logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowa odsłona serwisu Vibez

  PR 07.02.2024, przeczytano 428 razy
ilustracjastrzałka

Serwis VIBEZ zyskał nową, atrakcyjną odsłonę. Strona główna jest wzbogacona o animowane i interaktywne elementy. Ulepszona została także wersja mobilna, która generuje największy ruch użytkowników.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowa-odslona-serwisu-vibez,403013,artykul.html

Użytkownicy serwisu VIBEZ od teraz mogą korzystać z nowych możliwości i funkcji. Priorytetem w tworzeniu projektu strony była przejrzystość treści i dostosowanie siatki reklamowej. Kluczowym elementem jest wersja mobilna, która aktualnie generuje 80% ruchu użytkowników.

 Poza treścią liczy się także forma jej przedstawienia. Przy projektowaniu kierowaliśmy się nowościami dotyczącymi designu, związanymi z ciągle zmieniającymi się trendami w komunikacji online, w tym grach i social mediach. Obecnie to forma decyduje o tym, czy użytkownik pozostanie na stronie na dłużej i zainteresuje się treścią merytoryczną – mówi Michał Dziedzic, redaktor naczelny serwisu VIBEZ.

W odświeżonym VIBEZ użytkownicy nadal mogą znaleźć najgorętsze newsy o influencerach i zaskakujące ciekawostki z całego świata. Redaktorzy piszą o lifestyle’u i kulturze, dostarczają też merytorycznych treści na tematy związane z ważnymi kwestiami społecznymi. Badają potrzeby użytkowników i opisują sprawy najbardziej ich interesujące.

Za realizację projektu odpowiedzialny był dział IT i UX designerzy WP, a także przedstawiciele redakcji i produktu.

VIBEZ to serwis internetowy skierowany do pokolenia Z i tworzony przez jego przedstawicieli. Według badania Mediapanel, w lutym 2024 roku odwiedziło go 1,7 mln użytkowników.

Źródło: Wirtualna Polska Media SA

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Radio Nowy Świat razem z Ukrainą
W drugą rocznicę rosyjskiej agresji na Ukrainę Radio Nowy Świat będzie wspominać i rozmawiać o sytuacji naszych wschodnich sąsiadów. W najbliższy czwartek, piątek i sobotę na antenie pojawią materiały, rozmowy oraz reportaż Anny Rokicińskiej o ukraińskiej wsi, która zniknęła.
Zmiany w lokalnych redakcjach „Wyborczej”
Od 1 marca br. Michał Olszewski, dotychczasowy szef krakowskiej redakcji “Gazety Wyborczej”, będzie kierował działem zagranicznym tytułu. Kierownictwo nad redakcją w Krakowie obejmie Magdalena Mach, a zespołami w Białymstoku, Lublinie i Rzeszowie pokieruje Jan Latała. 
K Mag świętuje 15 lat istnienia i zapowiada zmiany w redakcji
Jedno z najpopularniejszych w branży medium popkulturowe - K MAG - obchodzi 15 lat istnienia na polskim rynku. 15 lutego zespół redakcyjny świętował okrągłą rocznicę wspólnie z gwiazdami okładek i partnerami biznesowymi. To właśnie w tych wyjątkowych okolicznościach założyciel magazynu Mikołaj Komar ogłosił zmianę w redakcji. Od teraz stanowisko zastępczyni...
Autentyczni: druga odsłona kampanii Siła w spektrum promującej program
Dwa pierwsze odcinki programu „Autentyczni” wyemitowane w ubiegłym roku nie tylko spotkały się z dużym zainteresowaniem widzów, ale przede wszystkim przyczyniły się do zwiększenia świadomości oraz zapoczątkowały społeczną dyskusję na temat autyzmu. Gościem 3 odcinka będzie Mata, czyli Michał Matczak, 23-letni ceniony raper, który podczas nagrania...
Warner Bros. Discovery rozszerza europejską ofertę
Spółka Warner Bros. Discovery (WBD) ogłosiła dzisiaj pozyskanie praw do ośmiu serii programów, które zostaną udostępnione w sieciach linearnych na rynku europejskim. Wśród pozyskanych tytułów znalazły się dwie brytyjskie produkcje Prime Video, Amazon Originals - pierwszy i drugi sezon The Grand Tour oraz Clarkson’s Farm. Nowa umowa pozwala...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764