logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowa odsłona strony głównej serwisu Medonet.pl

  PR 12.09.2023, przeczytano 210 razy
ilustracjastrzałka

Z początkiem września strona główna Medonet.pl zyskała nowy wygląd. Serwis, obok bardziej przejrzystej nawigacji, wprowadza lepszą ekspozycję personalizowanych treści i atrakcyjnych formatów dla użytkowników oraz reklamodawców.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowa-odslona-strony-glownej-serwisu-medonet.pl,401352,artykul.html

Projektując nową stronę główną Medonet.pl skupiono się na przejrzystej nawigacji, a także zwiększono liczbę bloków tematycznych prezentujących treści. Wyeksponowano wyszukiwarkę, co umożliwia użytkownikom łatwiejsze odnalezienie interesujących ich treści. Zmiany na stronie głównej znacząco ułatwią czytelnikom dotarcie do cykli redakcyjnych i materiałów wideo, a najpopularniejsze treści z serwisów tematycznych Medonetu: Żywienia, Urody i Dziecka będą dostępne wprost ze strony głównej.

- Dzięki nowej stronie głównej Medonet.pl użytkownicy mogą znaleźć wszystkie interesujące informacje zdrowotne w jednym miejscu. To połączenie spersonalizowanych treści z atrakcyjnymi formatami czy narzędziami przygotowanymi przez redakcję oraz ekspertów. Cieszę się, że nasi użytkownicy mogą w końcu poznać całe bogactwo, jakie oferuje nasz portal, tym bardziej, że nowa strona została stworzona przy ich aktywnym udziale – mówi Michał Czornak, Product Owner serwisu Medonet.

Użytkownicy konta Medonetu mogą teraz korzystać z dodatkowych funkcji, takich jak treści dobrane na podstawie zainteresowań oraz możliwość ich filtrowania.

- Bardzo się cieszę, że oddajemy w ręce naszych użytkowników nową, lepszą stronę główną najważniejszego serwisu zdrowotnego w Polsce. Ostatni redesign przeprowadziliśmy tuż przed wybuchem pandemii. Przez kolejne trzy lata Medonet mocno się rozwinął, zyskał nowe serwisy tematyczne, zacieśnił współpracę ze środowiskiem medycznym, a także został wzbogacony o wiele interaktywnych narzędzi, które pozwalają jeszcze lepiej zadbać o swoje zdrowie. Teraz wszystkie te elementy są o wiele lepiej wyeksponowane – dodaje Diana Żochowska, Head of Medonet.

Źródło: Ringier Axel Springer Polska

www.ringieraxelspringer.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Premierowy weekend w TVN Style
W nadchodzący weekend widzki TVN Style nie będą mogły narzekać na nudę! Stacja przygotowała dla nich trzy zupełnie nowe programy. Już w niedzielę 1 października z premierowymi odcinkami zadebiutują: „Ślub last minute”, „Stylowe taxi Agaty” oraz „Rogalska Show”.
Na platformie Pilot WP pojawił się nowy kanał „Patronite Podróże”.  To kanał FAST (Free Ad-Supported Television), czyli telewizji wspieranej reklamami, który oferuje oryginalne treści podróżnicze w zupełnie nowej formie.
Rosyjskie społeczeństwo bardzo podatne na manipulacje Kremla
Większość rosyjskiego społeczeństwa popiera lub milcząco akceptuje rządy Władimira Putina i wojnę prowadzoną w Ukrainie. Co więcej, po inwazji na ten kraj poparcie dla działań Kremla w sondażach opinii publicznej znacząco wzrosło – pokazała ubiegłoroczna analiza Ośrodka Studiów Wschodnich. Ten wzrost poparcia jest jednak efektem prowadzonej na ogromną skalę...
„Się Dzieje” - program, w którym Dejman integruje internet z telewizją
W drugim sezonie nowością jest muzyczny przegląd New Music Week oraz odcinki specjalne z gośćmi. W ostatnim prowadzący Damian Biedrzycki "Dejman" na antenie rozmawiał z Martą Rodzik, która w przeszłości była dziennikarką, a obecnie zajmuje się branżą PR.  
Serwis Adamed Expert także dla pielęgniarek i położnych
W ramach serwisu Adamed Expert od września dostępna jest podstrona dedykowana pielęgniarkom, pielęgniarzom i położnym. To obiektywne i rzetelne treści merytoryczne –pogłębiające możliwość edukacji, rozwoju zawodowego, ale także porady z zakresu prawa, czy wsparcia psychologicznego dla tej grupy zawodów medycznych.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764