logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowa oprawa antenowa Telewizji WP

  PR 11.03.2022, przeczytano 190 razy

Telewizja WP przygotowała nową oprawę antenową. Jej premiera zaplanowana jest na piątek, 11 marca 2022 r. Zmianą objęta została przede wszystkim kolorystyka. Nowa identyfikacja jest nowoczesna, świeża i ma pobudzać wyobraźnię widzów.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowa-oprawa-antenowa-telewizji-wp,395058,artykul.html

Celem nowej identyfikacji wizualnej jest podkreślenie charakteru stacji, dopasowanie do oferty, jaką Telewizja WP prezentuje swoim widzom, a także zwrócenie uwagi na wyrazistość stacji. Nowa oprawa jest przede wszystkim nowoczesna, pobudza wyobraźnię. Obiecuje jakość i przygodę, której szuka widz wybierający rozrywkę przed telewizorem.

– Dotychczasowa oprawa istniała od początku stacji i utrzymana była w tonacjach granatu oraz maliny. W nowej oprawie przeważają odcienie niebieskiego, pomarańczowego oraz białego. Dobierając to zestawienie kierowaliśmy się psychologią koloru, w której kolor niebieski oznacza stabilność, zaufanie, relaks. Kolor pomarańczowy natomiast jest symbolem energii, przygody i odwagi. Połączenie ze sobą tych cech wywołuje pozytywne emocje, czyli to, co oferta Telewizji WP zapewnia telewidzom – mówi Jagna Wiszniewska, dyrektor zarządzająca Telewizji WP.

Projekt oprawy przygotowany został przez Zespół Autopromocji Telewizji WP. Za jego koncept kreatywny i wykonanie odpowiada Kinga Molska, dyrektor autopromocji i kreacji oraz Marcin Walczuk, motion designer. Wraz z nową oprawą Telewizja WP wprowadza wiosenną ramówkę, którą wypełnią nowe polskie produkcje własne oraz dobrze znane formaty. Zainspirują do przearanżowania domowego wnętrza, odprężą, a sprawdzone kabarety rozbawią widzów do łez.

W wiosennej ramówce pojawią się :

  • Nowy Aranż sezon 3, od 6 marca w każdą niedzielę o 13:00
  • Policjanci z sąsiedztwa NOWOŚĆ! od 24 marca w czwartki o 21:50
  • Mistrzowie kabaretu sezon 12, od 19 marca w soboty o 21:50 (w nowych odcinkach wystąpią kabaret Smile i Nowaki)
  • WP News codziennie o 11:50 i 16:50
  • Zapukaj do moich drzwi od poniedziałku do piątku o 19:50
  • Next Level Chef w piątki o 21:50, premiera 15 kwietnia

Telewizja WP jest tworzona z myślą o ludziach - zawsze blisko Polaków i tematów życia codziennego. To lifestyle połączony z rozrywką i dobrym dokumentem. Ramówka Telewizji WP zawiera programy pełne pozytywnych emocji i dopasowanych do potrzeb widza. Zapewnia zarówno dawkę humoru, dobrej zabawy, jak i ciekawości, lekkości czy niezwykłych przeżyć, które widzowie mogą dzielić z bohaterami filmów, seriali i programów.

Telewizja WP dostępna jest w ramach bezpłatnej telewizji naziemnej na kanale 41, na platformach Canal+ (kanał 73) i Polsat BOX (kanał 104) oraz w sieciach kablowych m.in.: Vectra (114), Netia (29), Orange (35), Multimedia (38), UPC (12/158/116), Inea (28), Toya (25). Można ją oglądać również online przez WP Pilot oraz na stronie głównej Wirtualnej Polski.

Źródło: Wirtualna Polska

www.wp.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Na polskim rynku pojawiło się narzędzie, które wesprze specjalistów SEO i marketingowców w obszarze dystrybucji treści. AI Media Planner od WhitePress wybierze za nas optymalne miejsca publikacji zgodne z wyznaczonymi celami, w zautomatyzowany sposób dobierze wyrażenia kluczowe, przygotuje wytyczne dla copywriterów w oparciu o AI czy w końcu, zmaksymalizuje efektywność działań...
Współpraca ma na celu wzmocnienie kampanii SEM oraz zwiększenie ich skuteczności poprzez rozszerzenie działań klientów Mediahub o narzędzia oparte na sztucznej inteligencji takich jak ChatGPT.
Nowa odsłona strony głównej Pb.pl
21 marca Puls Biznesu odsłonił nową, gruntownie przebudowaną stronę główną pb.pl — serwisu skierowanego do menedżerów i właścicieli firm oraz inwestorów, który codziennie dostarcza ponad 100 artykułów na temat biznesu, rynków finansowych i gospodarki.
„Kocha, lubi, pasuje” - nowy program randkowy w TTV
Podobno ideały nie istnieją. Jeśli to prawda, to dlaczego swojego ideału po prostu... nie stworzyć? W tym programie nie ma żadnych ograniczeń. Seria zadebiutuje na antenie TTV 15 kwietnia, odcinki będą emitowane w każdą sobotę o godz. 22:00.
Jakdojade prezentuje nową odsłonę przeglądarkowej wersji popularnego planera podróży. Stronę przepisano od podstaw zgodnie z najnowszymi technologiami, aby zapewnić użytkownikowi doświadczenia zbliżone do korzystania z aplikacji.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764