logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowe plotery drukująco – tnące Roland Versacamm SPi w ofercie Jet Media

  PR 25.09.2009, przeczytano 3333 razy
ilustracjastrzałka

Firma Jet Media – dostawca maszyn i mediów do druku wielkoformatowego poszerza swoja ofertę o najnowsze maszyny drukująco-tnące marki Roland. Modele VersaCamm SP-540i i SP-300i przewyższają poprzednie wersje prędkością oraz jakością druku.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowe--plotery-drukujaco--tnace-roland-versacamm-spi-w-ofercie-jet-media,9515,artykul.html

W nowych modelach plotera SP-540i i SP-300i zastosowano ulepszony moduł Intelligent Pass Control. Ta innowacyjna technologia, zapewnia wysoką jakość wydruku oraz zwiększa produktywność maszyny aż o 50%, w porównaniu do poprzedniej wersji SP wyposażonej w standardowy moduł drukujący. Dołączona do plotera, najnowsza wersja Roland VersaWorks 3.2 sprawia, że modele SP-i to kompletne rozwiązanie do druku i tworzenia aplikacji reklamowych.

Właściwości Nowego Roland VersaCamm SP-540i i SP-300i:
· Niskie koszty początkowej inwestycji
· Moduł Intelligent Pass Control, zapewniający fantastyczną jakość wydruku, bez paskowania
· Zwiększona szybkość druku – do 50% w porównaniu do poprzednich modeli SP (w trybie standardowym na mediach vinylowych i bannerach)
· Technologia Print&Cut pozwala na szybki wydruk i wycięcie naklejek, grafik i innych, w dowolnym rozmiarze i kształcie.
· Atrament ECO-SOL MAX Ink lub ekonomiczne zamianniki
· Druk na wielu dostępnych mediach: backlit winyl, banner, papier, folia, papier termo transferowy itp.
· Intuicyjne oprogramowanie RIP: Roland VersaWorks
· Możliwość założenia 30 kg rolki na SP-540i oraz 20 kg na SP-300i
· Łatość obsługi
· Certyfikat Energy Star oraz Roland Eco Label
· Dostępny w rozmiarach 54” szerokości oraz 30” szerokości

Dlaczego Roland z Jet Media?
· Potwierdzona niezawodność ploterów marki Roland.
· Autoryzowany dostawca - certyfikat Roland Autorized Partner 2009.
· Gwarancja na maszynę
· Ekonomiczne zamienniki atramentów
· Gwarancja na głowicę w przypadku używania zamienników atramentów
· Serwis z wieloletnim doświadczeniem – JetSerwis - szybki dostęp do części zamiennych,
· Dostęp do szerokiej gamy profili kolorystycznych ICC
· Wsparcie posprzedarzowe i szkolenia.

Źródło: Jet Media


avatar użytkownika
+ + + + +

Tekst opublikował użytkownik: jetmedia

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

PLL LOT szuka strategicznej agencji reklamowej
Polska Grupa Lotnicza S.A., w imieniu Polskich Linii Lotniczych LOT S.A., ogłasza przetarg na wybór strategicznej agencji reklamowej do współpracy przy opracowaniu i realizacji kampanii wizerunkowej oraz bieżącej obsługi działań komunikacyjnych marki dla PLL LOT S.A.
Kampania „Europejskie pieczarki, ukryty skarb”
Zaplanowana w 2023 roku na trzy lata, dofinansowana przez Unię Europejską, kampania promująca spożycie grzybów w 9 europejskich krajach przynosi spektakularne efekty. Liczne krajowe inicjatywy, media lokalne i społecznościowe z Belgii, Francji, Niemczech, Węgier, Irlandii, Włoch, Holandii, Hiszpanii i Polski kierują uwagę konsumentów na niezaprzeczalne wartości, jakie...
Rusza kampania „Twoje spojrzenie ma znaczenie. Niezależnie od wieku”
Zdrowie i higiena oczu są kluczowymi elementami komfortu życia, niezależności i bezpieczeństwa w każdym wieku. Z badań przeprowadzonych w ramach kampanii „Twoje spojrzenie ma znaczenie. Niezależnie od wieku” wynika, że 81% seniorów odczuwa dolegliwości związane ze wzrokiem w codziennych sytuacjach, a aż 55% ma problemy z funkcjonowaniem z powodu niesprawności...
5. edycja E-commerce Trends Summit 2024
Generuj rekordowe zyski i podbijaj nowe rynki – zachęca najnowsza edycja konferencji E-commerce Trends Summit, skierowanej do osób związanych ze sprzedażą online. Wydarzenie odbędzie się 19 września w formule hybrydowej w Centralnym Domu Technologii w Warszawie. Na scenie wystąpią zagraniczni i polscy eksperci (nazwiska już wkrótce!). Organizatorem jest ICAN...
iPoster dołącza do firm członkowskich IAB Polska
iPoster to właściciel i operator największej w Polsce sieci Digital Out-Of-Home (DOOH) w segmencie galerii handlowych. W swojej ofercie posiada blisko 600 wysokiej jakości nośników typu totem i spectacular (wielkoformatowe nośniki digital) w 78 centrach handlowych w 47 miastach, w tym w Warszawie, Krakowie, Poznaniu czy Wrocławiu.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764