logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowa siedziba krakowskiego oddziału Polska Press

  PR 22.03.2019, przeczytano 163 razy
ilustracjastrzałka

Polska Press Kraków, wydawca dzienników, tygodników i serwisów regionalnych w Małopolsce (m.in. Dziennik Polski, Gazeta Krakowska, www.kraków.naszemiasto.pl) zmieniła swoją siedzibę.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowa-siedziba-krakowskiego-oddzialu-polska-press,381765,artykul.html

Zabłocie Business Park (ul. Zabłocie 43A) to nowoczesny, kompleks biurowy klasy A położony przy ul. Zabłocie i Romanowicza, w atrakcyjnej, usytuowanej bardzo blisko centrum Krakowa dzielnicy Zabłocie.

Polska Press Kraków ma do dyspozycji prawie 1500 m2 powierzchni, na której dysponuje nowoczesnym, multimedialnym newsroomem oraz studiem wideo.

Źródło: Polska Press Kraków

www.polskapress.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Portal Ofeminin rozpoczyna nową akcję społeczną #SiostrySiostrom, która ma na celu wsparcie polskich pielęgniarek, położnych, ratowniczek medycznych i innych kobiet pracujących w służbie zdrowia. W ramach inicjatywy, w specjalnie stworzonej zakładce na portalu, są publikowane materiały m.in. o wyzwaniach, z jakimi mierzą się pielęgniarki podczas kryzysu związanego z...
Telewizja Polska S.A. i Ministerstwo Edukacji Narodowej uruchamiają projekt „Szkoła z TVP”
Już od 30 marca od godziny 8.00 ruszają pierwsze lekcje z TVP. Materiały będą emitowane od poniedziałku do piątku na ogólnodostępnych antenach Telewizji Polskiej. Znajdą się także na VOD.TVP.PL. To efekt podpisanego wczoraj, 27 marca porozumienia dotyczącego realizacji audycji oświatowych dla uczniów szkół podstawowych, między TVP S.A. i Ministerstwem...
Serwis Medonet.pl otrzymał prestiżowy certyfikat HONcode. Jest on przyznawany przez organizację Health On the Net dla serwisów zdrowotnych na całym świecie, które przekazują sprawdzone i wiarygodne informacje.
Mariusz Szuster Dyrektorem Generalnym Grupy Radiowej
Mariusz Szuster awansował na nowo utworzone stanowisko Dyrektora Generalnego Grupy Radiowej.
Rusza oferta promocyjna subskrypcji internetowych Newsweek.pl i Forbes.pl w pakiecie z filmami z oferty serwisu vod.pl. Liczba dostępnych filmów uzależniona jest od wyboru wariantu oferty.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764