logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowa reklama TV Banku Millennium

  PR 23.10.2020, przeczytano 583 razy
ilustracja

23 października rozpoczyna się emisja nowej reklamy telewizyjnej Pożyczki Gotówkowej Banku Millennium (RRSO 15,32%). W towarzystwie Radka Kotarskiego przekonamy się, że wspaniałe zbiory muzealne można podziwiać nie wychodząc z domu.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowa-reklama-tv-banku-millennium,388925,artykul.html

Na świecie jest tyle muzeów, że gdyby odwiedzać jedno dziennie, zwiedzenie wszystkich zajęłoby ponad 150 lat. Obecnie coraz częściej ich zbiory możemy oglądać online i poznawać świat pozostając w domu, co sprawia, że nauka staje się łatwiejsza. W nauce i poznawaniu świata może także pomóc Pożyczka Gotówkowa, oferowana przez Bank Millennium.

Pożyczkę Gotówkową w Banku Millennium można wziąć m.in. korzystając z nowoczesnej i intuicyjnej aplikacji mobilnej. To wygodny sposób na codzienne bankowanie, z którego możemy skorzystać w każdym miejscu i czasie.

Reklamę będzie można zobaczyć w stacjach ogólnopolskich, wybranych kanałach tematycznych oraz w kanale Banku Millennium na YouTube. Spot będzie również promowany w internecie. Na potrzeby kampanii internetowej przygotowana została dodatkowa, skrócona wersja reklamy - 15-sekundowy spot. Kreację przygotowała agencja Change Serviceplan, produkcję zrealizowała Film Produkcja, a media zakupił dom mediowy Starcom.

Źródło: Bank Millennium

www.bankmillennium.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Integart przejmuje firmę DS-Laser
W dniu 19.02.2021 firma Integart Sp. z o.o przejęła aktywność dystrybutora ploterów laserowych SUMMA L Series – firmę DS-LASER z Częstochowy, kierowanego przez Pana Michała Skrzypczyka, poszerzając w ten sposób znacząco wiedzę fachową oraz portfolio urządzeń w obszarze post-finishingu, o segment obróbki laserowej. Dzięki dystrybucji SUMMA L-Series...
Superbet nowym sponsorem głównym GKS Tychy
Zakłady bukmacherskie Superbet zostały sponsorem głównym piłkarskiego GKS Tychy. Walczący o awans do Ekstraklasy zespół zagra z logotypem firmy na koszulkach już w niedzielnym meczu z Zagłębiem, o czym poinformowano podczas czwartkowej konferencji prasowej na Stadionie Miejskim Tychy.
Wydarzenie on-line, dedykowane dla firm z branży poligraficznej, które interesuje temat outsourcingu, dropshippingu, automatyzacji procesów w druku.
Wielkanoc - sezonowa kategoria na ESB
Darmowa platforma European Buyers&Sellers codziennie inspiruje nowymi produktami. Umożliwia wysyłanie szybkich zapytań do kilkudziesięciu dostawców jednocześnie z całej Europy.
Firma zamierza sprostować błędne przekonania na temat drukarek atramentowych za pomocą krótkich filmów
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764