logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowa odsłona Wgospodarce.pl: Portal ekonomiczny Fratrii z nowym layoutem

  PR 25.08.2017, przeczytano 745 razy
ilustracjastrzałka

Portal ekonomiczny wGospodarce.pl zmienia szatę graficzną strony, redakcja zapowiada kolejne modyfikacje w serwisie. Strona zyskała nowoczesny, przejrzysty i intuicyjny układ informacji, które zbierane są w naturalnych dla portali ekonomicznych zakładkach tematycznych. Poprawiona też została nawigacja i wyszukiwarka. Serwis został wzbogacony o panel wideo, prezentujący codziennie przygotowywane dla telewizji wPolsce.pl „Wywiady gospodarcze”, jest też dostosowany do urządzeń mobilnych.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowa-odslona-wgospodarce.pl%3A-portal-ekonomiczny-fratrii-z-nowym-layoutem,33515,artykul.html

- Polska gospodarka się zmienia, wreszcie po wielu latach wyniki ekonomiczne kraju są, wbrew przewidywaniom opozycyjnych pesymistów – bardzo dobre. To zatem najlepszy moment by serwis ekonomiczny wGospodarce.pl też się zmienił – mówi prezes Grupy Medialnej Fratria, Romuald Orzeł. – Przygotowywany przez zespół dziennikarzy ekonomicznych portal zyskał narzędzia pozwalające na prezentowanie zmian w gospodarce w przejrzysty i ciekawy sposób, co z pewnością docenią też partnerzy komercyjni portalu i Fratrii.

Portal wGospodarce.pl jest ekonomicznym serwisem przygotowywanym przez newsroom gospodarczy Grupy Medialnej Fratria oraz redakcję „Gazety Bankowej”. Dziennikarze opracowujący serwisy ekonomiczne od kilku miesięcy pracowali nad znaczącym odświeżeniem portalu, prezentacji informacji oraz łatwym i intuicyjnym sposobem komunikacji z użytkownikami. Od 25 sierpnia dostępna jest w sieci wersja beta portalu. Zespół zapowiada jeszcze kolejne modyfikacje.

- Zależało nam na tym, by korzystanie z serwisu ekonomicznego było zwyczajnie przyjemne, intuicyjne, zorganizowane w naturalny dla takich serwisów sposób – mówi Maciej Wosko, redaktor naczelny portalu wGospodarce.pl. – Zmienił się też dostępny kontent. Będziemy prezentować programy gospodarcze telewizji wPolsce.pl, które współtworzymy.

Uporządkowane i podzielone na naturalne dla serwisów ekonomicznych sekcje informacje uzupełnione zostały o możliwość dzielenia się nimi za pośrednictwem mediów społecznościowych i wiadomości e-mail. Komentarze pod tekstami publikowane są w przejrzysty sposób. Szybka wyszukiwarka pozwoli użytkownikom na dostęp do pożądanych treści w sposób najbardziej optymalny. Strona jest responsywna i dostosowuje się do urządzeń mobilnych i tabletów, co znacznie ułatwi korzystanie z serwisu poza komputerem.

- Zmiany, które wprowadziliśmy, nawiązują do najlepszych wzorców światowych serwisów ekonomicznych. warto też zwrócić uwagę na wysokojakościowy, autorski kontent wideo, który wprowadzamy do portalu na stałe. To oczywiście nie koniec, serwis będzie wciąż rozwijany – mówi Marek Siudaj, redaktor zarządzający w portalu wGospodarce.pl.

Redakcja wGospodarce.pl przygotowuje dla wPolsce.pl codzienny 15-minutowy program ekonomiczny „Wywiad Gospodarczy”, w którym dziennikarze rozmawiają z uczestnikami rynku, szefami największych spółek giełdowych, przedstawicielami resortów gospodarczych rządu. W nowym projekcie portalu materiały wideo dostępne są w wygodnym panelu oraz w zakładce „Wideo”.

www.wGospodace.pl jest ekonomicznym portalem Grupy Medialnej Fratria. Zespół portalu przygotowuje też miesięcznik „Gazeta Bankowa”.

Źródło: Fratria

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

W środę, 1 lutego wystartowała Akademia Biznesu money.pl. To nowa platforma z eksperckimi treściami podzielonymi na ścieżki tematyczne, które obejmują: zarządzanie, prawo, technologie oraz rynek e-commerce. W ramach Akademii organizowane będą też m.in. warsztaty, webinary i autorskie konferencje dla zainteresowanych tematami związanymi z rozwojem biznesu, kariery czy...
W TVN Warner Bros. Discovery 2022 rok obfitował w inicjatywy zewnętrzne i wewnętrzne z zakresu DEI (Diversity, Equity & Inclusion). Jednym z najważniejszych wydarzeń w tym obszarze w minionym roku było podpisanie przez TVN Karty Różnorodności Forum Odpowiedzialnego Biznesu, a jej zwieńczeniem wygrana w konkursie Nagrody Karty Różnorodności przyznana za projekt...
Plan działania opublikowany przez IAB Tech Lab obejmuje wszystkie pięć filarów zainteresowań organizacji: prywatność konsumentów, adresowalność i technologie zwiększające prywatność (PETs), zaawansowaną telewizję, łańcuch dostaw reklamy programmatic oraz pomiar cross-media.
Telewizja Polska S.A. 31 stycznia 2023 roku podpisała umowę ze spółką Emitel S.A., operatorem technicznym naziemnej infrastruktury nadawczej, na usługę transmisji sygnału multipleksu szóstego. Umowa została zawarta na cztery lata i wchodzi w życie 1 lutego 2023 roku. MUX-6 od 1 lutego zastąpił działający do tej pory multipleks testowy naziemnej telewizji...
Nowa oferta programowa stacji TVN
Wraz z wiosną nadchodzi nowa oferta programowa stacji TVN, której przyświeca idea dostarczania widzom wielowymiarowej rozrywki. Obecna ramówka jest odpowiedzią na potrzeby publiczności oraz dynamiczne zmiany rynku, a także realizacją obietnicy kontentu na najwyższym poziomie. Na antenie TVN pojawią się nowości, ale nie zabraknie również kontynuacji znanych i...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764