logo
WIADOMOŚCI

Nowa oferta Xerox Versant

Mateusz Zawiślak  PR 20.04.2017, przeczytano 242 razy

W jaki sposób dostawcy druku mogą osiągnąć wyższy poziom automatyzacji i rozwoju biznesu? Lepsza jakość druku, szerszy wybór mediów i zaawansowane możliwości wykończenia – to atuty nowej rodziny Versant: Xerox Versant 180, Versant 180 Performance Package i Versant 3100.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowa-oferta-xerox-versant,32214,artykul.html

- Możliwości produkcyjne i automatyzacyjne urządzeń Versant w połączeniu z modułami wykańczania druku już w tej chwili określiły standardy realizowania usług związanych z drukowaniem na całym świecie - mówi Ragni Mehta, wiceprezes i general manager, Cut Sheet Business, Xerox. - Nowa rodzina Versant została wyposażona w ulepszone funkcjonalności związane z automatyzacją mające na celu zminimalizowanie czasu realizacji produkcji, zredukowaniu powstawania odpadów i rozszerzenia możliwości druku nowych aplikacji.

Linia Versant to urządzenia o większych możliwościach, dających lepsze efekty pracy, wyposażone w narzędzia automatyzacji jak: spektrometr, moduł broszurujący z opcją docinania broszury z trzech stron, moduł dziurkowania, moduł tworzenia kwadratowego grzbietu i przycinania czołowego broszur i inne zaawansowane funkcjonalności wykańczania druku. Urządzenia są w stanie drukować niemalże wszystko, począwszy od materiałów marketingowych, direct marketingu, oznakowań, raportów czy też magazynów na różnorodnych typach i rozmiarach mediów, od kopert po banery o długości 26”.

Broszury biznesowe z przewagą konkurencyjną

Nowojorska drukarnia Printegra oferuje swoim klientom szerokie portfolio wysokiej jakości dokumentów biznesowych, a także produktów projektowanych dla resellerów i pośredników druku. W ciągu ostatnich kilku miesięcy Printegra testowała urządzenie Versant 180 Press z opcjami Production Ready Finishing.

- Najnowsze urządzenia działają niczym szwajcarski scyzoryk – twierdzi Tim Sellers, general manager, Printegra. – Możliwość zaoferowania druku broszur do krawędzi z kwadratowym grzbietem daje nam wielką przewagę. Zadania, które wcześniej angażowały pracę wielu działów, mogą zostać teraz wykonane szybciej.

Dzięki urządzeniom Versant, Printegra poszerzyła ofertę kierowaną do dealerów i zwiększyła zyski. Rozdzielczość Versant Ultra HD była także dla Printegra kluczowym czynnikiem wpływającym na gwarancję jednolitości kolorystycznej od początku do końca każdego cyklu produkcyjnego.

Automatyzacja i funkcje produktywności

Jak podaje InfoTrends, redukcja kosztów produkcji i zwiększenie efektywności to priorytet dla 84% zakładów drukarskich. Rozszerzenie oferty o nowe usługi i rozwój tej obecnej są równie ważne i także plasują się w czołówce.

- Typowa drukarnia potrzebuje wydajnego, niezawodnego rozwiązania i technologii pomocnej w zarządzaniu kalibracją i konfiguracją. Nowe urządzenia Versant dają korzyści wynikające z zaawansowanej automatyzacji i produktywności. W ten właśnie sposób realizują wyżej wspomniane oczekiwania - mówi Pat McGrew, dyrektor, Keypoint Intelligence. – Funkcjonalność Simple Image Quality Adjustment oferowana przez urządzenie, bazująca na wcześniej wydrukowanym i zeskanowanym arkuszu pomiarowym, zapewnia szybkie i proste kalibrowanie, jest naszym zdaniem najwłaściwszym rozwiązaniem. Proces ten zapewnia najbardziej precyzyjne pasowanie, które drukarnie z pewnością docenią.

