn prasowych
SE.pl wyprzedził serwisy Wyborcza.pl i Fakt.pl, obejmując pozycję lidera witryn dzienników ogólnopolskich - informuje branżowy portal Wirtualnemedia.pl.
Dzień Dobry Wakacje od 12 sierpnia codziennie na antenie TVN
Wakacyjne DDTVN tylko w weekendy?! To już przeszłość! Od 12 sierpnia najlepszy program śniadaniowy w Polsce będzie emitowany codziennie od 8:30 do 11:00 i to z wyjątkowego, letniego studia nad Wisłą.
Onet dołącza do akcji ratowania ludności cywilnej – ofiar konfliktu w Jemenie. Wraz z partnerami akcji: organizacją UNICEF, Polską Akcją Humanitarną oraz Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej, Onet wspiera zbiórkę pieniędzy na walkę z kryzysem humanitarnym w Jemenie.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764