logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowa ramówka CNN International

  PR 18.09.2019, przeczytano 192 razy

CNN International od 23 września wprowadzi dwa nowe programy wieczorne nadawane z siedziby w Londynie: „The Brief” i „Your World Today” oraz wydłuży o godzinę produkcję transmitowaną z Abu Zabi, „Connect the World”.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowa-ramowka-cnn-international,384011,artykul.html

Nowa propozycja od CNNI, The Brief z Biancą Nobilo nadawana będzie na żywo w weekendy o godz. 23:00 CET prosto z Londynu. Prowadząca przedstawi widzom wnikliwe spojrzenie na najważniejsze wydarzenia i historie z ostatnich 24 godzin. Ten dynamiczny, półgodzinny program, będzie przybliżał nie tylko newsy z Wielkiej Brytanii, ale również z całego świata, uzupełnione o specjalnie przygotowane przez CNN raporty.

O 0:00 CET Isa Soares i Cyril Vanier w programie Your World Today podzielą się najważniejszymi oraz najgłośniejszymi wydarzeniami bieżącego dnia ze świata. Dla widzów z regionu Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki przytoczą również kontekst tych wiadomości, które zdominowały ostatnie 24 godziny, aby mogli uzyskać ich szerszy obraz. Podobnie część programu będzie skierowana specjalnie do widzów z Azji.

Nowe, nadawane z Londynu programy to efekt dobrze przyjętej premiery CNN Newsroom z Maxem Fosterem, który jest emitowany w dni powszednie o godz. 14:00 CET.

Dodatkowo CNN International wydłuży o godzinę flagowy program stacji, transmitowany codziennie na żywo z Abu Zabi, Connect the World z Becky Anderson w roli prowadzącej. Pozwoli to zaprezentować widzom bardziej pogłębione wywiady z kluczowymi osobistościami kształtującymi polityczne oblicze Bliskiego Wschodu. Będzie on emitowany w godzinach 16:00 – 18:00 CET.

Weekendowa ramówka CNNI zostanie również wzbogacona o CNN Newsroom z Robyn Curnow oraz Michaelem Holmesem. Program będzie nadawany prosto z centrali CNN w Atlancie.

Mike McCarthy, Senior Vice President of Programming i General Manager, CNN International, powiedział: - Cieszymy się, że uruchamiamy nowe programy, które będą stanowić kluczową część naszego wiodącego pasma wieczornego na rynku europejskim i porannych audycji w Azji. Ponadto, wraz z rozwojem "Connect the World", powracamy do większego zaangażowania w sprawy na Bliskim Wschodzie. Międzynarodowy zasięg jest podstawą tego, co czyni CNN wyjątkowym, a my jesteśmy zobowiązani do dostarczania najwyższej jakości dziennikarstwa dla odbiorców na całym świecie.

Poniższe godziny emisji programów CNNI, z uwzględnieniem nowości w line-upie, obowiązują od 23 września:

 • 14:00 CET    CNN Newsroom z Maxem Fosterem (CNN London)
 • 14:30 CET    World Sport (CNN Atlanta)
 • 15:00 CET     First Move z Julią Chatterley (NYSE)
 • 16:00 CET     Connect the World z Becky Anderson (CNN Abu Dhabi)
 • 17:00 CET     Connect the World z Becky Anderson (CNN Abu Dhabi)
 • 18:00 CET     The Express (NYSE)
 • 19:00 CET     Amanpour (CNN London)
 • 20:00 CET     Hala Gorani Tonight (CNN London)
 • 21:00 CET     Quest Means Business (CNN New York)
 • 22:00 CET     The Lead z Jakiem Tapperem (CNN Washington)
 • 23:00 CET     The Brief z Biancą Nobilo (CNN London)
 • 23:30 CET     World Sport (CNN Atlanta)
 • 00:00 CET    Your World Today z Isą Soares i Cyril Vanier (CNN London, 2 godziny)

Źródło: CNN International

www.commercial.cnn.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Kino Polska zaprasza na Długi weekend na legalu. W dniach 11-13 czerwca br. stacja zaprezentuje widzom takie hity polskiej kinematografii, jak Ogniem i mieczem, Pitbull i Uwikłanie, a połowę przychodów z reklam wyemitowanych przy tych filmach przekaże Fundacji Legalna Kultura.
Od 1 czerwca program Małgorzaty Ohme #zostajęwdomu z Onet zmienia tytuł, tematykę i częstotliwość. #Latowdomu z Onet – będzie emitowany trzy razy w tygodniu: w poniedziałki, środy i piątki o godz. 12.30 na żywo w Onecie oraz na Facebooku. W letniej odsłonie programu prowadząca Małgorzata Ohme wraz z gośćmi podpowie, jak spędzić letni czas zachowując dobry humor i jak...
„Karmię piersią, naturalnie!” – nowa akcja edukacyjna M jak mama
Startuje kampania edukacyjna „Karmię piersią, naturalnie!”, mająca na celu propagowanie karmienia piersią wśród młodych mam i kobiet w ciąży, a także wspieranie karmiących mam.
W piątek 29 maja 2020 r.  wraca „Ligowy weekend”, popularny wśród kibiców dodatek do „Przeglądu Sportowego”.
Wirtualna gala 5. edycji plebiscytu „Superbohaterka Wysokich Obcasów”
Zespół „Wysokich Obcasów” zaprasza na wyjątkową galę plebiscytu „Superbohaterka Wysokich Obcasów”, która w tym roku odbędzie się wirtualnie, w nowoczesnym, multimedialnym studiu we wtorek, 2 czerwca. Podczas wydarzenia, transmitowanego na żywo na Facebooku, widzowie poznają wybór jury i czytelników oraz dowiedzą się...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764