logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowa strona - Iberion.com

  PR 07.06.2024, przeczytano 144 razy
ilustracjastrzałka

Iberion, wydawca m.in. Gońca, Świata Gwiazd czy Pacjentów uruchomił właśnie nową stronę internetową. Jest to kolejny etap przyjętej w zeszłym roku strategii firmy.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowa-strona---iberion.com,404524,artykul.html

- Na samym szczycie strony umieściliśmy zdanie, które najlepiej definiuje obecny profil Iberionu: “Wiarygodne dziennikarstwo z największymi zasięgami w social mediach”. W zeszłym roku zadziwiliśmy rynek ściągając nagradzanych dziennikarzy do serwisów, które wcześniej były znane głównie z dużych zasięgów. Ta strategia okazała się sukcesem, a o naszych materiałach ws. Chajzera czy Kaźmierskiej mówiła cała Polska. Iberion jest przede wszystkim wiarygodny. Zarówno jako źródło informacji jak i partner biznesowy - mówi Maksymilian Tomanek, wiceprezes Iberionu.

Na stronie wyeksponowano portfolio firmy w przejrzystej formule, która wyglądem nawiązuje do układu planetarnego. Marki serwisów tematycznych krążą wokół spajającej je marki Iberionu. Układ strony został zaprojektowany przede wszystkim z myślą o reklamodawcach oraz potencjalnych kandydatach. Znajdziemy tam najważniejsze informacje dotyczące kultury pracy w Iberionie oraz sekcję case study, gdzie opisywane będą szczegóły współprac z naszymi klientami.

Źródło: Iberion

iberion.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Niebiesko wszędzie: kampania towarzysząca debiutowi platformy Max
Max zadebiutował w Polsce 11 czerwca. Platforma oferuje dostęp do najbardziej jakościowych treści globalnych marek takich jak: HBO, DC czy Warner Bros. i najlepszych produkcji lokalnych, a także daje możliwość śledzenia wydarzeń sportowych, w tym wszystkich transmisji ze zbliżających się Igrzysk Olimpijskich Paryż 2024. Start serwisu Max był największym wydarzeniem branży...
Sport.pl z projektem premium na Euro 2024
Z okazji Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej redakcja Sport.pl rozpoczęła nowy projekt dla kibiców zainteresowanych jakościowymi treściami sportowymi – Magazyn.Sport.pl na Euro. Na autorskiej stronie będzie można znaleźć pogłębione teksty eksperckie ukazujące ciekawe tematy związane z piłką nożną i historyczne oraz zaskakujące case studies. Dodatkowo, z okazji...
Dziesięciu twórców internetowych dołączyło do agencji Rokmates
Do agencji influencer marketingu Rokmates dołączyło dziesięciu twórców internetowych. Są wśród nich m.in. Torii (łącznie 2,2 mln subskrypcji na trzech kanałach na YouTubie), duet PK Sisters (1,4 mln obserwujących na TikToku) czy Coocharz (258 tys. obserwujących na Instagramie).
Employee TV – z myślą o komunikacji wewnętrznej
Jak ważny jest dialog pomiędzy pracownikiem a pracodawcą? Jak dużym wyzwaniem jest skuteczne dotarcie z komunikatem w tradycyjnej formie? W efektywnej komunikacji wewnętrznej liczy się autentyczność, szacunek, zaangażowanie, ciekawy format i ludzka twarz biznesu. Dlatego agencja 24/7Communication stworzyła nowe narzędzie – Employee...
Mery Spolsky, Artur Barciś i Damian Kwiek dołączają do Radia Nowy Świat
Artura Barcisia usłyszeć będzie można po raz pierwszy 13 czerwca w audycji o g. 14.00. Damian Kwiek pojawi się 14 czerwca z rozmową w programie „Cały nasz świat” (11:00-12:00), a w sobotę 15 czerwca o g. 13.00 na antenie stacji zadebiutuje Mery Spolsky.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764