logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowe Frugo Energy z kampanią Dooobry Wariat

  PR 01.03.2021, przeczytano 639 razy
ilustracjastrzałka

Agencja mediowa Havas Media zwyciężyła w przetargu na obsługę kampanii TV firmy Food Care. Dziś startuje pierwsza wspólna kampania, która promuje nowe Frugo Energy.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowe-frugo-energy-z-kampania-dooobry-wariat,390412,artykul.html

Firma Food Care wystartowała z kampanią reklamową dla marki Frugo Energy, które postanowiło dotrzeć do swoich konsumentów poprzez zabawną narrację w spocie reklamowym. Jak twierdzą twórcy spotu - nie jest to tylko napój owocowy („czy coś”), w swoim składzie zawiera kofeinę, yerbę oraz owoce, które mają dostarczyć nam odpowiedniej dawki energii. Jednym słowem Dooobry Wariat – jak zostało to ujęte w reklamie.

W ramach kampanii, która potrwa do końca kwietnia, zostały przygotowane spoty 30-, 15- i 10-sekundowe, bannery, bumpery, a także kampania w całym digitalu oparta o kreacje statyczne i social mediowe. Spot emitowany będzie w głównych kanałach telewizyjnych, jak również w stacjach tematycznych i kanałach VoD. Kampania wsparta będzie także dedykowanym konkursem w internecie.

Za koncept kreatywny odpowiada 2012 Agency, za produkcję spotów Papaya Films, za post produkcję RIOdePost & Ztudio i Burza. Reżyserem reklamy jest Maciej Kowalczuk. Za budżet mediowy kampanii TV oraz programmatic odpowiada Havas Media.

Źródło: Havas Media Group

www.havasmedia.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Program Pierwszej Konferencji Online W Wielkim Formacie
Podczas konferencji w dniu 28 kwietnia 2021 r. w godz. 10–15 na platformie Click Meeting (wszyscy zarejestrowani na konferencję otrzymają zaproszenia z linkiem do wejścia na wydarzenie) będą Państwo mogli wysłuchać prezentacji ekspertów z branży oraz wziąć udział w pokazach pracy maszyn.
Tomasz Lewandowski nowym kierownikiem marketingu Centrum Medycznego CMP
Od stycznia br. Tomasz Lewandowski pełni funkcję kierownika marketingu w Centrum Medycznym CMP. Wcześniej związany był z Tramwajami Warszawskimi.
W czasie pandemii COVID-19 polskie firmy wolały ograniczać koszty pozapłacowe i inwestycje niż obniżać wynagrodzenia – wynika z „Badania Polskiej Przedsiębiorczości” zleconego przez inFakt agencji ARC Rynek i Opinia. Wśród małych firm co piąta zdecydowała się podnieść płace.
Związek Cyfrowa Polska wspiera i edukuje polskich przedsiębiorców w dostosowywaniu  do zmian cyfrowych. W tym celu  wspólnie z Obserwatorium.biz oraz partnerami: Asseco, Certum oraz Samsung, przygotował specjalny e-poradnik, który ma pomóc polskim firmom  rozpoczęcie cyfryzacji  poprzez wdrożenie idei paperless. Projekt powstał w ramach...
Firma PU HETMAN po raz pierwszy w historii zdecydowała się rozpocząć działania komunikacyjne w zakresie PR. Na swojego przedstawiciela wybrała agencję keyPR.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764