logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowa redaktor naczelna Pacjenci.pl

  PR 12.09.2023, przeczytano 204 razy
ilustracja

Do Iberionu - grupy mediowej o największym zasięgu w mediach społecznościowych w Polsce - dołączy dziennikarka Agnieszka Sztyler-Turovsky, która obejmie stanowisko redaktor naczelnej Pacjenci.pl. To czwarty z zapowiedzianych przez firmę głośnych transferów, które ogłaszane są w ramach procesu rebrandingu.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowa-redaktor-naczelna-pacjenci.pl,401357,artykul.html

- Pacjenci.pl to projekt inspirowany filozofią najważniejszych mediów medycznych na świecie. Segment zdrowia traktujemy priorytetowo, dlatego zamiast ścigać się z konkurencją na treści tworzone taśmowo, stawiamy na rzetelność i specjalistyczną wiedzę. Każda publikacja na Pacjentach opatrzona będzie komentarzem eksperta wykwalifikowanego w swojej specjalizacji medycznej, dzięki temu zagwarantujemy naszym czytelnikom najbardziej wiarygodną treść, a partnerom - bezpieczne i wyróżniające się na tle konkurencji miejsce do współpracy. Takie podejście spotkało się z wielkim entuzjazmem podczas spotkań, które odbyliśmy z najważniejszymi przedstawicielami środowiska naukowego przed wdrożeniem nowej wersji Pacjentów, dlatego jesteśmy przekonani, że jest to dobry kierunek  - mówi założyciel i prezes Iberionu, Albert Wójcik.

Agnieszka Sztyler-Turovsku doświadczenie dziennikarskie i menadżerskie zdobywała w największych redakcjach w Polsce. Była reporterką „Gazety Wyborczej", szefową reporterów Onet Kobieta, wydawczynią serwisu Medonet.pl i szefową działu psychologia miesięcznika "Elle". Jest również zwyciężczynią konkursu "Sukcesu roku w ochronie zdrowia.Liderzy Medycyny”, autorką książki o pracy medyków „Odział zakaźny. Historie bez cenzury” i poradnika o ciałopozytywności i zaburzeniach odżywiania, reportażem o seksoholikach wygrała konkurs "Uzależnienia XXI wieku", była też nominowana do "Grand Press". Autorka reportaży, wywiadów (za wywiad z prof. Staniszkis nominowana do „Nagrody im. B. Łopieńskiej"), felietonów. Prowadzi warsztaty dla studentów studiów podyplomowych Uczelni Łazarskiego na kierunku Badania Kliniczne. Ma certyfikat psychodietetyki i arteterapii.

- Pacjenci.pl staną się portalem, któremu w kwestii zdrowia Polacy ufają najbardziej. Będą pewni, że znajdą tu rzetelną wiedzę, a każdy artykuł medyczny opatrzony jest komentarzem eksperta. Pisanie o prawdziwych problemach zwykłych ludzi, bezkompromisowo i uczciwie – to zawsze było dla mnie ważne.  Cieszę się, że mogę połączyć to z rewelacyjnymi zasięgami Iberionu w mediach społecznościowych, bo właśnie z nich Polacy czerpią dziś wiedzę o świecie. Także wiedzę o zdrowiu - mówi Turovsky.

Jako redaktor naczelna Pacjentów, Agnieszka Sztyler-Turovsky będzie raportować bezpośrednio do dyrektor obszaru Health & Hobby, Karoliny Szmulewicz.

- Od początku roku konsekwentnie realizujemy strategię obszaru H&H, obejmującego portale tematyczne. Dołączenie Agnieszki do zespołu Pacjentów napawa mnie ogromną dumą i jestem pewna, że czeka nas pasmo sukcesów. Profesjonalny serwis medyczny nakierowany na problemy pacjentów to już nie plan, a fakt. Bardzo zależało mi na tym, by rolę naczelnej przejęła osoba o najwyższych kompetencjach. Wiem, że Agnieszka to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu - komentuje Szmulewicz.

Agnieszka Sztyler-Turovsky to czwarta z zapowiedzianych do tej pory przez firmę siedmiu gwiazd, które dołączą do Iberionu w ramach procesu rebrandingu. Do tej pory firma poinformowała również o transferach nowej dyrektor sprzedaży Lidii Cybulskiej, dyrektora programowego oraz redaktora naczelnego Gońca Janusza Schwertnera oraz dziennikarza śledczego Mateusza Baczyńskiego.

Źródło: Iberion sp. z o.o.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Premierowy weekend w TVN Style
W nadchodzący weekend widzki TVN Style nie będą mogły narzekać na nudę! Stacja przygotowała dla nich trzy zupełnie nowe programy. Już w niedzielę 1 października z premierowymi odcinkami zadebiutują: „Ślub last minute”, „Stylowe taxi Agaty” oraz „Rogalska Show”.
Na platformie Pilot WP pojawił się nowy kanał „Patronite Podróże”.  To kanał FAST (Free Ad-Supported Television), czyli telewizji wspieranej reklamami, który oferuje oryginalne treści podróżnicze w zupełnie nowej formie.
Rosyjskie społeczeństwo bardzo podatne na manipulacje Kremla
Większość rosyjskiego społeczeństwa popiera lub milcząco akceptuje rządy Władimira Putina i wojnę prowadzoną w Ukrainie. Co więcej, po inwazji na ten kraj poparcie dla działań Kremla w sondażach opinii publicznej znacząco wzrosło – pokazała ubiegłoroczna analiza Ośrodka Studiów Wschodnich. Ten wzrost poparcia jest jednak efektem prowadzonej na ogromną skalę...
„Się Dzieje” - program, w którym Dejman integruje internet z telewizją
W drugim sezonie nowością jest muzyczny przegląd New Music Week oraz odcinki specjalne z gośćmi. W ostatnim prowadzący Damian Biedrzycki "Dejman" na antenie rozmawiał z Martą Rodzik, która w przeszłości była dziennikarką, a obecnie zajmuje się branżą PR.  
Serwis Adamed Expert także dla pielęgniarek i położnych
W ramach serwisu Adamed Expert od września dostępna jest podstrona dedykowana pielęgniarkom, pielęgniarzom i położnym. To obiektywne i rzetelne treści merytoryczne –pogłębiające możliwość edukacji, rozwoju zawodowego, ale także porady z zakresu prawa, czy wsparcia psychologicznego dla tej grupy zawodów medycznych.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764