logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowa osoba w zespole Bidlab

  PR 19.03.2018, przeczytano 532 razy

Do zespołu Bidlab – agencji mediowej specjalizującej się w efektywnym pozyskiwaniu ruchu – dołączył Paweł Piskorz. Objął on stanowisko Online Advertising Specialist.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowa-osoba-w-zespole-bidlab,35834,artykul.html

Paweł Piskorz odpowiada w Bidlab za trafikowanie kampanii, głównie z wykorzystaniem rozwiązań social mediowych, a także za wsparcie klienta w planowaniu działań efektywnościowych. Ponadto, do jego zadań należy realizacja celów optymalizacyjnych i tworzenie raportów z przeprowadzonych działań.

Poprzednio pracował w agencji Get More Social na stanowisku Advertising Manager, gdzie odpowiadał za planowanie, tworzenie, analizę oraz optymalizację kampanii PPC dla czołowych marek, m.in. Amica, Intermarche, SuperFish, GoodFood, De Longhi Polska, GLS Poland, MINI, Turner Polska czy Tesa Polska. Posiada duże doświadczenie na stanowisku managerskim. Pełnił tę funkcję w firmie Kinguin Poland w dziale obsługi klienta oraz jako manager ds. automatyzacji marketingu.

- Cieszymy się, że Paweł dołączył do naszego zespołu. Dzięki jego doświadczeniu w zakresie social media i reklamy online, działania prowadzone przez naszą agencję wejdą na jeszcze wyższy poziom. Jego obecność w zespole pozwoli nam na utrzymaniu jakości obsługi naszych klientów, rozwoju nowych możliwości, a także pozyskaniu nowych klientów - mówi Tomasz Teodorczyk, CEO Bidlab.

Źródło: Bidlab

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

„5. rewolucja” wkracza do Radia Nowy Świat
Damian Kwiek, były dziennikarz Trójki, rozpoczyna współpracę z Radiem Nowy Świat. Będzie autorem nowego podcastu „5. rewolucja”, którego punkt wyjścia to idea nawiązująca do rewolucji przemysłowych.
Atrakcyjne produkcje z katalogu BBC Studios stały się teraz dostępne na żądanie dla Abonentów usług telewizyjnych UPC.
Seriale TVN Warner Bros. Discovery debiutują za granicą
Po sukcesie na rynku lokalnym seriale fabularne pod marką Player Original ruszają w dalszą podróż! Wybrane tytuły z bogatej biblioteki fabularnej TVN Warner Bros. Discovery wkrótce zadebiutują na platformie MAX w USA i 29 krajach Europy. Pierwszy – miniserial „Kontrola” Nataszy Parzymies – będzie dostępny dla widzów za granicą już od 8...
Czterokrotny laureat Pulitzera publikuje na Goniec.pl
Wraz z początkiem grudnia funckję redaktora naczelnego Gońca objał Janusz Schwertner. Do zespołu dołączyli również dziennikarze Mateusz Baczyński oraz Jakub Wątor. Pod nowym kierownictwem redakcja wystartowała ze specjalną akcją #ŁącząNasMedia, w ramach której współpracować będzie z najsłynniejszymi i najlepszymi dziennikarzami z całego świata. W...
„Wyborcza” i „Wysokie Obcasy” ze świąteczną akcją dla subskrybentów
„Wyborcza” i „Wysokie Obcasy” zaprosiły do świątecznej współpracy znakomite autorki i autora, którzy napiszą wyjątkowe opowieści specjalnie dla subskrybentów Wyborcza.pl. W głosowaniu, które potrwa do 13 grudnia br., czytelnicy i czytelniczki będą mogli sami zdecydować o tematach podejmowanych w świątecznych historiach. Akcji...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764