Nowa rodzina Versant oferuje:

  • Większą wydajność – Dzięki zwiększonej obciążalności urządzeń oraz możliwości druku od 80 do 100 stron na minutę, urządzenia mogą drukować na mediach o gramaturze do 350 g/m2. Zintegrowane technologie typu Registration Alignment i Production Accurate Registration gwarantują spozycjonowanie obrazów na mediach i równomierne pokrycie.
  • Więcej opcji pobierania papieru i wykańczania – Zaawansowane opcje pobierania papieru pozwalają na dłuższy, niezakłócony proces druku, połączone z opcjami wykańczania, włączając w to Xerox Inserter, Xerox Basic Punch, Xerox SquareFold Trimmer i Xerox Two-Sided Trimmer.
  • Wysoka jakość druku – Rozdzielczość Ultra HD Resolution i 10-bitowa technologia gwarantują czterokrotnie większą liczbę pikseli na stronie niż w przypadku innych urządzeń. Wbudowana technologia Xerox Confident Color, wykorzystująca Full Width Array, dostarcza optymalną jakość obrazów. Versant 180 Performance Package oferuje pakiet Automated Color Quality Suite ze spektrometrem, który zagwarantuje w pełni zautomatyzowany proces zarządzania kolorem.

Dostępność

The Versant 180, Versant 180 Performance Package and Versant 3100 są już dostępne na większości rynków, z niewielkimi różnicami w zależności od kraju. Żeby uzyskać konkretne informacje, prosimy o bezpośredni kontakt z zespołem sprzedażowym Xerox.

Źródło: Xerox

www.xerox.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Introzap i Kolbus na targach Packaging Innovations 2018
Wśród wystawców targów Packaging Innovations 2018, jakie odbywały się w Warszawie w dniach 17-18 kwietnia br., po raz pierwszy pojawiła się firma Introzap. Promowała na nim zaawansowane rozwiązania Kolbus – swojego partnera handlowego, przeznaczone do produkcji opakowań luksusowych. Przygotowana przez firmę ekspozycja targowa uwzględniała różnego rodzaju pudełka, wykonane m.in. z zastosowan...
API Folie Polska na targach Packaging Innovations: Podsumowanie
Sukcesem zakończył się udział firmy API Folie Polska – lokalnego oddziału API Group (producenta specjalistycznych folii, laminatów i rozwiązań holograficznych dedykowanych m.in. branży opakowaniowej) w targach Packaging Innovations 2018. Odbywały się one dniach 17-18 kwietnia br. w Warszawie. Stoisko firmy, obfitujące w liczne próbki materiałów wytwarzanych przez API oraz przykłady ich pr...
Meet Kodak Polska po raz dwunasty
Po raz dwunasty już firma Kodak Polska zaprosiła przedstawicieli drukarń i firm poligraficznych, wydawnictw, agencji reklamowych, a także partnerów biznesowych oraz mediów na doroczne spotkanie z cyklu Meet Kodak Polska. Obywało się ono 12 kwietnia br. w hotelu Vienna House Andel’s w Łodzi i było okazją do zapoznania się z najnowszymi informacjami na temat rozwoju firmy, jej produktów, a ...
Być albo nie być na rynku poligrafii: 5. edycja Akademii Liderów Biznesu
„Być albo nie być na rynku poligrafii, czyli czego oczekuje od nas klient” – tak brzmi motyw przewodni piątej edycji Akademii Liderów Biznesu organizowanej przez firmę Konica Minolta. Tegoroczna konferencja odbędzie się w dniach 23–24 maja w Hotelu Tiffi w Iławie. Podczas spotkania znani eksperci z branży i przedstawiciele świata biznesu będą inspirowali największe polskie drukarnie do...
Chroma.pl coraz bliżej przepięcia  na nowy serwis
Zbliża się planowana data zamiany starego serwisu na nowy. Aby mogło to nastąpić potrzebne są wszystkie produkty i funkcje.
 
niedziela 22.04.2018, 120 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone