logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowa odsłona serwisu Volkswagen Financial Services

  PR 11.12.2019, przeczytano 547 razy
ilustracjastrzałka

Rozpoczęta pod koniec lata 2019 r. zmiana wizerunku marki Volkswagen to wielka globalna operacja, nazywana przez niektórych „rebrandingiem stulecia”. Poza samym, motoryzacyjnym gigantem również spółki zależne – Volkswagen Bank, Volkswagen Leasing i Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy pod wspólnym brandingiem Volkswagen Financial Services – są w trakcie procesu odświeżenia komunikacji. Najnowszym przykładem jest niedawno uruchomiona nowa wersja internetowego serwisu vwbank.pl.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowa-odslona-serwisu-volkswagen-financial-services,385050,artykul.html

Markę Volkswagen Financial Services (VWFS) określają niezawodność, wygoda oraz zorientowanie na Klienta. Te trzy wartości składają się na filozofię nazwaną Blue Label, według której została zaprojektowana nowa strona vwbank.pl. Zmiany dotyczą głównie dwóch obszarów – graficznej oprawy witryny oraz jej funkcjonalności.

Jedną z najważniejszych nowości w serwisie jest wyróżnienie i wyodrębnienie Strefy kierowcy. Użytkownicy będą mogli w tej zakładce w łatwy i szybki sposób dotrzeć do istotnych informacji oraz ważnych dokumentów. Dzięki temu Klient otrzyma wsparcie podczas każdego etapu trwania umowy.

Twórcy serwisu wzięli również pod uwagę trendy związane z zakupami produktów i usług: Klienci mają „coraz dalej” do stacjonarnych punktów obsługi i wolą korzystać z bankowości w Internecie. Dlatego na nowej stronie duży nacisk położono na rozwój sprzedaży produktów finansowych oraz na szerszą obsługę po zakończeniu umowy. Co równie istotne, każdy z Klientów ma w dowolnym momencie dostęp do pełnej gamy produktów VWFS. Dotyczy to zarówno usług finansowych, jak i ubezpieczeniowych.

Źródło: Volkswagen Financial Services

www.vwbank.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Zmiany w strukturze serwisów Iberionu
Grupa Iberion wprowadza zmiany w swoim portfolio. Iberion jest wydawcą 11 serwisów i kanałów video, w tym Gońca, Świata Gwiazd, Biznes Info i Pacjentów. Planowane zmiany przewidują wzmocnienie kluczowych produktów grupy, co wpłynie na funkcjonowanie poszczególnych redakcji.
Paryż 2024: 8 dodatkowych kanałów Eurosport w Netia TV
Netia (część Grupy Polsat Plus) i Warner Bros. Discovery w Polsce nawiązały współpracę, dzięki której abonenci usług TV Netii otrzymają bez dodatkowych opłat dostęp do 8 okazjonalnych kanałów Eurosport (7 w jakości HD i 1 w jakości 4K) w całości poświęconych transmisjom wydarzeń z XXXIII Letnich Igrzysk Olimpijskich. Dodatkowo, do końca września, główne kanały...
GRY-OnLine przekształciły się w Webedia Polska SA
W lipcu zakończył się proces kluczowych zmian w spółce GRY-OnLine SA. Od teraz spółka funkcjonuje pod nazwą Webedia Polska SA. Zarządzanie przejmuje nowy zarząd. Z pozycji dotychczasowego prezesa, po ponad dwóch dekadach, ustępuje Mariusz Klamra. Stery polskiego oddziału Webedii przejmują Przemysław Bartula i Michał Bobrowski w równoległych rolach...
Gazeta.pl i Polscy Łowcy Burz: alerty pogodowe dla czytelników
Gazeta.pl rozpoczyna w wakacje współpracę ze specjalistami ze Stowarzyszenia Skywarn Polska znanymi jako Polscy Łowcy Burz. Eksperci od ekstremalnych zjawisk pogodowych przygotują alerty pogodowe, związane m.in. z frontami burzowymi. To przełom w branży medialnej w podejściu do użytkowników i troski o ich bezpieczeństwo latem. 
TVP, PZPN i Betclic planują transmisje rozgrywek piłkarskich
Polski Związek Piłki Nożnej, Pierwsza Liga Piłkarska, Telewizja Polska i Betclic ogłaszają plany dotyczące transmisji rozgrywek Betclic 1. Ligi i Betclic 2. Ligi w sezonach 2024/2025, 2025/2026 i 2026/2027. Publiczny nadawca pokaże przez 3 lata niemal 1,5 tysiąca meczów prowadzonych przez piłkarską centralę. Wszystkie transmisje będą dostępne za darmo w kanałach...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764