logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowa ramówka CNN International

  PR 18.09.2019, przeczytano 103 razy

CNN International od 23 września wprowadzi dwa nowe programy wieczorne nadawane z siedziby w Londynie: „The Brief” i „Your World Today” oraz wydłuży o godzinę produkcję transmitowaną z Abu Zabi, „Connect the World”.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowa-ramowka-cnn-international,384011,artykul.html

Nowa propozycja od CNNI, The Brief z Biancą Nobilo nadawana będzie na żywo w weekendy o godz. 23:00 CET prosto z Londynu. Prowadząca przedstawi widzom wnikliwe spojrzenie na najważniejsze wydarzenia i historie z ostatnich 24 godzin. Ten dynamiczny, półgodzinny program, będzie przybliżał nie tylko newsy z Wielkiej Brytanii, ale również z całego świata, uzupełnione o specjalnie przygotowane przez CNN raporty.

O 0:00 CET Isa Soares i Cyril Vanier w programie Your World Today podzielą się najważniejszymi oraz najgłośniejszymi wydarzeniami bieżącego dnia ze świata. Dla widzów z regionu Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki przytoczą również kontekst tych wiadomości, które zdominowały ostatnie 24 godziny, aby mogli uzyskać ich szerszy obraz. Podobnie część programu będzie skierowana specjalnie do widzów z Azji.

Nowe, nadawane z Londynu programy to efekt dobrze przyjętej premiery CNN Newsroom z Maxem Fosterem, który jest emitowany w dni powszednie o godz. 14:00 CET.

Dodatkowo CNN International wydłuży o godzinę flagowy program stacji, transmitowany codziennie na żywo z Abu Zabi, Connect the World z Becky Anderson w roli prowadzącej. Pozwoli to zaprezentować widzom bardziej pogłębione wywiady z kluczowymi osobistościami kształtującymi polityczne oblicze Bliskiego Wschodu. Będzie on emitowany w godzinach 16:00 – 18:00 CET.

Weekendowa ramówka CNNI zostanie również wzbogacona o CNN Newsroom z Robyn Curnow oraz Michaelem Holmesem. Program będzie nadawany prosto z centrali CNN w Atlancie.

Mike McCarthy, Senior Vice President of Programming i General Manager, CNN International, powiedział: - Cieszymy się, że uruchamiamy nowe programy, które będą stanowić kluczową część naszego wiodącego pasma wieczornego na rynku europejskim i porannych audycji w Azji. Ponadto, wraz z rozwojem "Connect the World", powracamy do większego zaangażowania w sprawy na Bliskim Wschodzie. Międzynarodowy zasięg jest podstawą tego, co czyni CNN wyjątkowym, a my jesteśmy zobowiązani do dostarczania najwyższej jakości dziennikarstwa dla odbiorców na całym świecie.

Poniższe godziny emisji programów CNNI, z uwzględnieniem nowości w line-upie, obowiązują od 23 września:

 • 14:00 CET    CNN Newsroom z Maxem Fosterem (CNN London)
 • 14:30 CET    World Sport (CNN Atlanta)
 • 15:00 CET     First Move z Julią Chatterley (NYSE)
 • 16:00 CET     Connect the World z Becky Anderson (CNN Abu Dhabi)
 • 17:00 CET     Connect the World z Becky Anderson (CNN Abu Dhabi)
 • 18:00 CET     The Express (NYSE)
 • 19:00 CET     Amanpour (CNN London)
 • 20:00 CET     Hala Gorani Tonight (CNN London)
 • 21:00 CET     Quest Means Business (CNN New York)
 • 22:00 CET     The Lead z Jakiem Tapperem (CNN Washington)
 • 23:00 CET     The Brief z Biancą Nobilo (CNN London)
 • 23:30 CET     World Sport (CNN Atlanta)
 • 00:00 CET    Your World Today z Isą Soares i Cyril Vanier (CNN London, 2 godziny)

Źródło: CNN International

www.commercial.cnn.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

TVP podpisała umowę z firmą Talpa i stała się właścicielem praw do trzech kolejnych sezonów „The Voice”
„Patrol Tatry” – nowy serial w Fokus TV
FOKUS TV wyemituje nowy serial dokumentalny „PATROL TATRY”, który powstał we współpracy z Tatrzańskim Parkiem Narodowym. Produkcję oglądać będzie można od 12 października, co sobotę, o godz. 21.00.
„Jesteś największym kibicem swojego dziecka!” – nowy serwis Ringier Axel Springer Polska i Nationale-Nederlanden
„Jesteś największym kibicem swojego dziecka!” to najnowszy serwis poruszający tematykę aktywnego ojcostwa. Pod adresem www.najwiekszykibic.onet.pl znajdą się materiały redakcyjne o budowaniu relacji z dzieckiem oraz o roli ojca w wychowaniu dzieci.
Ich życie jest całkowicie inne od tego, które znamy na co dzień. Bohaterowie nowego programu Discovery Channel świadomie wybrali funkcjonowanie poza cywilizacją. Żyją blisko natury, często nie mają dostępu do telefonu, prądu, a nawet bieżącej wody. Pierwszy odcinek nowego cyklu „Poza cywilizacją” na antenie już od 20 października.
Śledztwo Pisma - pierwszy podcastowy serial reporterski dostępny też na Tokfm.pl i w aplikacji Tok FM
18 października 2019 r. swoją premierę w internecie miało “Śledztwo Pisma” - wyjątkowy projekt audio w postaci 6-odcinkowego reporterskiego serialu podcastowego. "Śledztwo Pisma" prowadzi Mirosław Wlekły, jeden z najlepszych polskich reporterów prasowych i książkowych. Pierwszy odcinek serialu można już odsłuchać m.in. na stronie sledztwopisma.pl...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764