logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowa odsłona serwisu lotos.pl

  PR 01.07.2019, przeczytano 274 razy
ilustracjastrzałka

Nowa odsłona serwisu „lotos.pl” wystartowała pod koniec czerwca br. Oprócz bardziej nowoczesnego wyglądu, użytkownicy powinni docenić ulepszoną nawigację oraz poprawioną funkcjonalność. Zmodernizowana witryna jest też w pełni responsywna, czyli dostosowana do wyświetlania na wszystkich rozdzielczościach ekranów.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowa-odslona-serwisu-lotos.pl,383065,artykul.html

Prace nad wdrożeniem nowej wersji serwisu trwały 6 miesięcy i zostały poprzedzone kompleksową analizą ruchu oraz zachowań użytkowników. To właśnie z myślą o nich oraz zgodnie z najnowszymi trendami wprowadzono wszystkie zmiany wizualne. Nowy „lotos.pl” powstał w oparciu o technologię RWD (Responsive Web Design), dzięki której strona internetowa LOTOSU poprawnie wyświetla się (treści, zdjęcia, zawartość) na wszystkich urządzeniach, tj. ekranach komputerów, telefonów, tabletów.

– Po kilku latach od wdrożenia poprzedniej wersji serwisu zdecydowaliśmy się na odświeżenie jego warstwy wizualnej i dostosowanie do wymagań dzisiejszego użytkownika, bardzo często korzystającego z urządzeń mobilnych – komentuje Adam Kasprzyk, dyrektor ds. komunikacji Grupy LOTOS. – Co dla nas istotne, nowy serwis, podobnie jak jego wcześniejsza wersja, spełnia nasze bardzo wysokie wymagania dotyczące bezpieczeństwa, niezawodności oraz szybkości działania. Mamy nadzieję, że obecna jego odsłona przypadnie do gustu wszystkim osobom poszukującym informacji o LOTOSIE.

Zadanie realizował specjalnie powołany do tego zespół, którego głównym celem było zaprojektowanie witryny zgodnie z najnowszymi trendami, dostosowanie layoutu do urządzeń mobilnych oraz poprawa UX (ang. doświadczenie użytkownika) – w szczególności rozwiązań funkcjonalnych i nawigacji. Za wdrożenie strony odpowiedzialna jest trójmiejska agencja interaktywna JAMEL.

– Prace nad nową odsłoną lotos.pl to kontynuacja wieloletniej współpracy z Grupą LOTOS, w ramach której odpowiadaliśmy m.in. wdrożenie i utrzymanie intranetu całej grupy kapitałowej oraz poprzedniej wersji serwisu korporacyjnego. Powierzenie naszej agencji odświeżenia strony lotos.pl to potwierdzenie zaufania, jakim darzy nas jedna z największych w Europie spółek kapitałowych ­– podsumowuje Jakub Formela, CEO JAMEL.

ilustracjastrzałka

Lotos.pl” to serwis korporacyjny integrujący informacje dotyczące wszystkich spółek wchodzących w skład Grupy Kapitałowej LOTOS oraz rozbudowane subserwisy: CSR-owy, Kariery oraz Relacji Inwestorskich. Nowa odsłona serwisu, podobnie jak jej poprzednia wersja, została wdrożona na JAMEL CMS – sprawdzonym, autorskim rozwiązaniu agencji, co znacznie ułatwiało i przyspieszyło prace techniczne, takie jak chociażby integracja z bazami danych kursu giełdowego, marży rafineryjnej i innymi ważnymi dla LOTOSU zewnętrznymi dostawcami informacji.

Źródło: JAMEL

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Zmiany w zarządzie spółki ZPR Media SA
Ewa Latkowska, pełniąca dotychczas funkcję wiceprezesa ZPR Media SA, obejmuje od dziś funkcję prezesa zarządu tej spółki. Renata Krzewska, która była oddelegowana do zarządu ZPR Media wyłącznie na czas określony, wraca do swoich obowiązków w radzie nadzorczej. Do zarządu spółki wchodzi Małgorzata Szabłowska, obejmując stanowisko wiceprezesa do...
Adam Kornacki pokaże, jak bezpiecznie kupić samochód za granicą
Adam Kornacki i jego ekipa od wielu sezonów z sukcesami pomagają klientom znaleźć wymarzone auto na trudnym polskim rynku samochodowym. Teraz podejmują kolejne wyzwanie! Tym razem poszukają najlepszych okazji w Niemczech, Holandii, Włoszech i USA. Nowy program „Zakup kontrolowany za granicą” już od 15 grudnia wyłącznie w kolekcji MotorTrend, tylko w Playerze.
Co roku publikujemy listę haseł najbardziej zyskujących na popularności - te wyszukiwania pokazują, czym żyliście w mijającym roku. Na pierwszym miejscu tegorocznej listy znalazł się Strajk nauczycieli, który elektryzował Was i opinię publiczną tuż przed wakacjami. Interesowały Was nie tylko informacje o samym strajku czy postulatach pedagogów, ale także te,...
„Sedno Sprawy” Radia Plus w wersji wideo
Poranne rozmowy Jacka Prusinowskiego z politykami, emitowane na antenie Radia Plus w cyklu „Sedno Sprawy”, wystartowały w wersji wideo. Można je oglądać na Youtube oraz na fanpage’u stacji.
Świąteczny prezent od Cyfrowego Polsatu i Ipli - ponad 20 dodatkowych kanałów TV
Jak co roku, Cyfrowy Polsat przygotował dla swoich abonentów świąteczną niespodziankę – nawet 27 kanałów bez dodatkowych opłat. Świąteczne „otwarte okno” dostępne będzie aż do 6 stycznia 2020 r. Prezent dostępny jest dla abonentów telewizji satelitarnej i kablowej w technologii IPTV, również mobilnie – w serwisie Cyfrowy Polsat...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764