logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowa oferta prenumeraty czasopism Agory

  PR 23.03.2020, przeczytano 150 razy

W trosce o bezpieczeństwo i komfort czytelników „Avanti", „Logo" i „Wysokich Obcasów Extra" Agora, wprowadza nową ofertę prenumeraty czasopism. Oferta ta będzie obowiązywać od 24 marca br. dla „Wysokich Obcasów Extra", natomiast od 27 marca dla „Logo" i „Avanti". Dodatkowo, by zachęcić wszystkich do pozostania w domach w czasie pandemii, wydawca zapewnia bezpłatną wysyłkę kwietniowych numerów magazynów bezpośrednio na wskazany adres.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowa-oferta-prenumeraty-czasopism-agory,386221,artykul.html

24 marca br., w ofercie prenumeraty magazynów „Wysokie Obcasy Extra" oraz 27 marca „Logo", „Avanti" pojawią się nowe warianty. Do tej pory czasopisma Agory  można było zamówić w prenumeracie rocznej. Od teraz są już  dostępne w prenumeracie na krótszy okres czasu:  pół roku lub kwartał. Dodatkowo Agora oferuje czytelnikom magazynów możliwość zamówienia bieżącego wydania czasopism z darmową dostawą bezpośrednio do domu. Nowością w ofercie jest także możliwość zamówienia prenumeraty od bieżącego numeru każdego z tytułów.

Zmiany w ofercie prenumeraty „Logo", „Avanti" i „Wysokie Obcasy Extra" zostały wprowadzone dla bezpieczeństwa i wygody czytelników, szczególnie w trudnym okresie panującej pandemii.

Oferta będzie dostępna na stronie: www.prenumerata24.pl

Źródło: Agora S.A.

www.agora.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Maciej Stuhr: „Wiadomości” to obecnie główny program hejterski w Polsce
Aktor za pomocą mediów społecznościowych często wypowiada się na temat aktualnych wydarzeń społecznych i politycznych w Polsce. Zdaniem Macieja Stuhra Telewizja Polska służy partii rządzącej głównie do celów propagandowych. Właśnie dlatego otwarcie ją krytykuje, nie ogląda jej i nie chce w żaden sposób być z nią kojarzony. Według niego dziennikarze związani ze stacjami...
Epidemia koronawirusa nie wpłynęła drastycznie na sprzedaż prasy – wynika z analiz prowadzonych przez Kolportera.
AWR „Wprost” rezygnuje z papieru
Zarząd PMPG Polskie Media S.A. podjął decyzję o zmianie modelu wydawniczego swojej spółki zależnej AWR „Wprost” wydawcy portalu wprost.pl i tygodnika „Wprost”.  Od kwietnia treści pod marką Wprost będą publikowane tylko w formie elektronicznej poprzez serwis wprost.pl i w postaci zmienionych e-wydań. Ostatnie wydanie wersji papierowej zaplanowane jest na 30 marca 2020...
Startuje Tarczyński Studio Live
Firma Tarczyński SA współtworzy innowacyjny na skalę Polski projekt skierowany do miłośników gamingu. Tarczyński Studio Live to profesjonalne studio prowadzące transmisje zawodów e-sportowych na żywo. Tylko w czasie premierowego weekendu streamy obejrzało już 120 000 osób.
BMW oraz CNN łączą siły i prezentują serię „The Art of Leadership”
W czasach niepewności inspirujący ludzie odgrywają jeszcze ważniejszą rolę w rozwoju społecznym. BMW Group i CNN International Commercial (CNNIC) połączyły siły, aby przedstawić historie i działalność jednych z najbardziej wybitnych twórców, artystów i liderów naszych czasów.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764