logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowe dotacje dla wniosków DFE Infosystems SA

  PR 01.06.2016, przeczytano 566 razy

Departament Funduszy Europejskich (DFE), działający w  strukturach firmy Infosystems SA, może pochwalić się kolejnymi sukcesami. Dwóch jego klientów otrzymało właśnie dotacje na projekty inwestycyjne i badawczo-rozwojowe w ramach nowej perspektywy unijnej 2014-2020. Wśród projektów, które uzyskały dotację w ramach poddziałania 3.2.1 Badania na rynek, znalazły się przygotowane przez zespół DFE projekty firm Pro-Flex Spółka Akcyjna oraz Elpes Sp. z o.o. Otrzymały one odpowiednio - 3 473 440,00 oraz 18 294 080,00 złotych dotacji.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowe-dotacje-dla-wnioskow-dfe-infosystems-sa,28754,artykul.html

Infosystems SA od ponad  12 lat  czynnie wspiera przedsiębiorstwa, głównie z branż poligraficznej i opakowaniowej, ale także z wielu innych, w pozyskiwaniu i rozliczaniu funduszy unijnych, przyczyniając się do rozwoju i poszerzania możliwości produkcyjnych i biznesowych swoich partnerów.

Pozyskanie dotacji przez naszych kolejnych klientów – tym razem firmy Pro-Flex i Elpes - było możliwe dzięki kompleksowej i ścisłej ich współpracy z Infosystems SA – mówi Mariusz Sosnowski, prezes Infosystems SA. - Współpraca obejmowała skorelowane i uzupełniające się usługi Centrum Badawczo-Rozwojowego naszej firmy oraz ekspertów z naszego Departamentu Funduszy Europejskich. Do kluczowych działań w tym zakresie należało przeprowadzenie ukierunkowanych na nowe technologie prac badawczo-rozwojowych, zgłoszenie patentowe oraz przygotowanie dokumentacji konkursowej . Oba sukcesy, które właśnie odnotowaliśmy oraz wiele wcześniejszych dobitnie dowodzą , że opłaca się  z nami współpracować, by osiągnąć sukces. Potwierdzają to zarówno nasi wieloletni klienci, jak również nieustannie powiększające się grono nowych, którzy powierzają nam swoje plany i zamierzenia i oczekują profesjonalnego kompleksowego wsparcia i wynikających z niego efektów w postaci pozyskania środków na rozwój ich przedsiębiorstw. Nierzadko są to projekty realizowane od podstaw (tzw. typu „greenfield”). Nasza firma, dzięki skuteczności naszych działań udowadnia, że sukces jest możliwy, a poligrafia jest jedną z najbardziej innowacyjnych i dynamicznie rozwijających się branż”.

Ponieważ wciąż trwają nabory oraz zbliżają się terminy ogłoszeń kolejnych nowych konkursów, firma Infosystems SA zachęca wszystkich zainteresowanych do ubiegania się o fundusze unijne i do nawiązania z nią współpracy.

Potwierdzamy profesjonalizm Infosystems SA – mówi Jarosław Żuchowski, dyrektor zarządzający firmy Pro-Flex SA - która w ramach współpracy z naszą firmą zaangażowała swoich ekspertów z Centrum Badawczo Rozwojowego oraz Departamentu Funduszy Europejskich, dzięki czemu udało nam się osiągnąć tak duży sukces. Wartość dotacji, jaką otrzymaliśmy, jest tym cenniejsza, iż dotyczy realizacji projektu na terenie województwa mazowieckiego, w którym konkurencja była znacznie większa niż w pozostałych, a dotację otrzymało tylko 7 podmiotów. W ramach realizacji projektu zakupione zostaną: linia technologiczna, system do zarządzania produkcją, usługi doradcze z zakresu optymalizacji procesów produkcyjnych oraz sfinansowane zostaną koszty prac rozwojowych, realizowanych przez naszych specjalistów. Dotacja ta pozwoli naszej firmie na szybsze podniesienie jej konkurencyjności na rynkach lokalnym i międzynarodowym. Z przyjemnością możemy polecić firmę Infosystems SA jako solidnego i skutecznego partnera, w pełni zasługującego na rekomendację w zakresie kompleksowego doradztwa w pozyskiwaniu funduszy unijnych”.

W podobnym tonie wyraża się Marek Jaroszyński, prezes firmy Elpes Sp. z o.o.: „W realizacji naszych ambitnych planów kierujemy się zasadą doboru najlepszych partnerów, gwarantujących nam końcowy sukces. Dlatego do współpracy nad pozyskaniem dotacji  unijnej bez wahania wybraliśmy firmę INFOSYSTEMS SA, która w 100% spełniła pokładane w niej nadzieje. Kompleksowa współpraca z Infosystems SA umożliwiła nam pozyskanie dotacji, o jaką wnioskowaliśmy, stanowiącej aż 70% wartości kosztów kwalifikowanych naszego projektu. Obejmie on budowę hali produkcyjnej, zakup maszyn oraz systemu zarządzania.”

Źródło: Infosystems SA

www.infosystems.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Inwestycje firmy Orapac w maszyny sztancujące Iberica
Jedna z fińskich firm specjalizujących się w produkcji pudełek w celu zwiększenia swojej wydajności produkcyjnej niedawno zakończyła proces inwestycji o wartości ponad 4 mln. euro.
European Digital Press Association nagradza ploter Jeti Tauro H3300 LED
Podczas trwających właśnie targów Fespa 2019 wręczone zostały doroczne nagrody EDP Award, przyznawane przez European Digital Press Association (EDP) – europejskie stowarzyszenie magazynów branżowych, dedykowanych technologiom cyfrowym. Wśród systemów wielko- i superwielkoformatowych, w kategorii „Najlepszy ploter płaski/hybrydowy o wydajności powyżej 250 m2/h” zwyciężyła...
Drukujto.pl - platforma internetowa drukarni Mellow
Druk bez projektu? Kilka kliknięć i prosto do druku? Automatyczna wycena online? Tak, właśnie dlatego powstał i jest rozwijany portal www.drukujto.pl
Ricoh Pro VC70000 docenione przez EDP
Kolorowy atramentowy system na papier ciągły Ricoh Pro VC70000 został doceniony przez EDP. Maszynę wyróżniono podczas trwających właśnie targów FESPA w kategorii - Commercial Printing Systems Web Fed Printer. Nagrody EDP honorują najlepsze rozwiązania z obszaru druku produkcyjnego.
Nowa taca gazoszczelna Stora Enso i AR Packaging
Grupa AR Packaging wprowadziła na rynek nową tacę gazoszczelną, bazującą na technologii stworzonej wspólnie ze Stora Enso. Jest to część innowacyjnego opakowanie do chłodzonej żywności, wykonana ze sprasowanego kartonu.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764