logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowe folie Heat Flex w Agawa.pl

  PR 01.10.2014, przeczytano 3075 razy

AGAWA.PL poszerzyła swoją ofertę o nową termotransferową folię flex Heat Flex. Obecnie klienci mają do wyboru folie flex w kolorach podstawowych, flex w kolorach neonowych, brokatowych, metalicznych i ze wzorem. Ponadto folie flex dedykowane do odzieży sportowej: perforowaną i sublistop zapobiegającą migracji barwnika z tkaniny.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowe-folie-heat-flex-w-agawa.pl,22775,artykul.html

Wszystkie te folie mają podkłady ściągane na zimno, po ostygnięciu tkaniny.
Heat Flex jest inna! Aby w pełni zaspokoić wymagania naszych klientów AGAWA.PL wprowadziła do oferty folię transferową, której warstwa nośna zrywa się od razu po transferze, na gorąco.

Folia spełnia najwyższe standardy Oeko-Tex 100 klasy I-wszej, dzięki czemu rekomendowana jest także do nadruków na ubrankach dla dzieci. Nie zawiera szkodliwych substancji, które mogą podrażniać skórę niemowląt i uczulać.

Folia dostępna jest w najczęściej wybieranych przez klientów kolorach: czarny, biały, szary, czerwony, żółty, ciemnożółty, pomarańczowy, zielony, jasno zielony, niebieski, fioletowy, różowy. Jej grubość nie przekracza 95 mikronów, jest zdecydowanie cieńsza niż tradycyjny flex. Folia ma wyjątkowo silną warstwę klejącą, dzięki której możemy szybko i przede wszystkim bardzo dokładnie spozycjonować grafikę na koszulce. Heat Flex sprawdza się także podczas łączenia kolorów i tworzenia wielobarwnych nadruków.

Folię transferuje się podobnie jak tradycyjny flex: w temperaturze około 155°C i czasie12 sekund. Można ją prać w temperaturze 80°C, używać detergentów tj: wybielacz i płyn zmiękczający tkaniny oraz suszyć w suszarce bębnowej. Heat Flex rekomendujemy do aplikacji na tkaninach bawełnianych, poliestrowych, akrylowych i mieszanek tych włókien.

Źródło: AGAWA.PL

www.agawa.pl


avatar użytkownika
+ + +

Tekst opublikował użytkownik: AgawaPL

(Agawa.PL)

AgawaPL o sobie:

AGAWA.PL - sprzedaż i doradztwo w zakresie wykonywania nadruków w różnych technologiach (materiały i urządzenia do wykonywania nadruków), sprzedaż materiałów eksploatacyjnych do drukarek oraz surowców i maszyn do regeneracji tuszy i tonerów, materiały i urządzenia biurowe.

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

IV Konferencja Olimp Marketplace: sekrety skutecznej sprzedaży online
Już 27 września w warszawskim Multikinie Złote Tarasy odbędzie się IV edycja Konferencji Olimp Marketplace. To wydarzenie jest przeznaczone dla wszystkich, którzy chcą zwiększyć swoje wyniki sprzedażowe na Allegro, Amazon, eMAG, Kaufland, Pigu, Empik i 17 innych platformach.
DIMAQ Day wkrótce w trzech polskich miastach
Na ewolucję współczesnego digital marketingu wpływa wiele czynników, a do najważniejszych należy zaliczyć rozwój sztucznej inteligencji, zmieniające się potrzeby odbiorców, coraz większe znaczenie cyberbezpieczeństwa oraz kształtowanie się nowych grup konsumentów. To właśnie między innymi te kwestie zostaną poruszone podczas tegorocznej konferencji DIMAQ Day, którą...
Dolina Dobra rusza z kampanią „ŚniadaTAK”
BudzeNIE, ubieraNIE, śniadaNIE, czekaNIE na autobus – czy każdy poranek musimy zaczynać na „NIE”? Dolina Dobra ruszyła z kampanią „ŚniadaTAK”, w której pokazuje, że jeśli zaczniesz dzień pozytywnie to wszystko inne też jest na „TAK”. Kampania koncentruje się na sposobach na szybkie, pożywne i lekkie śniadania.
Saint-Gobain, lider w dziedzinie lekkiego i zrównoważonego budownictwa, wybrał Havas PR Warsaw do współpracy związanej z działaniami komunikacyjnymi na rynku w Ukrainie. Agencja jest odpowiedzialna za doradztwo strategiczne, a także działania obszaru hub management i poprowadzi projekt we współpracy z Havas PR Kyiv. 
PR Calling z obsługą funduszu YouNick Mint
Do grona stałych klientów PR Calling dołączył YouNick Mint – fundusz VC od 12 lat inwestujący w projekty deep tech w sektorach Healthcare i Industry 4.0. W ramach współpracy agencja wesprze YouNick Mint w zwiększeniu widoczności na rynku inwestycji venture capital poprzez budowanie relacji z mediami i kluczowymi interesariuszami.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764