logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowa usługa firmy M&M Reklama

  PR 10.01.2006, przeczytano 1913 razy

Firma M&M REKLAMA I PROMOCJA uruchomiła nową usługę - "bardzo tanie pieczątki - tylko dla firm z branży".


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowa-usluga-firmy-mandm-reklama,3390,artykul.html

W zakres proponowanych usług wchodzą zarówno pełne pieczątki jak również same gumki stemplarskie. Uważamy, że istnieje duże zapotrzebowanie na tego typu usługi. Jak nam powiedział Mirosław Stefanek dyrektor kreatywny agencji jest to następny krok w planowanym kierunku rozwoju firmy. Na chwilę obecną około 65% naszych klientów to agencje reklamowe. Wysoką jakością usług zdobyliśmy ich zaufanie i przyjaźń. Mamy nadzieję, że nowa usługa powiększy to grono. Specjalnie dla wygody przyszłych użytkowników stworzyliśmy intuicyjny portal firmowy. Firma nie ma w planach obsługi odbiorców końcowych. Więcej informacji można znaleźć na stronie produktu www.stemple.biz lub pod nr telefonów 044 6497990, 044 7325382. Problemy techniczne pan Mariusz Kołodziejczyk nr tel.: 044 6497990 wewn. 26, e-mail: laser@mmreklama.com.pl


avatar użytkownika
+ + + + + + +

Tekst opublikował użytkownik: mmreklama

(M&M REKLAMA)

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Agencja digital marketingu They.pl poinformowała o kontynuacji współpracy z Orange Polska, obejmującej kompleksowe działania z zakresu content marketingu w 2020 roku.
Monitor Samsung U28R550 – zaawansowana ochrona oczu
Samsung wprowadza do sprzedaży nowy monitor UHD do zastosowań profesjonalnych. Model U28R550 charakteryzuje się m.in. ekranem o przekątnej 28 cali, rozdzielczością UHD oraz zaawansowaną technologią ograniczającą emisję niebieskiego światła potwierdzoną certyfikatem TÜV Rheinland. Monitor został zaprojektowany dla osób, które spędzają długie godziny przy...
Agencja Up&More rozpoczyna współpracę z Dominium S.A., firmą zajmującą czołowe miejsce na rynku pizzerii. W połowie lutego startuje promocja aplikacji mobilnej Klienta dostępna dla systemów Android oraz iOS.
INEA rozstrzygnęła przetarg mediowy, wybierając agencję mediową Zenith (Publicis Groupe).
Bitdefender, twórca oprogramowania antywirusowego podjął współpracę z marką Konica Minolta. Przedsiębiorstwo zajmuje się głównie produkcją sprzętu do druku w środowisku biurowym.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764