logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowe dotacje dla wniosków DFE Infosystems SA

  PR 01.06.2016, przeczytano 557 razy

Departament Funduszy Europejskich (DFE), działający w  strukturach firmy Infosystems SA, może pochwalić się kolejnymi sukcesami. Dwóch jego klientów otrzymało właśnie dotacje na projekty inwestycyjne i badawczo-rozwojowe w ramach nowej perspektywy unijnej 2014-2020. Wśród projektów, które uzyskały dotację w ramach poddziałania 3.2.1 Badania na rynek, znalazły się przygotowane przez zespół DFE projekty firm Pro-Flex Spółka Akcyjna oraz Elpes Sp. z o.o. Otrzymały one odpowiednio - 3 473 440,00 oraz 18 294 080,00 złotych dotacji.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowe-dotacje-dla-wnioskow-dfe-infosystems-sa,28754,artykul.html

Infosystems SA od ponad  12 lat  czynnie wspiera przedsiębiorstwa, głównie z branż poligraficznej i opakowaniowej, ale także z wielu innych, w pozyskiwaniu i rozliczaniu funduszy unijnych, przyczyniając się do rozwoju i poszerzania możliwości produkcyjnych i biznesowych swoich partnerów.

Pozyskanie dotacji przez naszych kolejnych klientów – tym razem firmy Pro-Flex i Elpes - było możliwe dzięki kompleksowej i ścisłej ich współpracy z Infosystems SA – mówi Mariusz Sosnowski, prezes Infosystems SA. - Współpraca obejmowała skorelowane i uzupełniające się usługi Centrum Badawczo-Rozwojowego naszej firmy oraz ekspertów z naszego Departamentu Funduszy Europejskich. Do kluczowych działań w tym zakresie należało przeprowadzenie ukierunkowanych na nowe technologie prac badawczo-rozwojowych, zgłoszenie patentowe oraz przygotowanie dokumentacji konkursowej . Oba sukcesy, które właśnie odnotowaliśmy oraz wiele wcześniejszych dobitnie dowodzą , że opłaca się  z nami współpracować, by osiągnąć sukces. Potwierdzają to zarówno nasi wieloletni klienci, jak również nieustannie powiększające się grono nowych, którzy powierzają nam swoje plany i zamierzenia i oczekują profesjonalnego kompleksowego wsparcia i wynikających z niego efektów w postaci pozyskania środków na rozwój ich przedsiębiorstw. Nierzadko są to projekty realizowane od podstaw (tzw. typu „greenfield”). Nasza firma, dzięki skuteczności naszych działań udowadnia, że sukces jest możliwy, a poligrafia jest jedną z najbardziej innowacyjnych i dynamicznie rozwijających się branż”.

Ponieważ wciąż trwają nabory oraz zbliżają się terminy ogłoszeń kolejnych nowych konkursów, firma Infosystems SA zachęca wszystkich zainteresowanych do ubiegania się o fundusze unijne i do nawiązania z nią współpracy.

Potwierdzamy profesjonalizm Infosystems SA – mówi Jarosław Żuchowski, dyrektor zarządzający firmy Pro-Flex SA - która w ramach współpracy z naszą firmą zaangażowała swoich ekspertów z Centrum Badawczo Rozwojowego oraz Departamentu Funduszy Europejskich, dzięki czemu udało nam się osiągnąć tak duży sukces. Wartość dotacji, jaką otrzymaliśmy, jest tym cenniejsza, iż dotyczy realizacji projektu na terenie województwa mazowieckiego, w którym konkurencja była znacznie większa niż w pozostałych, a dotację otrzymało tylko 7 podmiotów. W ramach realizacji projektu zakupione zostaną: linia technologiczna, system do zarządzania produkcją, usługi doradcze z zakresu optymalizacji procesów produkcyjnych oraz sfinansowane zostaną koszty prac rozwojowych, realizowanych przez naszych specjalistów. Dotacja ta pozwoli naszej firmie na szybsze podniesienie jej konkurencyjności na rynkach lokalnym i międzynarodowym. Z przyjemnością możemy polecić firmę Infosystems SA jako solidnego i skutecznego partnera, w pełni zasługującego na rekomendację w zakresie kompleksowego doradztwa w pozyskiwaniu funduszy unijnych”.

W podobnym tonie wyraża się Marek Jaroszyński, prezes firmy Elpes Sp. z o.o.: „W realizacji naszych ambitnych planów kierujemy się zasadą doboru najlepszych partnerów, gwarantujących nam końcowy sukces. Dlatego do współpracy nad pozyskaniem dotacji  unijnej bez wahania wybraliśmy firmę INFOSYSTEMS SA, która w 100% spełniła pokładane w niej nadzieje. Kompleksowa współpraca z Infosystems SA umożliwiła nam pozyskanie dotacji, o jaką wnioskowaliśmy, stanowiącej aż 70% wartości kosztów kwalifikowanych naszego projektu. Obejmie on budowę hali produkcyjnej, zakup maszyn oraz systemu zarządzania.”

Źródło: Infosystems SA

www.infosystems.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Technologia inkjetowa Kodak Ultrastream w maszynach firmy Uteco
Kodak i Uteco Converting S.p.A. poinformowały o podpisaniu umowy, na bazie której stworzona przez pierwszą z wymienionych firm technologia druku cyfrowego UltraStream znajdzie powszechne zastosowanie w maszynach włoskiego producenta. Są one dedykowane cyfrowemu wytwarzaniu opakowań.
Avargraf podsumowuje targi Warsaw Pack 2019
Innowacyjne rozwiązania do pakowania oraz światowe premiery maszyn APR Solutions zaprezentowane przez firmę Avargraf podczas Międzynarodowych Targów Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack 2019, spotkały się z niezwykle dużym zainteresowaniem odwiedzających. Avargraf został również wyróżniony nagrodą Warsaw Pack  za półautomatyczną maszynę dla rynku tektury falistej i...
Stora Enso: Karton Natura Life po raz kolejny w opakowaniach Pure-Pak
Wytwarzany przez Stora Enso karton Natura Life, charakteryzujący się naturalnym, brązowym odcieniem, znalazł po raz kolejny zastosowanie w produkcji opakowań Pure-Pak, stworzonych przez firmę Elopak. Tym razem został on wykorzystany w ich aseptycznej wersji, jaka pojawiła się niedawno na rynku.
Hunkeler Innovationdays 2019: Podsumowanie
Sukcesem zakończyła się tegoroczna edycja targów Hunkeler Innovationdays, jakie odbywały się w Lucernie w dniach 25-28 lutego. Jak podaje organizator – firma Hunkeler AG – wydarzenie odwiedziło ok. 6500 gości z całego świata, zainteresowanych najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi w zakresie cyfrowego druku zwojowego. Mieli oni okazję obejrzeć podczas prezentacji „na...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764